Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Skup laptopów Poznań
Kontakt
  • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung, Xiaomi, Microsoft, Gigabyte, Razer, LG, Huawei, PEAQ. Sklep komputerowy: akcesoria, laptopy, zasilacze, baterie. Ul. Stablewskiego 3 60-224 Poznań (wjazd między garażami) lub od Łukaszewicza 44 (vis a vis Biedronki-parking) Od 10.30 do 19.30.
    NIP: 7792533766
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 10.30 - 19.30. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 10.30 do 19.30 Darmowy parking przed serwisem lub pod Biedronką na Łukaszewicza 44 vis a vis serwisu. Przyjmujemy także w weekendy po informacji telefonicznej

Skup laptopów Poznań

Skup laptopów Poznań
 


Sprzedaj swój laptop z Yeto!
Sprzedaj swój laptop z Yeto, aby mieć gotówkę w kieszeni. Odbierzemy Twój stary laptop i oddamy go do recyklingu, abyś nie musiał się martwić o jego bezpieczną utylizację. Możesz nawet sprzedać nam zepsuty laptop.

Możemy kupić od Ciebie większość głównych marek laptopów. Rozumiemy, że technologia szybko się rozwija i może się okazać, że stary laptop nie nadąża za Twoimi potrzebami, więc mając to na uwadze, z przyjemnością kupimy od Ciebie stary laptop Asus, Dell, Acer, HP lub Lenovo za gotówkę.
Skup laptopów Acer
Skup laptopów Asus
Skup laptopów Dell
Skup laptopów HP
Skup laptopów Lenovo
Skup laptopów Samsung
Skup laptopów Sony
Skup laptopów Toshiba

Możesz także sprzedawać swój komputer Mac i inne produkty Apple.

Yeto Sp. z o.o. Poznań specjalizuje się w odpowiedzialnej utylizacji laptopów. Obiecujemy, że sprzedając nam laptopa, nie trafi on na wysypisko śmieci.
Jak sprzedać laptopa z Yeto!
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w bezpiecznym recyklingu technologii, usprawniliśmy proces, abyś mógł dostarczyć nam swoją technologię, a my szybko zebrali gotówkę w Twojej kieszeni. Oznacza to, że sprzedaż laptopa jest szybka i łatwa. Jeśli martwisz się o bezpieczeństwo, nie martw się, ponieważ wyczyścimy wszystkie wysyłane do nas laptopy
Sprzedawaj laptopy i nie tylko!
Nawet jeśli nie działają
Nasza strona internetowa i usługi są bezpieczne, chroniąc każdy fragment Twoich danych osobowych. Każdy sprzedany laptop i komputer przetwarzamy indywidualnie. Trwale usuwamy wszelkie dane klientów .

Płacimy więcej za laptopy, komputery i gadżety elektroniczne. Naszą misją jest stworzenie miejsca przyjaznego dla klienta, gdzie ludzie mogą przetwarzać gadżety elektroniczne i cieszyć się faktem, że ich stary sprzęt trafi do szkół i innych instytucji będących w potrzebie.

Staramy się zaspokoić Twoje potrzeby i upewnić się, że będziesz wracać. Tworzymy klientów na całe życie.

Możesz sprzedać nam swój stary laptop i wykorzystać pieniądze na zakup nowego. Zdobądź szybką gotówkę na laptopa, tablet lub inne urządzenie elektroniczne!

Nasze wyceny online są bardzo dokładne dla dobrych lub nawet uszkodzonych laptopów i innych urządzeń.

Proces sprzedaży laptopów, iPhonów i innych urządzeń elektronicznych jest niezwykle bezpieczny i łatwy . Przez lata udoskonaliliśmy naszą rutynę, aby zapewnić najwygodniejszy sposób szybkiej sprzedaży używanych komputerów.

Cenimy Twój czas, a nasza obsługa jest szybka! Możesz wysłać zapytanie o wycenę na maila, przez formularz kontaktowy, dzwoniąc pod nasz numer 732 900 555 lub bezpośrednio w siedzibie firmy na ulicy Stablewskiego 3 w Poznaniu.
Co najważniejsze, nasze pragnienie recyklingu elektroniki wynika z naszej misji ochrony środowiska naturalnego poprzez ograniczanie e-odpadów. Dbamy o to, aby wszystkie dobre części z laptopów i elektroniki, które przetwarzamy, zostały ponownie wykorzystane. Wszelkie uszkodzone lub nie nadające się do użytku są poddawane recyklingowi w najlepszy możliwy sposób.

Szczycimy się dostarczaniem uczciwych praktyk biznesowych .

Stawiamy na satysfakcję klienta. Od początku naszej działalności utrzymujemy świetne oceny klientów i jesteśmy dostępni za pośrednictwem serwisów społecznościowych. Sprzedaj nam swój laptop i pomóż nam budować lepszą przyszłość handlu online.

Zepsuty laptop? Zepsuty iPhone? Nie ma problemu! Nadal będziemy kupować zepsute laptopy, zepsute iPhony.
Nie potrzebujesz już laptopa? Czy niedawno przeszedłeś na nowszy model? Jeśli nie potrzebujesz już swojego starego laptopa lub chcesz sprzedać niechciany prezent, możemy zapewnić uczciwą, konkurencyjną cenę.

Kupujemy dowolny laptop, nawet laptopy w złym lub niedziałającym stanie. Wypełnij nasz formularz z prośbą o wycenę, aby dowiedzieć się, ile możesz zarobić na sprzedaży laptopa.

Nasz doświadczony zespół całkowicie usunie wszystkie dane z Twojego laptopa, gdy tylko dotrze on do naszej placówki, zapewniając całkowitą prywatność i bezpieczeństwo danych.
Twój stary laptop może być wart więcej niż myślisz. Kupujemy dowolny laptop, od nowych i zupełnie nieużywanych laptopów po starsze modele. Nawet laptop, który już nie działa, może mieć znaczną wartość.
Otrzymałeś już ofertę na swój laptop? Zadzwoń do nas, a dołożymy wszelkich starań, aby obniżyć cenę oferowaną za używany lub nowy laptop.


 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu