Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Czyszczenie komputera, laptopa wymiana past Poznań
Kontakt
  • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung, Xiaomi, Microsoft, Gigabyte, Razer, LG, Huawei, PEAQ. Sklep komputerowy: akcesoria, laptopy, zasilacze, baterie. Ul. Stablewskiego 3 60-224 Poznań (wjazd między garażami) lub od Łukaszewicza 44 (vis a vis Biedronki-parking) Od 07.30 do 19.30, także weekendy po uzgodnieniu tel.
    NIP: 7792533766
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 07.30 - 19.30. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 07.30 do 19.30 Darmowy parking przed serwisem lub pod Biedronką na Łukaszewicza 44 vis a vis serwisu. Przyjmujemy także w weekendy po informacji telefonicznej

Czyszczenie komputera, laptopa wymiana past Poznań

Czyszczenie komputera, laptopa wymiana past Poznań


Czyszczenie komputera to profesjonalna usługa, która wymaga od technika usunięcia brudu, kurzu i zanieczyszczeń z klawiatury, wentylatora i innych elementów. Utrzymanie laptopa w czystości jest bardzo ważne, aby przedłużyć jego żywotność, a także zapobiec przedwczesnej awarii podzespołów.

 
Czyszczenie laptopa Poznań
Czyszczenie laptopa

Dlaczego czyszczenie komputera i laptopa jest ważne?

Jednym z najczęstszych problemów z komputerami jest zawieszanie się, a następnie awaria. Wiele rzeczy może powodować awarie, ale jedną z najczęstszych przyczyn jest przegrzanie systemu. Po prostu załóżmy, że twój komputer jest małym, ale potężnym odkurzaczem, który jest włączony przez cały czas. Tak, wentylatory laptopów ryczą od wlotów z przodu do gniazd z tyłu. Choć nie porusza się po pomieszczeniu, to zasysa z najbliższego otoczenia drobinki kurzu, brudu, włosów i dymu. Gdy powietrze przepływa przez laptopa, cały ten materiał osadza się na wewnętrznych częściach systemu.
Większość naszych klientów ma następujące problemy: zawieszanie się laptopa - komputera, awarie i niebieskie ekrany bez wyraźnej przyczyny. Kiedy przyjrzeliśmy się im, problem stał się oczywisty – lata nagromadzenia kurzu powodowały przegrzanie systemu.

Nasza usługa czyszczenia komputera obejmuje pełne usunięcie kurzu, brudu, włosów i innych ciał obcych, aby pomóc Twojemu laptopowi działać wydajnie i zapobiec awariom. W większości naszych usług serwisowych konieczna jest wymiana wentylatorów oraz past termoprzewodzących między procesorem a radiatorem.

Czyszczenie komputera Poznań:

Usługa czyszczenia i wymiany past w naszym serwisie komputerowym w Poznaniu
Usługa czyszczenia komputera z odbiorem i dostawą: Możemy zorganizować odbiór i dostawę laptopów/komputerów PC oraz wszelkiego innego sprzętu z Twojej lokalizacji do naszego biura w celu świadczenia usług sprzątania i zwrotu ich.
Regularne czyszczenie wnętrza komputera usuwa nadmierne gromadzenie się kurzu i zanieczyszczeń, które utrudniają chłodzenie systemu. Zapewnia również, że sprzęt działa w optymalnych temperaturach.

Rutynowe czyszczenie może również wydłużyć żywotność komputera i zmniejszyć potrzebę przyszłej konserwacji i napraw. Ponadto komputery mogą również przenosić zarazki i wirusy. Jeśli nie jest regularnie czyszczony, te zarazki mogą się rozprzestrzeniać i być może doprowadzić do choroby Ciebie lub innych osób.

W  Yeto oferujemy usługę czyszczenia komputerów PC i laptopów, która obejmuje kompletne i profesjonalne czyszczenie wewnętrzne urządzenia.
Usuwamy kurz, nagromadzony brud, ciała obce, sierść zwierząt i oczywiście te brzydkie zarazki.
 
Podczas pełnego sprzątania stosujemy środki ostrożności zapobiegające wyładowaniom elektrostatycznym, w tym opaski na rękę ESD, maty i inny bezpieczny sprzęt ESD. Obejmuje to również naszą specjalną antystatyczną elektryczną sprężarkę powietrza.

Nasza usługa czyszczenia komputera obejmuje:

Płyty główne i elementy nieusuwalne są czyszczone za pomocą naszej specjalnej maszyny na sprężone powietrze
Wentylatory i wyjmowane elementy czyszczone osobno
Części nieelektryczne są czyszczone środkami antybakteryjnymi i alkoholowymi
Klawiatura / mysz / panel dotykowy; gruz / kurz usunięte i zdezynfekowane
Obudowa komputera wyczyszczona i zdezynfekowana
Wszystkie porty i napędy są dokładnie czyszczone
W razie potrzeby możemy również wymienić wentylatory i pastę termoprzewodzącą

Twój komputer może być brudnym miejscem, a biorąc pod uwagę, że cały dzień mamy nad nim ręce, jest to zrozumiałe. Przekonanie, że należy go czyścić od czasu do czasu, jest równie jasne. Dlatego ważne jest, aby rozważyć usługę czyszczenia laptopa co najmniej raz na trzy miesiące.

W Yeto skupimy się na właściwym podejściu do czyszczenia laptopa, które różni się nieco od czyszczenia komputera stacjonarnego, ponieważ laptopy są znacznie bardziej przenośne (a przez to bardziej wrażliwe na zabrudzenia). Centrum serwisowe laptopów Yeto to polska specjalistyczna firma naprawcza, niezależnie od tego, czy jest to popularny laptop z serii profesjonalnej Dell, MacBook, HP lub MSI, czy laptop z serii ekonomicznej firmy Lenovo, Acer, Asus, Toshiba, Sony, Compaq, Samsung, RedimBook, Mi lub inne stare lub nowe modele, istnieje usługa czyszczenia laptopów dla każdego, która będzie odpowiadać Twoim potrzebom.

Skontaktuj się z nami pod numerem 732 900 555, gdy nadejdzie czas na gruntowne czyszczenie laptopa, aby cieszyć się jego bezawaryjną pracą. Nasi profesjonaliści mogą zapewnić Ci usługi na najwyższym poziomie


 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu