Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Laptop nie włącza się
Kontakt
  • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung, Xiaomi, Microsoft, Gigabyte, Razer, LG, Huawei, PEAQ. Sklep komputerowy: akcesoria, laptopy, zasilacze, baterie. Ul. Stablewskiego 3 60-224 Poznań (wjazd między garażami) lub od Łukaszewicza 44 (vis a vis Biedronki-parking) Od 10.30 do 19.30.
    NIP: 7792533766
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 8.00 - 20.00. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 10.30 do 19.30 Darmowy parking przed serwisem lub pod Biedronką na Łukaszewicza 44 vis a vis serwisu

Laptop nie włącza się

Sytuacje, gdy laptop nie reaguje na wciskanie przycisku zasilania, należą do bardzo częstych, a ich przyczyny są zwykle bardzo zróżnicowane. Nieusunięte skutki zalania, nieaktualny BIOS, jak i wiele innych powodów sprawiają, że notebook nie chce się włączyć. W takiej sytuacji najrozsądniej będzie skorzystać z pomocy profesjonalnego serwisu laptopów– Yeto jest jednym z nich.

Jeśli masz problem z laptopem, który się nie włącza, wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Po dostarczeniu sprzętu do nas lub wezwaniu fachowca, ustalimy, co stanowi prawdopodobną przyczynę awarii i natychmiastowo przystąpimy do usunięcia usterki. Warto przy tym pamiętać, że każdy z powodów wymaga innego nakładu pracy, a czasem nawet wymiany części. To zaś oznacza, że koszt naprawy może się różnić w zależności od przyczyn. Dbamy jednak o przejrzystość działania, dlatego po zdiagnozowaniu usterki, a także jej skali, dowiesz się, jaka jest cena jej usunięcia.

Skorzystaj z pomocy fachowców. Wyjaśnimy, czemu laptop nie włącza się i szybko poradzimy sobie z tym problemem, gwarantując atrakcyjną stawkę za naprawę.

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu