Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Odwirusowanie komputera Poznań
Kontakt
  • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung, Xiaomi, Microsoft, Gigabyte, Razer, LG, Huawei, PEAQ. Sklep komputerowy: akcesoria, laptopy, zasilacze, baterie. Ul. Stablewskiego 3 60-224 Poznań (wjazd między garażami) lub od Łukaszewicza 44 (vis a vis Biedronki-parking) Od 07.30 do 19.30, także weekendy po uzgodnieniu tel.
    NIP: 7792533766
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 07.30 - 19.30. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 07.30 do 19.30 Darmowy parking przed serwisem lub pod Biedronką na Łukaszewicza 44 vis a vis serwisu. Przyjmujemy także w weekendy po informacji telefonicznej

Odwirusowanie komputera Poznań

Odwirusowanie komputera Poznań

Odwirusowanie komputera Poznań
Odwirusowanie komputera
Wiele awarii komputerowych spowodowanych jest wszechobecnymi wirusami, które krążą w internecie. Przeróżne ich rodzaje wywołują mniejsze lub większe problemy z działaniem systemu operacyjnego a czasami nawet i samego sprzętu. Brak programu antywirusowego lub posiadanie nieskutecznego narzędzia prowadzi często od uciążliwej, spowolnionej pracy na zawirusowanym laptopie do nawet utraty danych, lub szybszego zużycia się sprzętu.
 

Najczęstszą  odmianą są wirusy, które generują reklamy, przekierowują  nas na różne strony a tym samym zamulają naszego laptopa, ultrabooka,  komputer stacjonarny lub tablet.
 

Wiemy jak temu zaradzić!
 

Jak wygląda odwirusowanie komputera w naszym serwisie?

1. Możemy dojechać i wykonać czynności na miejscu, lub w ramach darmowego transportu zabrać sprzęt komputerowy na warsztat, a po naprawie odwieźć..

2. W pierwszej kolejności oczyszczamy komputer ze zbędnych śmieci (niepotrzebne programy, pliki tymczasowe, oraz wiele innych z miejsc gdzie gromadzą się bez wiedzy użytkownika). Usługa ta nazywana jest często „odmulanie komputera„.

3. Czyścimy rejestr systemu, naprawiamy

4. Przeglądamy usługi startowe (usługi, programy, które uruchamiają się przy starcie systemu).

5. Badamy obciążenie sprzętu, pod kątem poprawności pracy procesora, pamięci RAM lub dysku twardego co w dużym stopniu ma wpływ na płynność działania całego systemu.

7. Sprawdzamy przeglądarki internetowe (Firefox, Opera, Chrome, Internet Explorer, Microsoft Edge) pod względem złośliwych dodatków.

6. Teraz dopiero przystępujemy kilkustopniowej fazy odwirusowania komputera.

7. W końcowej fazie zabezpieczamy komputer programem antywirusowym.
 

Praktycznie w 70% przypadków istnieje możliwość wykonania usługi na miejscu, bez instalacji systemu na nowo, z pełnym zachowaniem ustawień i danych zawartych w komputerze.

 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu