Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Uszkodzone gniazdo ładowania w laptopie
Kontakt
  • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung, Xiaomi, Microsoft, Gigabyte, Razer, LG, Huawei, PEAQ. Sklep komputerowy: akcesoria, laptopy, zasilacze, baterie. Ul. Stablewskiego 3 60-224 Poznań (wjazd między garażami) lub od Łukaszewicza 44 (vis a vis Biedronki-parking) Od 10.30 do 19.30.
    NIP: 7792533766
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 8.00 - 20.00. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 10.30 do 19.30 Darmowy parking przed serwisem lub pod Biedronką na Łukaszewicza 44 vis a vis serwisu

Uszkodzone gniazdo ładowania w laptopie

Jednym z bardziej newralgicznych elementów w laptopie jest gniazdo zasilania. Częste podłączanie i odłączanie zasilacza, unoszenie notebooka i przypadkowe zaczepianie podpiętego kabla o przeszkodę negatywnie wpływa na żywotność tego komponentu. W końcu spoiny, które utrzymują go w jednym miejscu, mogą ulec obluzowaniu lub zostać wyłamane, a co za tym idzie – przestają łączyć układ zasilania z zasilaczem. Może to doprowadzić do skrócenia żywotności baterii, a także nieść dużo poważniejsze konsekwencje.

W przypadku, gdy którekolwiek z gniazd w laptopie jest uszkodzone, warto skorzystać z pomocy specjalistów. Serwis Yeto gwarantuje skuteczne rozwiązanie problemu za niewielką cenę.

Naprawa uszkodzonych gniazd w laptopie

Jak zdiagnozować tę usterkę? To nic trudnego. Zazwyczaj wtyczka i przewód muszą znajdować się w odpowiednim położeniu, by ładować baterię. Jednak przy nawet lekkim poruszeniu kablem, przestaje łączyć. Objawy mogą być też bardziej niebezpieczne, jak trzaski czy nagrzewanie się gniazda lub wtyczki. Nierzadko pojawia się zapach spalenizny, a na stykach widać osmalenia. Natomiast dioda ładowania na laptopie może albo mrugać, albo w ogóle się nie świecić.

Kiedy gniazdo ładowania lub USB jest zepsute i nie łączy tak, jak powinno, należy podjąć odpowiednie kroki zaradcze. Jako że są to elementy serwisowe, nie ma problemu, by zastąpić je nowymi komponentami. Wymiana ta nie stanowi większego wydatku, a może uratować właściciela sprzętu przed dużo poważniejszymi kosztami. Należy pamiętać, że źle działający układ zasilania grozi spaleniem innych podzespołów, co w rezultacie często prowadzi do uszkodzenia całego sprzętu.

Postaw na fachowców z doświadczeniem

Serwis komputerów Yeto specjalizuje się w naprawie najróżniejszych usterek, którym ulegają komputery przenośne. Dokonujemy również wymiany zepsutych gniazd ładowania, dzięki czemu laptop wraca do pełnej sprawności. Cena za tę usługę jest niewielka, a sama jej realizacja nie zajmuje wiele czasu. Dzięki temu urządzenie szybko trafia z powrotem do swojego właściciela.

Zauważyłeś, że gniazdo zasilania nie łączy? Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci szybko uporać się z tym kłopotem.

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu