Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Sprzedaż Windows 10 Poznań
Kontakt
  • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung, Xiaomi, Microsoft, Gigabyte, Razer, LG, Huawei, PEAQ. Sklep komputerowy: akcesoria, laptopy, zasilacze, baterie. Ul. Stablewskiego 3 60-224 Poznań (wjazd między garażami) lub od Łukaszewicza 44 (vis a vis Biedronki-parking) Od 10.30 do 19.30.
    NIP: 7792533766
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 10.30 - 19.30. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 10.30 do 19.30 Darmowy parking przed serwisem lub pod Biedronką na Łukaszewicza 44 vis a vis serwisu. Przyjmujemy także w weekendy po informacji telefonicznej

Sprzedaż Windows 10 Poznań

Systemy operacyjne Windows 10 od lat cieszą się ogromną popularnością wśród użytkowników o różnym poziomie zaawansowania. Sprzedaż systemu Windows 10 Poznań to jedna z ofert serwisu komputerowego Yeto w Poznaniu. Jest to przyjazny dla użytkownika system operacyjny, który stopniowo ujawnia swoje zalety. Niezależnie od tego, czy po prostu przeglądasz Internet, pracujesz na stacji roboczej, czy jesteś entuzjastą gier, system Windows 10 oferuje coś dla każdego.

 
Windows 10 sprzedaż Poznań
 


Jednym z kluczowych aspektów jest to, że Windows 10 (Home i Pro) ma więcej wbudowanych funkcji bezpieczeństwa niż jego poprzednicy, zapewniając bezpieczne korzystanie z Internetu. Ponadto regularne drobne aktualizacje i kompleksowe aktualizacje dwa razy w roku dodatkowo przemawiają za wyborem tego systemu operacyjnego. Windows 10 Home i Professional oferują szereg funkcjonalności, dzięki którym korzystanie z komputera czy laptopa staje się przyjemnością – nawet w 2022 roku, kiedy najnowszym systemem Microsoftu jest już Windows 11.

Którą wersję systemu Microsoft Windows 10 wybrać? System Windows 10 jest dostępny w kilku wersjach dostosowanych do użytkowników o różnych potrzebach i poziomach wiedzy. Bardzo ważne jest, aby zastanowić się, gdzie będziesz używać zakupionego systemu operacyjnego, ponieważ cena systemu Windows 10 zależy od wybranego wariantu. W naszym sklepie dostępne są następujące produkty firmy Microsoft z rodziny Windows 10:

Windows 10 Home: zaprojektowany dla użytkowników domowych o podstawowych potrzebach, Windows 10 Home to uniwersalny dobry wybór.
Windows 10 Professional: Jego funkcjonalność doceniają zaawansowani użytkownicy i przedsiębiorcy.
Windows 10 Pro for Workstation: Skierowany do wymagających użytkowników stacji roboczych ze znacznymi zasobami pamięci, wyróżnia się wysoką stabilnością.
Windows 10 Enterprise: Zaprojektowany dla dużych przedsiębiorstw, w tym instytucji akademickich, z dodatkowymi funkcjami. Jest dostępny w wariantach LTSC i LTSB.
Windows 10 Education: Licencja dla szkół lub innych instytucji edukacyjnych.
Produkty oferowane w naszym sklepie to polskie wersje językowe oprogramowania. Rodzaj licencji determinuje cenę, zakres funkcji specyficznych dla każdej wersji systemu Windows 10 oraz liczbę urządzeń, na które przeznaczona jest licencja. Jeśli nie masz pewności, które rozwiązanie wybrać, chętnie odpowiemy na to i inne pytania związane z zakupem oprogramowania.

Najważniejsze funkcje dostępne w systemie Windows 10 Microsoft Windows 10 łączy w sobie pozytywne cechy swoich poprzedników, w tym cieszącego się dużym uznaniem systemu Windows 7. Dla użytkowników na całym świecie Windows 10 zapewnia intuicyjne i przyjazne dla użytkownika środowisko pracy ze znajomym menu Start. Paleta kafelków pozwala na szybki podgląd informacji bez uruchamiania aplikacji oraz łatwy dostęp do panelu sterowania.

Wbudowane aplikacje i funkcje, takie jak ulepszona przeglądarka Microsoft Edge, wiadomości, wirtualne pulpity, narzędzia administracyjne itp., jeszcze bardziej zwiększają wartość systemu Windows 10. Dla wielu użytkowników system Windows 10 zapewnia dostęp do obszernej bazy danych zgodnych programów. Dodatkowo Microsoft wprowadził nowy Sklep Windows, oferujący ujednolicony interfejs i spójne funkcje na wszystkich urządzeniach z systemem Windows 10. W zależności od wybranego wariantu system Windows 10 oferuje następujące funkcje:

Cortana: Twój osobisty asystent cyfrowy.
Program antywirusowy Windows Defender i kontrola rodzicielska.
BitLocker i Trusted Boot dla większego bezpieczeństwa.
Rozpoznawanie twarzy i odcisków palców dla większego bezpieczeństwa.
Continuum: przejście do trybu tabletu (obsługa dotyku), aby lepiej wykorzystać ekran dotykowy, jeśli jest dostępny w laptopie.
Co więcej, Windows 10 to także wybór dla nieograniczonej rozrywki. W tej wersji systemu operacyjnego możesz cieszyć się wszystkimi najlepszymi funkcjami konsoli Xbox, w tym uznaną usługą Gamepass, łączącą graczy PC i graczy konsolowych.

Microsoft Windows 10 pozostaje niezwykle popularnym, dojrzałym i wszechstronnym systemem operacyjnym. Instalacja systemu jest niezwykle prosta, podobnie jak jego konfiguracja i personalizacja. Obok systemu Windows 11 jest to najbardziej osobisty system Windows w historii, pozwalający na doskonałe dostosowanie wyglądu i funkcjonalności do potrzeb użytkownika końcowego. W tym systemie operacyjnym możesz nie tylko tworzyć wirtualne pulpity, ale także dostosowywać menu Start do swoich preferencji. Podsumowując, możliwości adaptacyjne systemu Microsoft Windows 10 nie mają sobie równych.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu