Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Serwis naprawa Dell Poznań
Kontakt
 • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung, Xiaomi, Microsoft, Gigabyte, Razer, LG, Huawei, PEAQ. Sklep komputerowy: akcesoria, laptopy, zasilacze, baterie. Ul. Stablewskiego 3 60-224 Poznań (wjazd między garażami) lub od Łukaszewicza 44 (vis a vis Biedronki-parking) Od 10.30 do 19.30.
  NIP: 7792533766
 • E-mail:serwis@yeto.pl
 • Telefon732-900-555
 • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 10.30 - 19.30. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 10.30 do 19.30 Darmowy parking przed serwisem lub pod Biedronką na Łukaszewicza 44 vis a vis serwisu. Przyjmujemy także w weekendy po informacji telefonicznej

Serwis naprawa Dell Poznań


Serwis, naprawa Dell Poznań

Autoryzowany serwis Dell laptopów i PC. Specjalistyczny serwis Dell Poznań. Centrum serwisowe Dell Polska w Poznaniu.
Dell należy do tych marek, których nie można zignorować, szukając gadżetów elektronicznych. Laptopy firmy Dell są zbudowane z myślą o wysokiej wydajności. Będąc wzmocnioną i wyposażoną we wszystkie wymagane funkcje, marka Dell jest nieco droższa w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku. Jest to powód, z którego ta marka ma niewiele problemów technicznych.

Nasze serwis Dell oferuje również naprawy Alienware, czyli wysokiej klasy laptopów do gier produkowanych przez firmę Dell. Nasi technicy i inżynierowie mają doświadczenie w naprawie i serwisie wszystkich produktów firmy Dell. Oferujemy klientom indywidualnym, komercyjnym i korporacyjnym szybkie i niezawodne usługi naprawcze w krótkich terminach i przystępnych cenach.
Jako oficjalny partner amerykańskiego giganta, firma Yeto Serwis Dell oferuje profesjonalną pomoc – konserwację i naprawę laptopów spod znaku Dell. Znana na całym świecie marka ma także ugruntowaną pozycję wśród polskich odbiorców – zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Jak każdy sprzęt, nawet i te laptopy z czasem mogą ulec uszkodzeniu i wymagają stosownych prac konserwacyjnych. Osoby z Poznania i okolic, które używają produktów Dell Technologies, mogą liczyć na wsparcie naszych serwisantów.

 

 

Serwis Dell Poznań Polska jest odpowiedzią na wszystkie Twoje problemy.

Nasi technicy i inżynierowie są doświadczeni i wykwalifikowani w naprawie produktów Dell i nie zostawią Cię bez pomocy niezależnie od Twego zamieszkania w Polsce. Są w stanie rozwiązać wszystkie rodzaje problemów z oprogramowaniem i sprzętem z laptopa, komputera, notebooka firmy Dell itp . Oferujemy wszystkie usługi naprawcze, od uszkodzonych dysków twardych po usuwanie wirusów. Zapewniamy również gwarancję  dla wszystkich świadczonych przez nas napraw, ponieważ jesteśmy wystarczająco pewni naszych usług naprawczych. W przypadku, gdy nasi technicy i inżynierowie nie będą w stanie znaleźć i naprawić błędu w Twoim komputerze, nie pobierzemy od Ciebie ani grosza.

Do naszego autoryzowanego serwisu Dell wystarczy tylko telefon. Użytkownik może kontaktować się i docierać do naszego zespołu za pomocą różnych trybów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji za pośrednictwem wsparcia telefonicznego, gdzie technicy i inżynierowie poprowadzą Cię krok po kroku. Innym sposobem jest zdalną pomoc online. Jeśli nie będziemy w stanie rozwiązać problemu za pomocą tych metod, nasi technicy serwisu Dell odwiedzą Twoje miejsce i naprawią wadliwe urządzenie. Można także dostarczyć komputer osobiście do naszego punktu serwisowego Dell w Poznaniu, lub przesłać z dowolnego miejsca w Polsce.
 

 

Jakie wszystkie problemy z laptopami i komputerami PC są rozwiązywane w naszym autoryzowanym centrum serwisowym firmy Dell?

Nasz zespół Dell serwis, gwarantuje dostarczanie niezawodnych i profesjonalnych usług użytkownikom laptopów Dell. Naprawimy urządzenie dostosowując się do Twoich preferencji w zakresie konsultacji na miejscu u Ciebie, w naszym punkcie Yeto.pl Dell lub przeprowadzając naprawy zdalnie. Oto niektóre z problemów, które są naprawiane i rozwiązywane w naszym centrum:

 • Wymiany dysku twardego
 • Programy działają wolno
 • Odzyskiwanie danych
 • Linia lub plamy na ekranie LCD
 • Aktualizacje oprogramowania
 • System nie uruchamia się z dysku twardego
 • Uszkodzenie obudowy
 • Bateria nie może się naładować
 • Ulepszenia pamięci
 • Wentylator nie działa prawidłowo
 • Usuwanie wirusów
 • Problem z przegrzaniem
 • Wadliwe klawiatury
 • Grafika wideo nie jest w dobrym stanie
 • Naprawy szkód płynnych
 • Problemy z ładowaniem;
 • Napęd CD lub DVD nie działa
 • Niebieskie ekrany
 • Awaria karty graficznej
 • Naprawa zepsutego zawiasu
 • Gniazdo zasilania nie działa
 • Problemy związane z antywirusem
 • Płyta główna wymaga naprawy lub wymiany
 • Laptop się nie uruchamia
 • System nie może się włączyć
 • Nagłe zamykanie
 • Pęknięty ekran LCD
 • Niewyraźny wyświetlacz LCD
Autoryzowany serwis laptopów Dell – Poznań
Oferujemy pomoc w przypadku najróżniejszych usterek. Laptopy często zmagają się m.in. z problemem migotania ekranu Dell. To nie tylko obniża komfort pracy, ale też może wywoływać różne dolegliwości zdrowotne, w tym bóle głowy, a w skrajnych przypadkach – prowadzić do ataku epilepsji. To również symptom świadczący o uszkodzeniu matrycy Dell, sugerujący, że niedługo obraz w ogóle przestanie być wyświetlany na ekranie. Zanim zaczniesz szukać rozwiązań w sieci, lepiej po prostu skorzystaj z pomocy autoryzowanego serwisu. Profesjonalna diagnostyka pozwala na zdefiniowanie kłopotu i skuteczne rozwiązanie go. Dzięki temu zyskujesz pewność, że laptop odzyska sprawność i powróci Twój dawny komfort pracy. Oddając Della w ręce fachowców autoryzowanego serwisu Yeto Services, otrzymujesz gwarancję naprawy, która zapewnia jeszcze długie użytkowanie urządzenia.

Komputer Dell nie włącza się lub nie wyświetla obrazu
Mimo że producent dokłada wszelkich starań, aby jego laptopy spełniały najwyższe oczekiwania, zdarzają się usterki, które uniemożliwiają korzystanie ze sprzętu. Do częstych kłopotów należą m.in. brak wyświetlania obrazu Dell, niereagowanie na wciskanie przycisku włączania lub zawieszenie przed załadowaniem systemu operacyjnego. Przyczyny takich stanów mogą być różne – awaria układu zasilania, procedury testowej POST (Power-On Self-Test) lub układu GPU. By dokładnie zdiagnozować powody, czemu tak się dzieje, warto oddać swój sprzęt w ręce doświadczonych serwisantów Yeto Sp. z o.o. z Poznania. Dzięki temu, że rozwiązaliśmy już liczne usterki w laptopach Dell, jesteśmy w stanie precyzyjnie zdefiniować przyczynę problemu i wykonać stosowne naprawy.

Kłopoty z wyłączaniem się laptopa Dell
Z czasem każdy komputer dopadają problemy związane z intensywną eksploatacją. Przyczyny mogą być zupełnie prozaiczne, jak i bardzo poważne, szczególnie jeśli pojawiły się pewne zaniedbania. Układy chłodzenia Dell są narażone na zanieczyszczenia. Kurz, sierść zwierząt i inne pyłki blokują przepływ powietrza od wrażliwych komponentów na zewnątrz obudowy. To skutkuje znacznym wzrostem temperatury, a co za tym idzie – przegrzewaniem się sprzętu. Łatwo to rozpoznać po tym, że laptop samoistnie się wyłącza. To normalny mechanizm, zapobiegający uszkodzeniu wrażliwych części, jak karta graficzna czy procesor. Jeśli zaniedba się czyszczenie radiatorów i wentylatorów, z czasem może dojść do uszkodzenia tych komponentów. Dlatego profilaktycznie warto oddać laptopa do czyszczenia, zanim konieczne będzie droższe i trudniejsze przelutowanie wadliwych układów. Do naszego serwisu trafiają też laptopy Dell po zalaniu, jak i z uszkodzeniami mechanicznymi. Choć z początku mogą wydawać się one niegroźne (tym bardziej, gdy laptop działa), z czasem przynoszą przykre konsekwencje. Dzięki temu, że dysponujemy nie tylko profesjonalnymi narzędziami i niezbędnymi komponentami, przeznaczonymi do urządzeń tego producenta, przywrócimy sprzęt do właściwego stanu.

Aktualizacja oprogramowania Dell
W naszym serwisie, oprócz tego, że konserwujemy i naprawiamy urządzenia marki Dell, oferujemy również aktualizację sterowników, a także systemów operacyjnych. Dotyczy to zarówno obecnych odsłon Windowsa 10, Windows 11 jak i kolejnych nadchodzących, o ile laptop spełnia minimalne wymagania. Jeśli więc potrzebujesz pomocy z komputerem Dell – zachęcamy do skorzystania z naszych usług.
 

Dlaczego wybrać Dell Yeto Services ?

 • Nasi technicy i inżynierowie zdiagnozują problem i błąd.
 • Po wykryciu problemu nasz zespół poinformuje Cię o opłatach za naprawienie błędu.
 • Następnie nasi technicy skontaktują się z Tobą i powiedzą, ile czasu zajmie usunięcie usterki.
 • Po zaakceptowaniu usług nasi eksperci pomogą Ci rozwiązać problem i naprawić urządzenie.

Serwis komputerów firmy Dell jest do Twojej dyspozycji w ramach jednej rozmowy

Serwis Dell Poznań spełnia wszystkie wymagania dotyczące naprawy i zapewnia wszystkie potrzebne usługi, a dzięki doświadczonym i wykwalifikowanym technikom jesteśmy w stanie być liderem w Polsce. Nasi inżynierowie mogą zdiagnozować i naprawić wszystkie niesprawne urządzenia. Zadzwoń pod numer centrum naprawy komputerów stacjonarnych/komputerów Dell w Polsce 732900555, a nasi technicy szybko zajmą się Twoją sprawą.

 


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu