Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Wymiana wentylatora laptopa Poznań
Kontakt
  • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung, Xiaomi, Microsoft, Gigabyte, Razer, LG, Huawei, PEAQ. Sklep komputerowy: akcesoria, laptopy, zasilacze, baterie. Ul. Stablewskiego 3 60-224 Poznań (wjazd między garażami) lub od Łukaszewicza 44 (vis a vis Biedronki-parking) Od 10.30 do 19.30.
    NIP: 7792533766
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 10.30 - 19.30. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 10.30 do 19.30 Darmowy parking przed serwisem lub pod Biedronką na Łukaszewicza 44 vis a vis serwisu. Przyjmujemy także w weekendy po informacji telefonicznej

Wymiana wentylatora laptopa Poznań

Może być niezbędna wymiana wentylatora w laptopie gdy:
Podczas próby uruchomienia laptop wyświetla komunikat o błędzie informujący, że wentylator nie działa
Twój laptop wydaje dźwięki i nagle się wyłącza
Gdy laptop jest włączony i przyłożysz do niego ucho, w ogóle nie słychać, jak pracuje wentylator

 
Wymiana wentylatora laptopa Poznań

Wymiana wentylatora w laptopie: kiedy pomoże serwis laptopów Poznań.
Laptopy wytwarzają ciepło i to dużo! Ponieważ tak wiele delikatnych elementów jest zgniecionych w eleganckiej i smukłej obudowie laptopa, niezbędne jest odpowiednie odprowadzanie ciepła. Zdecydowana większość tej pracy przypada na wentylator twojego laptopa.

Kiedy coś pójdzie nie tak z twoim wentylatorem, mogą się zdarzyć różne nieprzyjemne rzeczy. Podczas uruchamiania może pojawić się komunikat o błędzie z informacją, że wentylator nie działa prawidłowo lub laptop może się nagle przegrzać i wyłączyć.

Ważne jest, aby od razu naprawić problemy z przegrzewaniem, zanim więcej komponentów zostanie uszkodzonych.

Jeśli martwisz się, że wentylator w Twoim laptopie buczy, z przyjemnością go naprawimy. Po prostu zadzwoń do nas pod numer 732 900 555 w celu naprawy na miejscu lub odwiedź naszą stronę naprawy komputera.

Kilka rzeczy, które możesz wypróbować, jeśli masz problem z przegrzaniem
Sprawdź, czy wokół laptopa jest wystarczająca wentylacja
Laptopy potrzebują powietrza. Możesz mieć najwyższej klasy wentylator w idealnym stanie, ale jeśli otwór wentylacyjny laptopa jest zablokowany książkami, kocami lub kolanami, będzie się nagrzewał.

Pierwszą rzeczą, którą możesz zrobić, to dokładnie sprawdzić lokalizację laptopa i upewnić się, że jest dobrze wentylowany.
Poszukaj włosów lub nagromadzonego kurzu
Wentylator mógł przestać działać z powodu zablokowanego otworu wentylacyjnego. Dokładnie sprawdź otwory wentylacyjne laptopa i wokół niego. Jeśli widzisz, że jest zatkany kurzem lub sierścią zwierząt domowych, możesz ostrożnie użyć puszki ze sprężonym powietrzem, aby usunąć obcy materiał.
Upewnij się, że Twój laptop jest wyłączony, a jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zawsze możesz najpierw skontaktować się z nami w celu uzyskania porady.

Jak nasz serwis laptopów może pomóc
Jeśli problemy z przegrzewaniem nie mogą być łatwo rozwiązane samodzielnie, wtedy w grę wchodzi nasze serwisowe doświadczenie. Oto jak możemy pomóc.

Możemy naprawić zablokowane ostrza
Łopatki wentylatora czyścimy roztworem alkoholu izopropylowego (pocieramy), a następnie ponownie smarujemy za pomocą precyzyjnej smarownicy z końcówką igłową. Smarujemy również sam silnik za pomocą końcówki q lub innego małego przedmiotu, aby wprowadzić smar do szczeliny, w której pasują ostrza.
Jeśli jest jakiś sposób na przywrócenie wentylatora do stanu używalności bez przeprowadzania pełnej wymiany, na pewno to zrobimy. Naszym celem jest minimalizacja kosztów naprawy.

Będziemy kreatywni z pastą termoprzewodzącą
Twój laptop może się również przegrzewać z powodu problemu z pastą termoprzewodzącą procesora. Ta pasta termiczna pomaga przenosić ciepło z procesora do radiatora. Jeśli ta pasta wyschnie lub ulegnie zniszczeniu, komputer przegrzeje się, mimo że wentylator pracuje.
Jeśli tak, wkroczymy do akcji i ostrożnie nałożymy pastę termoprzewodzącą tam, gdzie jest to potrzebne.

Możemy wymienić wentylator dla Ciebie
W razie potrzeby całkowicie wymienimy dla Ciebie wentylator. Upewnimy się również, że masz wystarczająco mocny sprzęt, aby poradzić sobie z ciepłem wytwarzanym przez laptopa, dzięki czemu masz znacznie mniejsze szanse na problemy w przyszłości.

Yeto naprawi problem z wentylatorem laptopa lub przegrzaniem
Jeśli otrzymujesz komunikat o błędzie wentylatora lub laptop wyłącza się z powodu nadmiernego ciepła, samodzielne próby naprawy mogą być bardzo czasochłonne. Co gorsza, jeśli nie będziesz przestrzegać odpowiednich procedur bezpieczeństwa, możesz wyładować elektryczność statyczną do laptopa, co może spowodować dalsze uszkodzenia.

Nie musisz radzić sobie z tym problemem sam. Zadzwoń do nas pod numer 732 900 555 lub wypełnij nasz formularz kontaktowy . Mamy sklep w Poznaniu, w których możesz zostawić laptopa. Lub możesz wysłać go do nas pocztą, a my odeślemy go, gdy znów będzie działał. W Yeto Sp. Z o.o. możemy wymienić wentylator laptopa lub rozwiązać problem z przegrzewaniem.

 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu