Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Laptopy poleasingowe Poznań
Kontakt
 • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung, Xiaomi, Microsoft, Gigabyte, Razer, LG, Huawei, PEAQ. Sklep komputerowy: akcesoria, laptopy, zasilacze, baterie. Ul. Stablewskiego 3 60-224 Poznań (wjazd między garażami) lub od Łukaszewicza 44 (vis a vis Biedronki-parking) Od 10.30 do 19.30.
  NIP: 7792533766
 • E-mail:serwis@yeto.pl
 • Telefon732-900-555
 • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 10.30 - 19.30. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 10.30 do 19.30 Darmowy parking przed serwisem lub pod Biedronką na Łukaszewicza 44 vis a vis serwisu. Przyjmujemy także w weekendy po informacji telefonicznej

Laptopy poleasingowe Poznań

Laptopy poleasingowe Poznań
 


Odnowione przez nasz serwis komputerowy Poznań laptopy to zazwyczaj urządzenia firmowe lub rządowe, które niedawno osiągnęły koniec okresu najmu. Nasze wysokiej jakości, markowe, odnowione, tanie używane laptopy są w idealnym stanie technicznym i są skrupulatnie testowane przez naszych doświadczonych techników, dzięki czemu idealnie nadają się do codziennego użytku.
Wybierz jeden z wielu modeli poleasingowych. Te odnowione laptopy z łatwością wykonają typowe zadania, takie jak przeglądanie stron internetowych, poczta elektroniczna, muzyka i wideo. Notebooki są używane, ale jakość i wsparcie z naszej strony są na najwyższym poziomie.
Odnowione laptopy to często poleasingowe komputery klasy biznesowej, które oferują dużą wartość w porównaniu z nowymi maszynami w tej cenie. Yeto Sp. z o.o. ponownie wdraża duże ilości laptopów firmowych i rządowych. Dokładnie testujemy i odnawiamy te laptopy i oferujemy im wiodącą w branży gwarancję. Jakość naszych produktów w połączeniu z bezproblemową autoryzowaną gwarancją i wyjątkową obsługą sprawiają, że nasze laptopy są najlepszymi cenowo używanymi laptopami w Polsce. Marki obejmują Apple ,Lenovo ,Toshiba ,HP ,Dell i inne.

Na co czekasz? Skorzystaj już dzisiaj ze świetnej oferty na jeden z naszych poleasingowych laptopów.

Poleasingowe laptopy HP
Jeśli szukasz maksymalnej wartości bez wydawania fortuny, nasza oferta odnowionych laptopów HP może być właśnie tym, czego potrzebujesz.
Kupując odnowiony laptop HP od firmy Yeto, kupujesz system, który oferuje jakość klasy biznesowej i jest przeznaczony dla instytucji rządowych lub firmowych. Maszyny te są wykonane z wyższymi standardami w porównaniu do zwykłych maszyn. Kupowanie komputerów odnowionych jest również działaniem przyjaznym dla środowiska.
Aby zapewnić Ci spokój ducha i gwarancję jakości, oferujemy bezproblemową opiekę na każdy sprzedawany przez nasz autoryzowany serwis HP.

Poleasingowe laptopy Dell
W Yeto jesteśmy dumni, że jesteśmy zaufanym punktem kompleksowej obsługi najlepszych ofert laptopów Dell w Polsce. Każdy laptop, który posiadamy w magazynie, został profesjonalnie odnowiony, przetestowany, przepakowany i zatwierdzony do odsprzedaży zgodnie ze standardami producenta.
Zakup odnowionego laptopa firmy Dell od nas oznacza, że kupujesz komputer należący do byłej firmy lub rządu, który jako taki jest klasy biznesowej — który jest zazwyczaj zbudowany zgodnie z wyższymi standardami niż zwykłe komputery konsumenckie.
Niezależnie od tego, czy potrzebujesz laptopa, który poradzi sobie z wymagającymi aplikacjami, czy prostego laptopa do codziennego użytku w domu, nasze poleasingowe notebooki firmy Dell zapewnią najlepszy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki. Ponadto odnowione laptopy to bardziej ekologiczny sposób na zmianę urządzeń.
Aby mieć pewność, że kupując u nas masz spokój i pewność siebie. Na każdy sprzedawany przez nas produkt, nasz autoryzowany serwis Dell udziela bezproblemowej gwarancji. Nasze laptopy są używane, ale jeśli chodzi o jakość i obsługę klienta, nie mamy sobie równych.
Nie pozwól, by wiele rzeczy prześlizgnęło Ci się przez palce — już dziś wybierz z naszego doskonałego asortymentu poleasingowych laptopów Dell

Poleasingowe laptopy Lenovo
Planujesz kupić laptopa z ograniczonym budżetem, ale nie przekonuje Cię pomysł kupowania używanego? Sprawdź naszą ofertę poleasingowych laptopów Lenovo ThinkPad, które zapewniają imponujący stosunek jakości do ceny.
Większość ludzi martwi się o jakość, szybkość i wydajność przy zakupie używanego laptopa Lenovo. Nie musisz się martwić, kupując w Yeto, ponieważ nasz zespół doświadczonych techników dokładnie testuje maszyny, zanim trafią na półki.
W naszym serwisie komputerów Poznań, ponownie wdrażamy laptopy Lenovo byłych instytucji rządowych i korporacji. Laptopy poleasingowe są ogólnie lepszej jakości i działają lepiej niż modele konsumenckie. Często są to laptopy klasy biznesowej, dostosowane do wyższych standardów niż ich zwykłe odpowiedniki.
Ponadto łączymy bezproblemową gwarancję z każdym sprzedawanym przez nas produktem, a także nienaganną obsługę klienta, aby zapewnić jak najlepszą satysfakcję klienta. Dzięki naszym wyjątkowym produktom i usługom nasze maszyny są najlepszymi odnowionymi laptopami Lenovo w Poznaniu. Ponadto kupowanie odnowionych laptopów Lenovo jest bardziej ekologiczną opcją!

Dlaczego laptopy poleasingowe ?
Kupowanie czegokolwiek z drugiej ręki może być trudnym procesem. Z jednej strony wybór posiadanego wcześniej przedmiotu jest lepszy dla środowiska i portfela. Jednocześnie jednak musisz ufać, że nieznajomy mówi prawdę i traktuje swoje rzeczy z takim samym szacunkiem i troską jak Ty. Ten strach jest szczególnie zrozumiały, jeśli chodzi o zakup używanej elektroniki.
W Yeto.pl eliminujemy stres związany z kupowaniem używanych i odnowionych komputerów. Wszystko, co musisz zrobić, to zdecydować, czego potrzebujesz, a będziesz na dobrej drodze do przyszłości z nowym komputerem.

Czy laptopy poleasingowe są niezawodne?
Specjalizujemy się w laptopach, które były wcześniej wynajmowane lub używane przez urzędnika państwowego. Ten fakt pomaga nam zapewnić, że sprzedawane przez nas produkty są godne Twojego zaufania.
Laptopy poleasingowe oferują dużą wartość, ponieważ ludzie są umownie zobowiązani do zwrotu ich w dobrym stanie. Jeśli nie będą dbać o urządzenie, poniosą kary finansowe. Tak więc łatwo jest zaufać jednemu z tych komputerów.
Podobnie urzędnicy państwowi muszą dbać o oficjalną własność będącą w ich posiadaniu. Ponadto rząd często wymienia swoje urządzenia, aby nadążać za postępem technologicznym. Oznacza to, że laptopy byłych rządów są zwykle stosunkowo nowymi, wysokiej jakości komputerami, które zostały dobrze potraktowane.

Gdzie mogę uzyskać najlepszą cenę laptopa?
Nowa technologia jest droga. W sklepie Yeto oferujemy delikatnie używane, wysokiej jakości komputery za ułamek ceny, jaką zapłaciłbyś za podobną maszynę, która jest świeżo po wyjęciu z pudełka. Wybierając jeden z naszych poprzednio posiadanych laptopów, będziesz mógł sobie pozwolić na wszystkie funkcje, których pragniesz, bez rozbijania banku.
Jaki poleasingowy laptop jest najlepszy do kupienia?
Najlepszy komputer to zawsze urządzenie, które pozwala zrobić wszystko, czego potrzebujesz, bez nadwyrężania Twojego portfela.
W sklepie Yeto właśnie to oferujemy. Najlepszy laptopy poleasingowe w Poznaniu w przystępnej cenie.
Sprzedajemy laptopy i komputery poleasingowe, zapewniając że są wysokiej jakości i zostały zadbane przez ich dotychczasowych użytkowników. Zrób sobie przysługę i zdecyduj się na zakup wymarzonej technologii, nie niszcząc jednocześnie swojego konta bankowego ani planety.

Nasz proces renowacji używanych laptopów i komputerów
Nasz 8 punktowy proces, to jeden z najbardziej rozbudowanych procesów renowacyjnych w branży. Przed przekazaniem jakiegokolwiek komputera do sprzedaży publicznej, przechodzi on przez nasz proces odnawiania. Dzięki 8 etapom i łącznie 38 punktom kontrolnym zapewniamy, że spełnia najwyższe standardy jakości. Jeśli jakakolwiek jednostka nie spełnia naszych minimalnych wymagań, nie przechodzi.
Zobacz, dlaczego nasze produkty są najlepsze w branży. Dzięki naszemu 8-etapowemu procesowi odnawiania możesz odejść z zakupionym laptopem poleasingowym bez obaw!

Przelicz etapy rewitalizacji
 1. Pozyskanie/czyszczenie
Pozyskujemy działające zasoby informatyczne, takie jak komputery i laptopy firmowe na podstawie umowy leasingu, od dużych korporacji i rządów. Jednostki odbieramy do naszego magazynu, gdzie przechodzą wnikliwą kontrolę wizualną i generalne czyszczenie.
•             Kontrola wizualna: Wszelkie jednostki niezgodne z naszymi standardami są odrzucane
•             Urządzenie odkurzone sprężonym powietrzem
 1. Logowanie/Konfiguracja
Każda jednostka jest przetwarzana przez nasze specjalistyczne oprogramowanie wewnętrzne, a następnie instalowana wraz z nową instalacją odpowiedniego systemu operacyjnego.
•             Numer seryjny i model
•             Logowanie, sprawdzane specyfikacje sprzętowe
•             Przydzielony unikalny numer seryjny Yeto
•             Obraz systemu i instalacja systemu operacyjnego
 1. Kontrola techniczna
Nasi technicy zbadają i sprawdzą wszystkie funkcje urządzenia oraz zarejestrują i wychwycą usterki. 
•             BIOS
•             Kontrola ekranu
•             Napęd optyczny
•             Klawiatura
•             Kamerka internetowa
•             Port zewnętrzny
•             Wi-Fi
•             Gładzik
•             Dźwięk
 1. Inspekcje wizualne
Nasi technicy wizualnie zbadają i sprawdzą wszystkie jednostki oraz zarejestrują usterki.
•             Obudowa
•             Ekran
•             Klawiatura
•             Porty
•             Gładzik
 1. Test warunków skrajnych
Każda jednostka jest obciążona i sprawdzana, aby zobaczyć, czy może pracować z pełną wydajnością.
•             procesor
•             Procesor graficzny
•             Płyta główna
•             Pamięć
•             Bateria
•             Sprawdzone ogrzewanie i chłodzenie
 1. Kontrole oprogramowania
Każda jednostka jest sprawdzana, aby upewnić się, że system operacyjny działa płynnie.
•             Instalacja systemu Windows
•             Aktywacja
 1. Czyszczenie/opakowanie
Wszystkie jednostki są dokładnie czyszczone i w razie potrzeby pakowane w celu przygotowania do sprzedaży.
•             Obudowa
•             Ekran
•             Klawiatura
•             Gładzik
•             Ładowarka
•             Pakowanie
 1. Konsolidacja
Wszystkie jednostki, które nie spełniły naszych standardów, są konsolidowane i naprawiane zgodnie z naszymi standardami.
•             Wymiana obudowy
•             Wymiana pamięci RAM
•             Wymiana procesora
•             Wymiana ekranu
Nowa zrewitalizowana gwarancja

Po naszym kompleksowym 8-etapowym procesie renowacji, który zapewnia, że produkty spełniają najwyższe standardy dla naszych klientów, nasze produkty są następnie objęte naszą 6 miesięczną gwarancją Yeto .
Skorzystaj z naszego Procesu Rewitalizacji dla własnych jednostek. Laptopy lub komputery, które potrzebują odrobiny miłości, mogą zostać nam podarowane do rewitalizacji. Wszelkie maszyny, które Twoim zdaniem zbliżają się do końca, mogą zostać przez nas ocenione i potencjalnie przywrócone do życia. Możesz nawet ulepszyć swoje jednostki. Przedłużając żywotność swoich zasobów IT, oszczędzasz na kosztach i emisji dwutlenku węgla. To jest to, do czego dążymy w naszej działalności i możemy to zrobić również dla Ciebie.

 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu