Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Serwis laptopów Huawei Poznań
Kontakt
  • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung, Xiaomi, Microsoft, Gigabyte, Razer, LG, Huawei, PEAQ. Sklep komputerowy: akcesoria, laptopy, zasilacze, baterie. Ul. Stablewskiego 3 60-224 Poznań (wjazd między garażami) lub od Łukaszewicza 44 (vis a vis Biedronki-parking) Od 10.30 do 19.30.
    NIP: 7792533766
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 10.30 - 19.30. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 10.30 do 19.30 Darmowy parking przed serwisem lub pod Biedronką na Łukaszewicza 44 vis a vis serwisu. Przyjmujemy także w weekendy po informacji telefonicznej

Serwis laptopów Huawei Poznań

Serwis, naprawa laptopów Huawei Poznań
 

Huawei produkuje różnorodne urządzenia elektroniczne, w tym laptopy, tablety i urządzenia mobilne, a także różnorodne produkty i usługi dla firm. Huawei ma swoją siedzibę w Shenzhen w Chinach, po założeniu tam w 1987 roku. Huawei jest największym producentem sprzętu telekomunikacyjnego na świecie. Jest też drugim co do wielkości producentem smartfonów, zaraz za Samsungiem (w 2018 roku Huawei wyprzedził Apple).

Najnowsze wersje laptopów Huawei  mają ekrany dotykowe, oferujące 10-punktową technologię dotykową. Ekrany posiadają również powłokę zapobiegającą powstawaniu odcisków palców, reklamującą ekran bez smug. Laptopy Huawei szczycą się długą żywotnością baterii, wydajnym przetwarzaniem oraz elegancką, nowoczesną konstrukcją. Są lekkie i przenośne, a jednocześnie zapewniają wystarczającą moc obliczeniową dla przyjemności użytkownika i produktywności.

Laptopy Huawei to cienkie, prostokątne urządzenia. Mają logo Huawei nadrukowane z przodu i pośrodku urządzenia, tuż pod ekranem. Laptopy Huawei są zwykle w kolorze czarnym, srebrnym lub szarym.
Nasi technicy zajmujący się naprawą laptopów i komputerów PC mają doświadczenie w rozwiązywaniu wszelkich problemów, które mogą wystąpić z komputerem Huawei. Dysponując najlepszym sprzętem, możemy przeprowadzać w pełni gwarantowane, opłacalne naprawy przy użyciu wysokiej jakości części zamiennych.
Naprawiamy szeroką gamę urządzeń Huawei z całego kraju dla osób prywatnych i firm. Jeśli mieszkasz w okolicy Poznania (Luboniu, Swarzędzu itp.), zapraszamy do odwiedzenia nas i omówienia swoich wymagań w naszym centrum serwisowym Huawei na ul. Stablewskiego 3 w Poznaniu. Wiele napraw można wykonać nawet na poczekaniu!

 

Nigdy nie ma odpowiedniego czasu, aby Twoje urządzenie przestało działać lub wymagało naprawy. Naszym celem jest zmniejszenie stresu dla Ciebie i Twojej kieszeni, abyś znów się uśmiechnął. Nasza reputacja została zbudowana na zapewnieniu niezawodnych napraw laptopów wielu osobom i firmom w całym kraju. Źródło wysokiej jakości, oryginalne części zamienne i wykwalifikowani technicy łączą się w wysiłkach, aby zwiększać liczbę zadowolonych klientów, którzy wracają do nas, gdy ich komputery mają problemy. Staramy się pracować wydajnie i utrzymywać jak najniższe koszty naprawy.
Naprawa laptopów Huawei w Poznaniu.
Naprawiamy Twój laptop Huawei z dowolnego miejsca w Polsce!


Naprawa laptopa Huawei obejmuje:

– Diagnoza

– Bezpłatna wycena

– Bezpłatna regulacja/kalibracja/przywracanie ustawień fabrycznych po naprawie

– Bezpłatne czyszczenie po naprawie

– Gwarancja

– Opcjonalne aktualizacje dotyczące każdego etapu procesu naprawy

– Szybka realizacja

Regularne problemy z ekranem w laptopie Huawei:

– Porysowany ekran

– Zepsuty/rozbity ekran

– Martwe piksele

– Przyciemniony/rozmyty ekran lub wyświetlacz

Inne regularne problemy w laptopie Huawei:

– Przegrzanie/awaria wentylatora układu chłodzenia

– Uszkodzona klawiatura

– Problem z baterią/ładowarką

– Problemy z portami USB/HDMI/ładowaniem/Lightning/słuchawek

– Awaria działającego systemu/oprogramowania układowego/oprogramowania

– Problem z odczytem/formatowaniem karty pamięci

– Problemy z wadliwym głośnikiem/mikrofonem

– Uszkodzenie obudowy, zawiasów

– Problem z Wi-Fi/Bluetooth

– Uszkodzenia po zalaniu laptopa

– Złośliwe oprogramowanie/wirus/ utrata danych

– Awaria płyty głównej, karty graficznej, układów BGA

– Problem z kartą wideo/dźwiękową

– Problem z dyskiem twardym/SSD, HDD

Laptopy Huawei

HUAWEI MateBook X Pro
HUAWEI MateBook 14
HUAWEI MateBook 13
HUAWEI MateBook D 14
HUAWEI MateBook D 15
HUAWEI MateBook X Pro 2019
HUAWEI MateBook 14
HUAWEI MateBook 13

 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu