Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Serwis laptopów i komputerów Łazarz
Kontakt
  • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung, Xiaomi, Microsoft, Gigabyte, Razer, LG, Huawei, PEAQ. Sklep komputerowy: akcesoria, laptopy, zasilacze, baterie. Ul. Stablewskiego 3 60-224 Poznań (wjazd między garażami) lub od Łukaszewicza 44 (vis a vis Biedronki-parking) Od 10.30 do 19.30.
    NIP: 7792533766
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 8.00 - 20.00. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 10.30 do 19.30 Darmowy parking przed serwisem lub pod Biedronką na Łukaszewicza 44 vis a vis serwisu

Serwis laptopów i komputerów Łazarz

Serwis, naprawa komputerów i laptopów Łazarz Poznań

Osada Święty Łazarz powstała według przekazów około XVI wieku. Wtedy to działał w tym rejonie szpital, którego patronem był właśnie Święty Łazarz. Łazarz został włączony w granice Poznania w roku 1900. Łazarz, jako część Poznania w osiedlu Św. Łazarz, położona jest w południowej części miasta i graniczy z takimi dzielnicami Poznania jak: Stare Miasto, Wilda, Jeżyce, Dębiec, Górczyn.

Jedną z ulic Łazarza jest ul. Stablewskiego. Ulica Floriana Stablewskiego ma dokładnie 750 metrów długości. Prowadzi ze wschodu na zachód, łącząc dolny Łazarz z Parkiem Kasprowicza. Krzyżuje się ona z siedmioma ulicami: Łukaszewicza, Dmowskiego, Lodową, Głogowską, Kasprzaka, Bogusławskiego i Jarochowskiego. Dawniej, przebiegała wśród łąk, ogrodów i pól. Początkowo zwała się Floriańską, jednak 14 sierpnia 1920 roku została przemianowana na Floriana Stablewskiego. W latach 1939-1945 Stablewskiego nie tylko została przemianowana, ale podzielona na dwie odrębne ulice. Odcinek od Jarochowskiego do Głogowskiej nosił nazwę Th. Guben Strasse, natomiast odcinek pomiędzy Łukaszewicza a Głogowską zwał się Burgunder Strasse (Burgundzka). W 1946 r. odcinek ulicy między Jarochowskiego a Głogowską otrzymał znów swojego pierwotnego patrona - Stablewskiego. Natomiast nazwa drugiej części ulicy została zmieniona na Loretańską. Pięć lat później wraz z nastaniem PRL-u ulica otrzymuję nowego patrona - Władysława Hibnera. W 1989 roku wraz z upadkiem PRLu ulica wraca do swojego patrona Floriana Stablewskiego. To właśnie na ulicy Floriana Stablewskiego 3 mieści się Yeto Services serwis komputerowy Poznań Łazarz.

Kilka lat temu przestała istnieć ostatnia kotłownia na terenie "Osiedla Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald. Kotłownie zmieniały się przez ostatnie kilkanaście lat, na samym początku opalane były węglem. Następnie zostały przystosowane do oleju opałowego, a po jakimś czasie okazało się, że jednak najkorzystniej będzie dostarczać ciepło do mieszkań przez spalanie gazu. Aktualnie wszystkie już kotłownie na Osiedlu Łazarz zastąpione zostały węzłami cieplnymi. Do miejskiego "cieplika" zostało podłączonych większość budynków spółdzielni mieszkaniowej. Obecnie, w budynkach starej kotłowni siedzibę swą ma renomowany, specjalistyczny serwis laptopów Łazarz Poznań Yeto.
 

Naprawa komputerów Łazarz to nasza specjalność

Komputery bardzo się zużywają, co ostatecznie może prowadzić do awarii. Niezależnie od tego, czy masz uszkodzoną klawiaturę, która się zacina lub nie odpowiada, pęknięty lub czarny ekran, czy też system po prostu się nie uruchamia, nasi doświadczeni technicy z serwis laptopów Łazarz Poznań, którzy mają wieloletnie doświadczenie w naprawach komputerów, przeprowadzą diagnostykę w celu zidentyfikowania problemu a następnie przystąpić do naprawy lub wymiany wszelkich wadliwych elementów, aby przywrócić maszynę do sprawności.

Naprawa komputera Poznań Łazarz  to proces identyfikowania, rozwiązywania i rozwiązywania problemów i problemów w wadliwym komputerze. Naprawa komputerów Łazarz to szeroka dziedzina obejmująca wiele narzędzi, technik i procedur wykorzystywanych do naprawy sprzętu komputerowego, oprogramowania lub problemów z siecią/Internetem.

Naprawa laptopów Łazarz Poznań

 

Yeto Services Poznań Łazarz naprawia wszystkie marki laptopów i tabletów – Dell, Lenovo, HP, Apple, Microsoft, Asus, Acer, MSI, Toshiba, Samsung, Sony lub większość dowolnego producenta. Chociaż mogą być wygodne, te przenośne urządzenia nie zawsze są najbardziej wytrzymałe.

Wymieniamy uszkodzone tworzywa sztuczne, wyświetlacze, gniazda DC, klawiatury, zawiasy i inne. Usuwamy wirusy, usuwamy złośliwe oprogramowanie i oprogramowanie szpiegujące, rozwiązujemy problemy ze sprzętem i oprogramowaniem, naprawiamy problemy z siecią, odzyskujemy dane i instalujemy krytyczne aktualizacje oprogramowania. Możemy nawet zaktualizować pamięć RAM i/lub wymienić dysk twardy na dysk półprzewodnikowy (SSD), aby poprawić wydajność. Wylałeś napój na nowy laptop? W tym też możemy pomóc.

Krótko mówiąc, Yeto Services serwis laptopów Łazarz Poznań może wykonać dowolną naprawę, której możesz potrzebować na swoim laptopie lub notebooku.

Naprawa komputerów stacjonarnych Łazarz Poznań

 

Nie podróżują tak, jak urządzenia przenośne, ale komputery stacjonarne również wymagają naprawy. Dyski twarde ulegają awarii. Atakuje oprogramowanie szpiegujące, złośliwe oprogramowanie i wirusy. Oprogramowanie ulega uszkodzeniu. A kiedy twój komputer przestanie działać, twoja produktywność również. Pozwól Yeto Services serwis komputerowy Poznań Łazarz pomóc Ci rozwiązać problemy z komputerem. Rozwiązujemy problemy ze sprzętem i oprogramowaniem oraz rekomendujemy najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb. Często możemy dokonać naprawy w Twoim domu lub biurze, ograniczając Twoje przestoje.

 

Yeto wykonuje również szereg ulepszeń, zwiększając wydajność i produktywność. Posiadamy duży wybór komponentów z magazynu , co gwarantuje szybką realizację napraw lub modernizacji.

Kiedy potrzebujesz naprawy komputera na Łazarzu, Yeto Services ma rozwiązanie.

Każda firma mówi o doskonałej obsłudze, ale Yeto naprawa laptopów Poznań Łazarz ją zapewnia. Z dumą oferujemy szybkie, niedrogie i profesjonalne usługi komputerowe dla Łazarz, Grunwald, Jeżyce, Wilda, Stare Miasto, Winogrady, Podolany, Rataje, Śródka, Dębiec, Wola, Ławica, Luboń, Swarzędz.

 

Nasz zespół certyfikowanych techników podziela filozofię Yeto Services naprawa laptopów Łazarz Poznań, zgodnie z którą najwyższej jakości usługi mogą być dostarczane z najwyższą szybkością. Dzwoniąc do nas, możesz mieć pewność, że będziesz mieć kompetentnego, doświadczonego profesjonalistę naprawiającego Twój komputer. I to nie tylko za kilka dni. Staramy  się tego samego dnia odpowiedzieć na wszystkie połączenia. Niezależnie od tego, czy jest to Twoja firma, czy dom, ciężko pracujemy, aby naprawić Twój laptop lub komputer PC tak szybko, jak to możliwe, aby przestoje były minimalne. Wiemy, że Twój komputer jest dla Ciebie ważny, a to jest ważne dla nas.

Nasze usługi obejmują:

 

Naprawy i konserwacja laptopów i komputerów PC Łazarz Poznań

Aktualizacje sprzętu i oprogramowania Łazarz Poznań

Konfiguracja komputera, biura i infrastruktury Łazarz Poznań

Problemy z siecią i Wi-Fi Łazarz Poznań

Bezpieczeństwo urządzenia i sieci Łazarz Poznań

Rozwiązania wydajnościowe Łazarz Poznań

Rozwiązania do drukowania

Konsultacje IT Łazarz Poznań

Tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych Łazarz Poznań

Nasz zespół techników naprawczych regularnie świadczy usługi naprawy komputerów Dell, Lenovo, HP, Asus, Acer, MSI, Samsung, Sony, Microsoft, Toshiba i Mac. Naprawiamy również niestandardowe komputery do gier i możemy pomóc Ci zbudować własny, aby naprawdę dostosować wrażenia z grania na komputerze.

Nasi klienci mogą być pewni, że nasz personel techników jest oddany zapewnianiu najwyższej jakości wsparcia i rozwiązań. Niezależnie od tego, czy chodzi o Twój dom, czy firmę, Yeto Services naprawa komputerów Łazarz Poznań jest w stanie rozwiązać każdy problem i błyskawicznie przywrócić Ci działanie. Wystarczy zadzwonić pod numer 732 900 555 lub napisać serwis@yeto.pl .

 


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu