Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Komputery poleasingowe Poznań
Kontakt
  • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung, Xiaomi, Microsoft, Gigabyte, Razer, LG, Huawei, PEAQ. Sklep komputerowy: akcesoria, laptopy, zasilacze, baterie. Ul. Stablewskiego 3 60-224 Poznań (wjazd między garażami) lub od Łukaszewicza 44 (vis a vis Biedronki-parking) Od 10.30 do 19.30.
    NIP: 7792533766
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 10.30 - 19.30. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 10.30 do 19.30 Darmowy parking przed serwisem lub pod Biedronką na Łukaszewicza 44 vis a vis serwisu. Przyjmujemy także w weekendy po informacji telefonicznej

Komputery poleasingowe Poznań

Komputery poleasingowe Poznań
 


Czym jest komputer, PC poleasingowy ?
Komputer poleasingowy to często urządzenie rządowe lub firmowe, które zakończyło okres leasingu w organizacji. Nasze odnowione komputery są w idealnym stanie technicznym, a wszystkie funkcje i funkcje zostały skrupulatnie przetestowane przez naszych doświadczonych techników.

Czy komputery poleasingowe to dobra okazja?
Nasze używane komputery są objęte wiodącą w branży gwarancją, oferowaną przez specjalistyczny serwis komputerowy Poznań. Są to maszyny klasy biznesowej, a zatem zbudowane z myślą o najwyższym poziomie jakości i trwałości. Niezależnie od tego, czy kupujesz samodzielny komputer lub stację roboczą, czy też jeden z naszych wygodnych pakietów komputerowych obejmujących odnowiony monitor klasy biznesowej, możesz mieć pewność, że kupujesz spokój i zadowolenie z użytkowania sprzętu IT.

Jaki poleasingowy PC jest najlepszy do kupienia?
Posiadamy szeroką gamę poleasingowych komputerów wiodących producentów, takich jak Dell, Lenovo, HP i innych. Niezależnie od tego, czy szukasz najwyższej klasy komputera do gier, kompletnej stacji roboczej, czy po prostu szukasz komputera do łączności ze światem i bliskimi, mamy dla Ciebie PC do pracy, szkoły lub domu w cenach na każdą kieszeń. Zadzwoń do nas pod numer 732 900 555 w godzinach pracy, jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego dla siebie komputera.

Poleasingowe komputery stacjonarne HP
Jeśli podczas modernizacji komputera szukasz odpowiedniej równowagi między wartością a wydajnością, nasz asortyment poleasingowych komputerów HP może być właśnie tym, czego potrzebujesz! Firma Yeto, zaufany dostawca poleasingowych laptopów i komputerów w Poznaniu, prezentuje niesamowitą kolekcję odnowionych maszyn, w tym poleasingowe komputery HP. Zastanawiasz się, co jeśli odnowiony komputer nie jest w stanie zapewnić jakości, której szukasz? Kupując u nas nie musisz się martwić takimi rzeczami. Zanim odnowiony komputer HP trafi na nasze półki, upewniamy się, że jest on profesjonalnie odnowiony i testowany z precyzją pod kątem wydajności i jakości przez wykwalifikowanych techników. Nasi eksperci dbają o to, aby nasze maszyny nie tylko wyglądały na nowe, ale również działały tak dobrze, jak nowy komputer. Zakup poleasingowych komputerów HP w firmie Yeto oznacza, że kupujesz komputery klasy biznesowej, które były używane przez byłych użytkowników rządowych lub korporacyjnych. Niezależnie od tego, czy szukasz PC-ta, który poradzi sobie z zaawansowanymi aplikacjami, czy też ma wykonywać większość codziennych zadań, nasze poleasingowe komputery HP są gotowe do dostarczenia. Spokój i pewność to wszystko, co zyskujesz, kupując od nas odnowione komputery HP. Nasz serwis komputerowy Poznań oferuje bezproblemową gwarancję na nasze maszyny, a także zapewnia wyjątkową obsługę klienta.

Poleasingowe komputery Lenovo
Chcesz kupić poleasingowy komputer Lenovo — świetny wybór! Poznaj naszą szeroką gamę odnowionych komputerów i laptopów i zabierz do domu solidny sprzęt IT, który spełni wszystkie Twoje potrzeby. W Yeto poleasingowe komputery oznaczają urządzenia klasy biznesowej z kategorii byłych firm i rządów. Dbamy o to, aby każdy prezentowany przez nas komputer był skrupulatnie przetestowany i zweryfikowany przed dostaniem się na nasze stojaki. Nasze odnowione komputery nie tylko dobrze wyglądają, ale są w pełni sprawne. Wszystkie nasze produkty są dostępne w przystępnej cenie, co sprawia, że nasze poleasingowe komputery Lenovo mają najlepszą wartość, jaką można dostać za Twoje pieniądze. W Yeto Sp. z o.o. rozumiemy, że nie ma dwóch takich samych użytkowników komputerów, którzy mieliby identyczne potrzeby i oczekiwania. Dlatego sprzedawane przez nas poleasingowe komputery stacjonarne Lenovo są wyposażone w kilka zaawansowanych funkcji, w tym świetny monitor, wytrzymałą grafikę, czysty dźwięk itp., które skutecznie zaspokoją Twoje potrzeby. W naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie. Poza tym każdy nasz produkt jest profesjonalnie odnawiany i testowany pod kątem wydajności i trwałości. Aby zapewnić Państwu pewność jakości, nasz autoryzowany serwis Lenovo oferuje bezproblemową gwarancję na każdą sprzedaną przez nas maszynę. Nie czekaj, aż najlepsze oferty wymkną Ci się z rąk. Kup sobie odpowiedni poleasingowy komputer Lenovo już dziś!

Poleasingowe komputery Dell
Jeśli szukasz wysokiej jakości komputera po niskich kosztach, komputer stacjonarny Dell jest świetnym rozwiązaniem! W Yeto prezentujemy asortyment maszyn klasy biznesowej wyprodukowanych zgodnie z najwyższymi standardami jakości, wydajności i trwałości. Niezależnie od tego, czy szukasz linii do gier, zadań domowych, czy w pełni wyposażonej stacji roboczej, mamy to wszystko w ramach Twojego budżetu. Cała nasza oferta poleasingowych komputerów Dell OptiPlex pochodzi z firm lub instytucji rządowych, co oznacza, że są one produkowane zgodnie z wyższymi standardami niż zwykłe komputery konsumenckie. Dzięki temu nie musisz się martwić o jakość i wydajność produktów. Gdy kupujesz poleasingowy komputer Dell OptiPlex w oparciu o charakter pracy i czas spędzany przed komputerem, kolekcja sklepu Yeto nigdy nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Co więcej, jeśli chodzi o wydajność i jakość, dzięki ofercie którą daje autoryzowany serwis Dell Yeto.pl, zawsze będziesz mieć spokój ducha podczas kupowania produktów, ponieważ zawsze oferujemy bezproblemową gwarancję i doskonałą obsługę klienta w przypadku każdego sprzedawanego przez nas produktu. Więc jeśli chcesz mieć komputer w dobrej cenie i szukasz gwarancji zaufania, jesteś we właściwym miejscu.

WKŁAD YETO W GOSPODARKĘ O OBIEGU ZAMKNIĘTYM
Naszym celem jest promowanie zrównoważonego rozwoju sprzętu IT w Polsce . W 2022 Yeto zaoszczędziło wiele ton emisji dwutlenku węgla (CO2), wydłużając żywotność sprzętu IT. Będziemy dążyć do osiągnięcia lepszych wyników w 2023 roku.
Rozwój gospodarki o obiegu zamkniętym poprzez nasze trzy główne obowiązki
Nasze środowisko
Każdy Europejczyk produkuje rocznie ok 15,6 kg elektroodpadów, z których średnio 7kg jest zbieranych i przetwarzanych. Utrzymując w obiegu sprzęt informatyczny zapobiegamy trafianiu tych materiałów na składowisko, które z roku na rok znacznie się zwiększa. Za każdym razem, gdy firmy nieodpowiedzialnie pozbywają się sprzętu IT, wpływamy na naszą planetę, zwiększając nasz ślad węglowy.
Korzystając z doświadczenia i partnerstwa Yeto, klienci mogą zmniejszyć ilość odpadów trafiających na składowiska, a także swój ślad węglowy. Poprzez nasze programy rewitalizacji dążymy do utrzymania jak największej liczby zasobów IT w obiegu. W przypadku przedmiotów, dla których nie jest to możliwe, oferujemy opcje odpowiedzialnego recyklingu, współpracując z lokalnymi przedsiębiorstwami zajmującymi się e-odpadami.

Nasza gospodarka
Chcemy mieć pewność, że działy IT w całej Polsce będą w stanie utrzymać swoje możliwości technologiczne i wydajność przy jednoczesnym wykorzystaniu najbardziej zrównoważonych praktyk IT na koniec życia komputerów. 
Wydłużenie cyklu życia umożliwia klientom dalsze generowanie przychodów z istniejących aktywów. Zapewniamy koszty ratownictwa komputerów po konkurencyjnych stawkach, dlatego pozwalamy firmom robić więcej za mniej.
Nasze społeczeństwo
Niestety w naszej branży wiele firm eksportuje używany sprzęt IT za granicę, gdzie przepisy dotyczące pracy i ochrony środowiska są znacznie bardziej złagodzone. Yeto Sp. z o.o. zapewnia, że nasze zapasy pochodzą z Europy i są używane przez Europejczyków. Oznacza to, że nasze produkty są przetwarzane w lepszych warunkach pracy, a lokalnie tworzy się i utrzymuje więcej miejsc pracy.

Współpracuj z Yeto, aby spełnić wszystkie punkty, aby poprawić potrójną linię bazową, obejmującą lepsze wyniki środowiskowe, społecznie odpowiedzialne praktyki i zwiększoną rentowność floty IT.
Działamy w celu przybliżenia nas i naszych klientów do celów w zakresie emisji dwutlenku węgla i pojawiających się przepisów dotyczących ochrony środowiska.

 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu