Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Niebieski ekran naprawa Poznań
Kontakt
  • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung, Xiaomi, Microsoft, Gigabyte, Razer, LG, Huawei, PEAQ. Sklep komputerowy: akcesoria, laptopy, zasilacze, baterie. Ul. Stablewskiego 3 60-224 Poznań (wjazd między garażami) lub od Łukaszewicza 44 (vis a vis Biedronki-parking) Od 10.30 do 19.30.
    NIP: 7792533766
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 10.30 - 19.30. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 10.30 do 19.30 Darmowy parking przed serwisem lub pod Biedronką na Łukaszewicza 44 vis a vis serwisu. Przyjmujemy także w weekendy po informacji telefonicznej

Niebieski ekran naprawa Poznań

Niebieski ekran śmierci jest tym, co widzisz na ekranie komputera, gdy system operacyjny Windows ulega awarii z powodu krytycznego błędu systemu , który powoduje nieprawidłowe działanie i zamknięcie. Zwykle niebieski ekran systemu Windows jest wynikiem awarii sprzętu, uszkodzenia plików systemowych lub zakończenia krytycznego procesu. Niebieski ekran naprawa Poznań, to oferta szybkiego rozwiązania problemu przez serwis komputerowy Yeto.

 
niebieski ekran w komputerze naprawa Poznań
 


BSoD stał się znany i powszechnie uważa się, że wskazuje na niemożliwy do naprawienia błąd w urządzeniu. Ale chociaż widok niebieskiego ekranu zawsze jest frustrujący, „krytyczny” błąd systemowy, który spowodował awarię systemu Windows, zwykle można naprawić.
Microsoft po raz pierwszy wprowadził BSOD w systemie Windows 95. Oryginalna iteracja oferowała przede wszystkim kilka tajemniczych słów nawiązujących do problemu, ale niewiele więcej. Kiedy system Windows 2000 został uruchomiony, BSOD również ewoluował i zawierał listę pomysłów na rozwiązanie problemu, które użytkownicy mogli spróbować zidentyfikować i naprawić problem. Szybko przejdź do Windows XP, a użytkownicy otrzymają jeszcze więcej porad dotyczących BSOD, podając kody błędów, które możesz znaleźć w Google, aby uzyskać więcej informacji. W systemie Windows 8 dodano emoji - „smutną twarz”, aby pokazać empatię wobec tego, jak czułby się użytkownik po brutalnym przerwaniu sesji.
Wprowadzenie systemu Windows 11 przyniosło poważną transformację, ponieważ BSOD stał się czarny, zbiegając się z ekranami logowania i zamykania.
A przynajmniej był czarny przez kilka miesięcy. W łatce, która została wydana niedługo po wprowadzeniu czarnego ekranu śmierci, Microsoft powrócił do niebieskiego ekranu śmierci.
Co mówi BSOD:
Kod błędu: zwykle zaczyna się od „0x” i może dokładnie wskazać informatykowi, na czym polega problem.

Kod zatrzymania: podobnie jak kod błędu, kod zatrzymania ułatwia rozpoczęcie identyfikacji typu usterki, na przykład „CRITICAL_PROCESS_DIED”.

Kod QR: wprowadzony w systemie Windows 8 kod QR kieruje bezpośrednio do właściwej strony pomocy technicznej.

Zrzut pamięci: Windows 11 wprowadził nową funkcję, która automatycznie generuje plik o nazwie „minidump” po awarii, aby pomóc specjalistom IT ustalić pierwotną przyczynę.
Odzyskaj dane i system po niebieskim ekranie śmierci dzięki Yeto
Jeśli nie można odzyskać komputera po wyświetleniu BSOD, Yeto serwis komputerowy Poznań może pomóc. Lider w branży odzyskiwania danych, mamy 30 lat doświadczenia i wykonaliśmy tysiące operacji odzyskiwania danych, oraz naprawy systemu Windows.

Jeśli dane mogą być na nim przechowywane, możemy je odzyskać w szybkim czasie w Poznaniu – a nasze usługi odzyskiwania danych dostosowujemy do potrzeb klientów, od użytkowników domowych po duże przedsiębiorstwa.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu