Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Skup laptopów poleasingowych Poznań
Kontakt
  • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung, Xiaomi, Microsoft, Gigabyte, Razer, LG, Huawei, PEAQ. Sklep komputerowy: akcesoria, laptopy, zasilacze, baterie. Ul. Stablewskiego 3 60-224 Poznań (wjazd między garażami) lub od Łukaszewicza 44 (vis a vis Biedronki-parking) Od 10.30 do 19.30.
    NIP: 7792533766
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 10.30 - 19.30. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 10.30 do 19.30 Darmowy parking przed serwisem lub pod Biedronką na Łukaszewicza 44 vis a vis serwisu. Przyjmujemy także w weekendy po informacji telefonicznej

Skup laptopów poleasingowych Poznań

Skup laptopów poleasingowych
 


Chcesz sprzedać używane laptopy i laptopy poleasingowe?
Możemy kupić od Ciebie używane laptopy hurtowo lub na sztuki. Jeśli Twoje starsze laptopy nadal nadają się do użytku, rozważ ich sprzedaż, aby zrekompensować przyszłe koszty modernizacji sprzętu biurowego IT. Zadzwoń do Yeto Sp. z o.o. lub uzyskaj wycenę online, aby sprzedać hurtowo używane lub poleasingowe laptopy . Jeśli Twój laptop lub komputery są zepsute, niesprawne lub przestarzałe, rozważ recykling zużytych laptopów z Yeto w tym tygodniu.

Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu , ale współpracujemy z firmami w całej Polsce i jesteśmy zobowiązani do oferowania najbardziej konkurencyjnych stawek za logistykę i używany sprzęt.

Zrekompensuj koszty zakupu nowych komputerów i sprzedawaj używane laptopy
Zarabiaj na starej technologii biurowej po uaktualnieniu swojego sprzętu IT
Kiedy przyjdzie czas na aktualizację wyposażenia biura, zrekompensuj wydatki i sprzedaj używane laptopy, w tym i3, i5, i7. Stworzymy dla Ciebie konkurencyjną ofertę na Twoje stare laptopy. Kupujemy laptopy biurowe, komputery każdej marki, które chcesz zwrócić! Nasza firma chętnie kupi używane, przestarzałe laptopy, aby uwolnić Cię od skomplikowanych procesów utylizacji elektroniki. Po prostu zadzwoń do nas na numer 732 900 555 lub uzyskaj bezpłatną wycenę online .
Sprzedawaj używane laptopy dowolnej marki
Rutynowo akceptujemy wszystkie główne i mniejsze marki dla każdego typu laptopa

Skup laptopów Apple
Skup laptopów Dell
Skup laptopów Asus
Skup laptopów Samsung
Skup laptopów Lenovo
Skup laptopów HP
Skup laptopów Acer
Skup laptopów MSI
Skup laptopów Microsoft
Skup laptopów Toshiba

Nawet jeśli nie widzisz tutaj marki swojego sprzętu komputerowego, prawdopodobnie przyjmiemy te przedmioty jako część Twojego pakietu urządzeń. Skontaktuj się z naszym zespołem w dowolnym momencie, aby zapytać o marki, które kupujemy od naszych klientów.
Nasza misja zmiany przeznaczenia, recyklingu lub utylizacji
Zmień przeznaczenie lub przeprowadź recykling działających laptopów, aby zaoszczędzić pieniądze na kosztach sprzętu
Ciężko pracujemy, aby zmienić przeznaczenie , zregenerować lub przeprowadzić recykling działającej technologii biurowej IT, aby zaoszczędzić firmom pieniądze na przyszłych kosztach modernizacji sprzętu komputerowego i zmniejszyć niepotrzebne zużycie zasobów naturalnych Ziemi. Sprzęt z drobnymi problemami może przejść nasz proces renowacji, aby przywrócić jego funkcjonalność i poprawić jego wygląd. Jeśli nasze wysiłki nie mogą tchnąć nowego życia w stary sprzęt, bezpiecznie i skutecznie zutylizujemy komponenty, korzystając z najlepszych ekologicznych kanałów, w tym recyklingu laptopów i recyklingu komputerów. Stary używany sprzęt IT nie musi być w idealnym stanie, aby kwalifikować się do naszych programów.
Aby zapewnić Ci dokładną wycenę, zbierzemy szczegółowe informacje o każdym przedmiocie
Jeśli nie masz natychmiastowego dostępu do tych informacji, nie martw się – nasz zespół pomoże Ci przejść przez proces oceny dla każdej pozycji w Twoich zasobach komputerowych.

Sprzedaj laptopy i sprzęt biurowy już dziś!
Nasz zespół wykorzystuje doświadczenie branżowe, aby zapewnić uczciwą i konkurencyjną ofertę cenową na używane laptopy i komputery stacjonarne. Współpracujemy ze szkołami, przedszkolami na całej Polsce, aby szybko oddać, odsprzedać i zmienić przeznaczenie komputerów przenośnych wysłanych do nas. Nasze wysiłki zapewniają, że elektronika będzie działała po opuszczeniu Twojego biura, aby dużej liczbie osób i instytucji będących w potrzebie.
Kiedy sprzedajesz swoje używane laptopy i inny sprzęt biurowy firmie Yeto, możemy również zająć się całym pakowaniem, usuwaniem i transportem sprzętu, pomagając uwolnić zarówno miejsce, jak i czas.

Kto kupuje używane laptopy?
Rozumiemy, że biurowe technologie IT zmieniają się w czasie. Laptopy i komputery stacjonarne, które pracowały w Twoim biurze rok lub dwa lata temu, mogą już nie nadążać za ciągłymi zmianami wymagań IT, ponieważ Twoje biuro stale się rozwija. Możemy pomóc, oferując najlepsze możliwe stawki za używane laptopy. Możemy również zaoferować usługi sortowania i rozliczania , w tym audytu i oceny sprzętu, aby pomóc Ci ocenić stary używany sprzęt, który przechowujesz, dzięki czemu możemy zaoferować konkurencyjną ofertę zakupu używanych technologii biurowych.
Z dumą oferujemy również pełne usługi recyklingu używanych systemów, dzięki czemu sprzęt, którego nie można już używać, jest utylizowany w sposób przyjazny dla środowiska.

Dlaczego warto sprzedawać używane laptopy i inny sprzęt?
Potrzeby w zakresie technologii biurowej mogą się zmienić w mgnieniu oka
Aby stać się i pozostać konkurencyjnym, musisz mieć laptopy, które nadążą za zmieniającymi się potrzebami. Kiedy nadejdzie czas na wymianę laptopa, nie powinieneś spędzać dużo czasu na zastanawianiu się, jak pozbyć się, sprzedać lub wydać do recyklingu stare używane laptopy i komputery. Właśnie tak Yeto może pomóc.


 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu