Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Pozycjonowanie stron SEO
Kontakt
  • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung, Xiaomi, Microsoft, Gigabyte, Razer, LG, Huawei, PEAQ. Sklep komputerowy: akcesoria, laptopy, zasilacze, baterie. Ul. Stablewskiego 3 60-224 Poznań (wjazd między garażami) lub od Łukaszewicza 44 (vis a vis Biedronki-parking) Od 07.30 do 19.30, także weekendy.
    NIP: 7792533766
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 07.30 - 19.30. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 07.30 do 19.30 Darmowy parking przed serwisem lub pod Biedronką na Łukaszewicza 44 vis a vis serwisu. Przyjmujemy także w weekendy.

Pozycjonowanie stron SEO

Pozycjonowanie stron internetowych

 

pozycjonowanie stron SEO
Pozycjonowanie stron SEO

 


Serwis komputerowy Poznań Yeto oferuje kompleksowe usługi SEO, dzięki którym Twoja witryna pojawi się na pierwszych pozycjach wyszukiwarki.
Wygląd Twojej witryny, a co za tym idzie, wysoka pozycja Twojej marki w wynikach wyszukiwania   to prestiż i element rywalizacji z konkurencją. Jeśli poważnie myślisz o rozwoju swojego biznesu, miej świadomość, że wyszukiwarka rozdaje najsilniejsze karty. Dlaczego? Ponieważ większość decyzji zaczyna się od poszukiwań.
Każdego dnia miliony ludzi na całym świecie wpisują swoje pytania do wyszukiwarki Google szukając odpowiedzi lub wsparcia w rozwiązaniu problemu. Co robią dalej? Klikają znalezione linki. Jednak nie w tych przypadkowych, ale w tych najbardziej widocznych.
Wniosek jest tylko jeden – im wyżej strona pojawia się w wynikach wyszukiwania Google, tym więcej osób ją odwiedzi. Dlatego naszym celem we współpracy jest stałe zwiększanie widoczności Twojej witryny w wyszukiwarce Google dla wszystkich fraz związanych z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie – jak to działa? Co jest ważne?

User Experience jest obecnie najważniejszym czynnikiem branym pod uwagę przez Google przy podejmowaniu decyzji o umieszczeniu witryny internetowej w SERP (stronie wyników wyszukiwania).

Działania związane z UX mają na celu przekonanie użytkownika do pozostania na stronie, która powinna odpowiadać jego potrzebom i wymaganiom. Kolejnym zadaniem jest utrzymanie go na stronie jak najdłużej i umożliwienie mu interakcji ze stroną.

Jak Google ocenia jakość doświadczenia użytkownika? Wyszukiwarka wykorzystuje dane zwane CTR kliknięć (współczynnik klikalności) do pomiaru zadowolenia użytkowników. CTR to liczba kliknięć linku do naszej witryny w SERP na każde 100 wyświetleń tego linku.

Jak pozycjonować swoją stronę w Google? Gdy CTR jest wysoki, dla Google oznacza to, że nasza witryna jest ważna dla użytkowników i dlatego wnosi większą wartość dla ich wyszukiwarek. Zachęci to Google do poprawy naszej pozycji w Internecie. Skoro już wiemy, jak działa ten mechanizm, czas wyjaśnić, dlaczego jest on tak ważny dla Twojego biznesu.

Większa autentyczność i większe zaufanie klientów

Jeśli Twoja witryna stanie się widoczna w wynikach wyszukiwania, zwiększy to autentyczność Twojej oferty i wzbudzi zaufanie do biznesu. To oczywiste rzeczy, które zwiększają liczbę potencjalnych klientów i sprzedaż.

Zwiększanie rankingów w wyszukiwarkach nie tylko wpływa na zdolność Twojej firmy do generowania ruchu i potencjalnych klientów, ale także zwiększa stopień, w jakim Twoi odbiorcy postrzegają ją jako bezpieczną.

Badania pokazują, że odwiedzający uważają, że kilka pierwszych witryn na szczycie SERP to jedne z najbardziej autentycznych firm w swojej branży. Jest to w zasadzie gra psychologiczna. Skuteczne pozycjonowanie daje przewagę nad konkurencją i pozwala na zwiększenie przychodów.

Efektywne pozycjonowanie oznacza przewagę

Martwisz się o swój obecny ranking? Jeśli tak, podejmij szybkie działania, aby poprawić ranking swojej strony w Google. Eksperci udowodnili, że jeśli zajmiesz czołowe miejsca, Twoja firma stanie się dziesięciokrotnie lepsza od konkurencji. Według Ideaengineinc.com – witryna znajdująca się na pierwszej pozycji generuje 10 razy większy ruch niż np. strona siódma. Pozycja strony jest naprawdę ważna.
SEO to skuteczne, długoterminowe działania. Im wyższy ranking strony, tym większy potencjał ma Twoja firma. Co ważne, skuteczne pozycjonowanie strony internetowej może skutecznie obniżyć koszty reklamy. Należy jednak pamiętać, że jest to działanie długoterminowe. Warto uzbroić się w cierpliwość, gdyż jak już wspominaliśmy – wyniki wyszukiwania są ściśle powiązane ze słupkami sprzedaży.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?

To pytanie zadaje sobie wielu właścicieli firm. Szczegółowe wymagania dotyczące udanej kampanii są bardzo zróżnicowane. Wiele zależy od aktualnej pozycji strony internetowej (pozycjonowanie organiczne), liczby konkurentów czy szybkości, z jaką chcesz osiągnąć cel – to najważniejsze zmienne przy ustalaniu budżetu.
Najlepszym sposobem na uzyskanie konkretnej odpowiedzi jest określenie swoich oczekiwań i przeprowadzenie audytu SEO. Dzięki temu uzyskamy pełny obraz aktualnej sytuacji, który będzie punktem wyjścia do zbudowania strategii działania.

Twój klient szuka takich jak ty.

Przygotowana przez naszych konsultantów przemyślana strategia pozycjonowania będzie dedykowana Twojemu biznesowi. Pozycjonujemy własne strony internetowe, a także własne sklepy internetowe na kilkadziesiąt, a czasem i kilkaset słów kluczowych. Dlatego doskonale rozumiemy oczekiwania naszych klientów.

W zakresie pozycjonowania stron internetowych i budowania marki w Internecie liczy się tylko skuteczność. Gwarantujemy pełne zaangażowanie i kompetencje zespołu Yeto.

Nasze kompleksowe usługi pozycjonowania są dostosowane do oczekiwań i możliwości naszych klientów. Oferujemy wiele pakietów cenowych o różnym zakresie działalności. Wybierając każdy pakiet możesz spodziewać się wzrostu widoczności swojej witryny w wynikach wyszukiwania. Zadzwoń do Yeto. Sprawdź ile będzie kosztować skuteczne pozycjonowanie Twojej strony internetowej. Jeśli jeszcze nie posiadasz strony, skorzystaj z naszych usług projektowania stron internetowych.

 


 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu