Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Instalacja Windows 11 Poznań
Kontakt
  • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung, Xiaomi, Microsoft, Gigabyte, Razer, LG, Huawei, PEAQ. Sklep komputerowy: akcesoria, laptopy, zasilacze, baterie. Ul. Stablewskiego 3 60-224 Poznań (wjazd między garażami) lub od Łukaszewicza 44 (vis a vis Biedronki-parking) Od 10.30 do 19.30.
    NIP: 7792533766
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 10.30 - 19.30. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 10.30 do 19.30 Darmowy parking przed serwisem lub pod Biedronką na Łukaszewicza 44 vis a vis serwisu. Przyjmujemy także w weekendy po informacji telefonicznej

Instalacja Windows 11 Poznań

Czy obecnie cierpisz z powodu błędnej instalacji systemu Windows 11, znanej również jako usługi odzyskiwania przerwanych/uszkodzonych aktualizacji? Jeśli tak, to nie tylko ty. Bardzo dużo ludzi ma te same problemy. Dobra wiadomość jest taka, że ​​możemy zająć się tym za Ciebie. Instalacja Windows 11 Poznań to najlepsze rozwiązanie. Po prostu zaplanuj czas na dostarczenie komputera stacjonarnego lub laptopa do naszego warsztatu komputerowego, który jest dogodnie zlokalizowany w Poznaniu. Nie musisz zajmować się tym zadaniem sam, zwłaszcza jeśli jesteś w tym momencie całkowicie sfrustrowany.

 
Poznan instalacja windows 11


W pełni zdajemy sobie sprawę, że większość ludzi nie jest ekspertami w naprawie i składaniu komputerów. Dlatego traktujemy naszych cenionych klientów w przyjazny i cierpliwy sposób. W tym momencie możesz zadać sobie pytanie, dlaczego system Windows 11 nie instaluje się poprawnie. Oto niektóre z typowych poprawek. Jeśli nie działają, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Przede wszystkim Windows 11 został po raz pierwszy uruchomiony na początku października. Oznacza to, że system operacyjny jest wciąż bardzo w początkowej fazie. Microsoft słynie z wydawania nowego oprogramowania, które wciąż zawiera pewne błędy.

Woleliby raczej wrócić i naprawić te błędy w przyszłych wydaniach, zamiast opóźniać wydanie. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jeśli instalacja systemu Windows 11 nie powiedzie się, jest sprawdzenie miejsca na dysku w Eksploratorze Windows. Windows 11 wymaga co najmniej 64 GB przestrzeni dyskowej. Jeśli brakuje miejsca, możesz spróbować wpisać „Oczyszczanie dysku” w polu wyszukiwania znajdującym się na pasku zadań. Następnie wybierz dysk systemowy. Następnym krokiem jest kliknięcie „OK”, a następnie zaznaczenie pól wyboru plików, które chcesz usunąć.

Te pliki powinny być bezpieczne do usunięcia; jednak musisz pamiętać, że nie możesz ich odzyskać, gdy już ich nie ma. Najważniejsze jest to, że po usunięciu tych plików znikną one na dobre. W tym momencie zostaniesz poinformowany o tym, ile miejsca zaoszczędzisz eliminując plik. Po prostu kliknij „OK”, a następnie „Usuń pliki”, aby je usunąć. Możesz także zrobić więcej miejsca, klikając „Wyczyść plik systemowy”. Po zakończeniu możesz spróbować pobrać i zainstalować system Windows 11.

Oto coś innego, co możesz zrobić sam. Unieruchom oprogramowanie antywirusowe przed zainstalowaniem systemu Windows 11. Oczywiście należy je zmobilizować po zainstalowaniu systemu Windows 11. Możesz także zaplanować czas, w którym zainstalujemy system Windows 11, aby uniknąć stresu i pogorszenia sytuacji.

Skontaktuj się z Yeto Serwis komputerowy w Poznaniu już dziś, aby zainstalować system Windows 11 na komputerze stacjonarnym lub laptopie. Poznań serwis komputerów specjalizuje się w pomocy technicznej, serwisie i naprawach komputerów. Od komputerów stacjonarnych po laptopy — zapewniamy pomoc w zakresie naprawy komputera. Jesteśmy dumni z wyjątkowej obsługi klienta.

W Yeto naprawa komputerów Poznań jesteśmy w pełni zaangażowani w instalacje systemów Windows i robienie wszystkiego, co w naszej mocy, aby stawiać realistyczne oczekiwania każdemu z naszych cenionych klientów. Nasze biuro jest dogodnie zlokalizowane w Poznaniu. Jesteśmy naprawdę lokalną firmą z krótkimi czasami naprawy i niezawodnymi usługami. Skontaktuj  się z nami  w celu konsultacji lub wyceny instalacji windowsa 11 już dziś!


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu