Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Naprawa obudowy laptopa Poznań
Kontakt
  • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung, Xiaomi, Microsoft, Gigabyte, Razer, LG, Huawei, PEAQ. Sklep komputerowy: akcesoria, laptopy, zasilacze, baterie. Ul. Stablewskiego 3 60-224 Poznań (wjazd między garażami) lub od Łukaszewicza 44 (vis a vis Biedronki-parking) Od 10.30 do 19.30.
    NIP: 7792533766
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 10.30 - 19.30. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 10.30 do 19.30 Darmowy parking przed serwisem lub pod Biedronką na Łukaszewicza 44 vis a vis serwisu. Przyjmujemy także w weekendy po informacji telefonicznej

Naprawa obudowy laptopa Poznań

Wymiana obudowy laptopa w Poznaniu oraz naprawa obudowy laptopa Poznań, to oferta serwisu komputerowego Yeto na szybkie przywrócenie sprawności komputera.
Niefortunny wypadek lub wada sprzętu może spowodować, że obudowa Twojego laptopa niestety się zepsuje. Czasami uszkodzenie nie jest tylko powierzchowne, ale uszkodzenie obudowy laptopa może być także poważniejsze. Osoba niedoświadczona może bardziej uszkodzić urządzenie niż je naprawić.


 

wymiana obudowy laptopa PoznańA jeśli zdecydujesz się zrobić to sam, oto co zalecamy rozważyć:
1.) Czy masz niezbędne narzędzia?
2.) Czy masz konkretną wiedzę?
3.) Czy masz określone umiejętności?
Czy jesteś wystarczająco pewny siebie, aby podjąć ryzyko?
Jeśli odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań brzmi NIE, nie wolno ryzykować, ale pozostawić profesjonalistom wykonanie ich pracy.
Nasz zespół oddanych specjalistów technicznych zapewni Ci wyjątkowe rozwiązania w opłacalny sposób. Naszym głównym celem jest nie tylko naprawa Twojego laptopa/notebooka z zewnątrz, ale także zajęcie się wszystkimi uszkodzeniami wewnętrznymi.
Pęknięta obudowa może sprawić, że laptop będzie bezużyteczny.
Twoja obudowa lub obudowa laptopa jest uszkodzona, potrzebujesz naprawy lub wymiany podstawy laptopa?

Gdy pokrywa laptopa jest uszkodzona lub pęknięta obudowa laptopa, wymagana jest naprawa panelu laptopa lub pełna wymiana obudowy. Pęknięta lub pęknięta obudowa sprawia, że ​​laptop wygląda niekorzystnie. Yeto naprawa obudowy laptopa Poznań wymieni Twój laptop na nową obudowę, Twój laptop będzie jak nowy!

 Posiadamy części do obudów wielu producentów laptopów, w tym Toshiba, Compaq, HP (Hewlett Packard), Sony, Dell, IBM, Gateway, Lenovo, Asus, Acer, Huawei, Xiaomi i wszystkich innych marek laptopów.
Pęknięta / zepsuta obudowa
Obudowa laptopa może zostać naruszona, gdy upuścisz laptopa na ziemię lub uderzysz rogiem o twardą powierzchnię, co spowoduje złamanie sworznia, a nawet śrub, które utrzymują całe komponenty laptopa w całości. W takich sytuacjach Twój laptop może nie być tak wytrzymały jak poprzednio i może być o wiele łatwiej dostać się do niego obce przedmioty, powodując dalsze komplikacje.
Drapiąca obudowa
Czy kiedykolwiek czułeś, że obudowa twojego laptopa jest zbyt porysowana i wymaga wymiany całej nowej obudowy? Dzięki tej usłudze jesteśmy w stanie wymienić starą lub porysowaną powierzchnię obudowy laptopa na zupełnie nową obudowę.
Zmiana koloru obudowy
Znudziła Ci się czerwona obudowa laptopa i chciałbyś ją wymienić na inny kolor z Twojej serii bez kupowania nowego laptopa? Dzięki tej usłudze jesteśmy w stanie wymienić obudowę laptopa na inny nowy kolor obudowy, w zależności od dostępności obudowy laptopa.
Przyczyny wad obudowy laptopa
- Częste użytkowanie: laptopy, które są często używane i przenoszone, mogą zostać uszkodzone przez uderzenia, powodując uszkodzenie obudowy laptopa.

- Nietrwałe materiały obudowy: Obudowa laptopa może z czasem ulec uszkodzeniu, jeśli używane są nietrwałe materiały.

- Proces produkcyjny: Podczas projektowania lub procesu produkcyjnego mogą wystąpić pewne wady obudowy.

- Niewłaściwa obsługa: Niewłaściwe użytkowanie laptopa może również spowodować uszkodzenie obudowy komputera, w tym umieszczanie na laptopie ciężkich przedmiotów lub nieutrzymywanie laptopa poziomo na płaskiej powierzchni.

Dwa główne rozwiązania problemu, gdy obudowa laptopa jest uszkodzona:
1. Naprawa: Połączenia, części zawiasów i inne części można naprawić, jeśli obudowa laptopa nie jest poważnie uszkodzona.

2. Wymień obudowę laptopa: Jeśli obudowa laptopa jest poważnie uszkodzona i nie można jej naprawić, należy ją wymienić na podobną obudowę, ponieważ każdy model laptopa ma inną budowę i kształt obudowy. Wymiana obudowy laptopa musi być wykonywana przez doświadczonych i wykwalifikowanych techników. Aby zapewnić jakość i trwałość obudowy po wymianie, proces wymiany obudowy wykonujemy dokładnie i skrupulatnie.

W Yeto serwis obudów laptopów w Poznaniu obiecujemy zapewnić najlepszą usługę wymiany obudowy laptopa w konkurencyjnych cenach i wysokiej jakości. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i kompleksową poradę lub umówić się na wymianę obudowy laptopa.

Jeśli masz problem z obudową swojego laptopa lub po prostu chcesz odświeżyć swój ukochany laptop, skontaktuj się z nami w celu wyceny i umówienia się na wymianę obudowy laptopa.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu