Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Serwis komputerowy, naprawa laptopów Winogrady Poznań
Kontakt
  • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung, Xiaomi, Microsoft, Gigabyte, Razer, LG, Huawei, PEAQ. Sklep komputerowy: akcesoria, laptopy, zasilacze, baterie. Ul. Stablewskiego 3 60-224 Poznań (wjazd między garażami) lub od Łukaszewicza 44 (vis a vis Biedronki-parking) Od 10.30 do 19.30.
    NIP: 7792533766
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 8.00 - 20.00. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 10.30 do 19.30 Darmowy parking przed serwisem lub pod Biedronką na Łukaszewicza 44 vis a vis serwisu

Serwis komputerowy, naprawa laptopów Winogrady Poznań

Serwis, naprawa laptopów i komputerów Winogrady Poznań
 

Winogrady – część Poznania, a zarazem obszar w Systemie Informacji Miejskiej, w którym naprawy komputerów i laptopów prowadzi serwis komputerowy Winogrady Poznań Yeto. Zabudowę tych terenów planowano już w latach 50., lecz zrealizowano dopiero w następnym dziesięcioleciu.

Jednostka obszarowa SIM Winogrady podzielona jest na pomniejsze obszary, którymi są:

Osiedle Kosmonautów
Osiedle Na Murawie
Osiedle Pod Lipami
Osiedle Przyjaźni
Osiedle Wichrowe Wzgórze
Osiedle Zwycięstwa
Korzystając z usług serwisu komputerowego Winogrady w Poznaniu , możesz polegać na wiedzy naszych specjalistów bezpośrednio w naszym sklepie Yeto.pl lub zamawiając informatyka do domu . Niezależnie od tego, czy jesteś osobą fizyczną , czy firmą , nasi technicy komputerowi wspierają Cię we wszystkich Twoich potrzebach: rozwiązywanie problemów z laptopem i komputerem , naprawa komputera, konserwacja komputera, montaż komponentów komputera , niestandardowy montaż komputera, naprawa laptopa, instalacja Windowsa , usuwanie wirusów itp.

Jakie są najczęstsze awarie laptopa?
Awaria komputera może oznaczać potrzebę pomocy serwisu komputerowego Yeto przy instalacji oprogramowania, lub bardziej poważnego rozwiązywania problemów z laptopem w celu wykonania naprawy komputera z odzyskiwaniem danych.

O ile pomoc komputerowa w domu jest możliwa przy drobnej naprawie komputera, to zupełnie inaczej jest w przypadku zepsutego ekranu lub podzespołu, który należy wymienić lub zmodernizować. W takich przypadkach oferujemy darmowy transport komputera z domu i do domu, lub zapraszamy do naszego specjalistycznego serwisu Dell, HP, Lenovo, Asus, Acer, Toshiba, Sony, Samsung, MSI i innych
Zepsuty komputer: wymiana ekranu laptopa Winogrady
Wymiana ekranu laptopa odbywa się w serwisie komputerowym. Po zamówieniu modelu matrycy, informatyk Poznań Winogrady usunie uszkodzony ekran i zainstaluje nową matryce.

Naprawa sprzętu komputerowego czasami dotyczy wymiany wadliwego elementu:
płyta główna ;
karta graficzna ;
procesor ;
chipsety ;
karty pamięci .
Nasz serwis laptopów Winogrady Poznań zajmujący się naprawą komputerów przedstawia wycenę przed wymianą wadliwego elementu. Precyzyjne zdiagnozowanie ceny naprawy komputera pozwala ocenić, czy rozwiązanie problemu mieści się w budżecie właściciela laptopa i podjąć decyzję czy nie lepiej wymienić laptopa, jeśli nie jest nowy.
Zawrzyj umowę serwisową swojego laptopa
Zawarcie umowy serwisowej laptopa z firmą zajmującą się naprawą komputera jest zalecane, jeśli komputer jest wysokiej klasy lub jest używany profesjonalnie, a Ty potrzebujesz stałej obsługi.

Specjaliści komputerowi Yeto Sp. z o.o. specjalizujący się w rozwiązywaniu problemów z komputerem oferują również odzyskiwanie danych na zewnętrznym dysku twardym, gdy komputer jest unieruchomiony, aby nie powodować przestojów.
Jak ulepszyć laptopa?
Serwis laptopów Poznań Winogrady Yeto zajmujący się naprawą komputerów może uaktualnić laptopa, zmieniając niektóre jego elementy. Niemniej jednak należy wiedzieć, że laptop nie może ewoluować tak bardzo, jak komputer stacjonarny, ponieważ niektóre części są ze sobą połączone trwale.
Czy możesz wysłać laptopa pocztą w celu naprawy?
Zawsze możliwe jest wysłanie laptopa pocztą w celu naprawy. Ta operacja jest często konieczna, jeśli mieszkasz w innym regionie Polski, a potrzebujesz pomocy profesjonalnego serwisu.
Gdzie naprawić? Godziny otwarcia naszego warsztatu
Jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty. Naprawy wykonujemy w naszym sklepie komputerowym w Poznaniu
Poproś o wycenę online, telefonicznie lub na miejscu
Możesz poprosić o wycenę online, poprzez formularz kontaktowy, a technik komputerowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Telefonicznie pod numerem 732 900 555 lub przynosząc komputer się do lokalu w Poznaniu. Nie wahaj się zadzwonić do naszego technika komputerowego i poprosić o diagnozę i wycenę.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz naprawy komputera w domu, pomocy komputerowej w domu, nowego komputera czy nowego urządzenia peryferyjnego, akcesoriów komputerowych lub części, nasze profesjonalne porady, serwis i sklep komputerowy Yeto Winogrady Poznań zapewni Ci rozwiązania szyte na miarę.

 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu