Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Serwis laptopów Toshiba Poznań
Kontakt
  • Yeto Services - Poznań Stablewskiego 3 60-224 Poznań Od 12.00 do 19.00. Po uzgodnieniu telefonicznym również od 8.00 do 12.00
    NIP: 7831008522

  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 8.00 - 20.00. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 12.00 do 19.00 - po uzgodnieniu telefonicznym także od 8.00 do 12.00. W wypadku przyjazdu pod zakład bez umówienia prosimy dzwonić - dojście obsługi ok 5 min

Serwis laptopów Toshiba Poznań

Serwis, naprawa laptopów Toshiba Poznań

Jeśli zepsuty lub nieprawidłowo działający komputer Toshiba ogranicza Twoją produktywność, skorzystaj z usług Yeto Services dla profesjonalnych usług naprawy komputerów Toshiba! Wykonujemy naprawy na różnych komputerach Toshiba, takich jak laptopy Satellite, laptopy Tecra, laptopy Portege. Od naprawy ekranu i wymiany baterii po usuwanie wirusów i złośliwego oprogramowania, serwis Yeto posiada części, narzędzia i doświadczenie, aby wykonać pracę prawidłowo – szybko i bezproblemowo.

Toshiba to jedna z czołowych marek w branży komputerów, a firma ta oferuje szeroką gamę komputerów stacjonarnych, laptopów, tabletów i akcesoriów. Od popularnego laptopa Satellite po komputer stacjonarny typu „wszystko w jednym”, Toshiba ma coś dla każdego.
 

 

Naprawa laptopów Toshiba w mgnieniu oka

Jeśli chodzi o laptopy Toshiba, użytkownicy uwielbiają dostępne zaawansowane systemy operacyjne i zaawansowane technologicznie ekrany. Podobnie jak w przypadku wszystkich komputerów, laptopy Toshiba są podatne na drobne problemy z biegiem czasu – takie jak niska wydajność, pusty ekran i problemy z touchpadem. Komputery stacjonarne firmy Toshiba mają szybkie systemy operacyjne i zazwyczaj oferują niezawodną wydajność, ale z czasem mogą spowalniać lub powodować usterki. Bez względu na to, jakie masz problemy z komputerem Toshiba, eksperci z firmy Yeto Services poradzą sobie z tym. Posiadamy wiedzę i doświadczenie potrzebne do rozwiązania nawet najtrudniejszych problemów związanych z naprawami komputerów Toshiba, dzięki czemu możesz wrócić do pracy.

 

Eksperci od naprawy ekranu Toshiba

Jedną z rzeczy, które uwielbia wielu użytkowników Toshiby, są wysokiej jakości ekrany, oferowane przez wiele laptopów i komputerów stacjonarnych tej firmy. Jednak z biegiem czasu komputery Toshiba mogą mieć problemy z ekranem, takie jak martwe piksele, czarny ekran, a nawet pęknięte ekrany. Naprawa ekranu komputera firmy Toshiba może być kosztowna, ale eksperci z Yeto przedstawią dokładną diagnozę problemu i wycenią niedrogie naprawy. Po prostu zatrzymaj się na bezpłatną konsultację.

Oferujemy szybkie naprawy i modernizacje wszystkich modeli, w tym:

Naprawa Toshiba Portege

Naprawa Toshiba Qosmio

Naprawa satelitów Toshiba

Naprawa Toshiba Satellite Pro

 

Najczęstsze naprawy, które oferuje serwis laptopów Toshiba

 

Wymiana ekranu Toshiba

Wymiana/aktualizacja dysku twardego do laptopa firmy Toshiba

Naprawa/wymiana zawiasów do laptopów Toshiba

Wymiana klawiatury laptopa Toshiba

Wymiana/naprawa touchpad Toshiba

Wymiana głośników laptopa Toshiba

Naprawa matrycy laptopa Toshiba

Wymiana baterii laptopa Toshiba

Naprawa/wymiana płyty głównej laptopa firmy Toshiba

Naprawa przegrzewania się laptopa Toshiba

Naprawa gniazda zasilania do laptopa Toshiba

Wymiana wentylatora procesora laptopa Toshiba

Wymiana obudowy/panelu laptopa Toshiba

Naprawa zawieszania się/awarii laptopa Toshiba

Naprawa/wymiana kamery internetowej Toshiba w laptopie

Laptop Toshiba nie włącza się

Usuwanie wirusów, złośliwego oprogramowania lub oprogramowania szpiegującego firmy Toshiba

Problemy z Internetem i połączeniem WIFI w laptopach Toshiba

Błędy oprogramowania laptopa Toshiba

Naprawa uszkodzeń spowodowanych przez ciecz/wodę w laptopach Toshiba

Toshiba — Ogólne/Usługa czyszczenia

Laptop Toshiba nie włącza się

Aktualizacja pamięci laptopa Toshiba

Usługa diagnostyki laptopów firmy Toshiba

 

Jeśli Twój laptop Toshiba sprawia jakieś problemy, niezwłocznie skontaktuj się z Yeto serwis Toshiba Polska w Poznaniu. Zadzwoń 732 900 555, lub napisz serwis@yeto.pl a na pewno pomożemy.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu