Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Serwis komputerowy, naprawa laptopów Stare Miasto Poznań
Kontakt
  • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung, Xiaomi, Microsoft, Gigabyte, Razer, LG, Huawei, PEAQ. Sklep komputerowy: akcesoria, laptopy, zasilacze, baterie. Ul. Stablewskiego 3 60-224 Poznań (wjazd między garażami) lub od Łukaszewicza 44 (vis a vis Biedronki-parking) Od 10.30 do 19.30.
    NIP: 7792533766
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 8.00 - 20.00. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 10.30 do 19.30 Darmowy parking przed serwisem lub pod Biedronką na Łukaszewicza 44 vis a vis serwisu

Serwis komputerowy, naprawa laptopów Stare Miasto Poznań

Serwis, naprawa laptopów i komputerów Stare Miasto Poznań
Stare Miasto w Poznaniu – obszar miasta lokacyjnego o średniowiecznym rozplanowaniu z centralnie usytuowanym Starym Rynkiem na terenie którego usługi w zakresie naprawy komputerów świadczy Yeto Sp. z o.o.. Obejmuje takie dzielnice mieszkaniowe jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech.

 
Serwis komputerowy stare miasto Poznań


Naprawiamy komputery i laptopy dobrze za pierwszym razem!

Serwis komputerowy Poznań Stare Miasto Yeto jest czołowym zakładem naprawy komputerów w Poznaniu. Posiadamy wiedzę, szkolenia i zaawansowane oprogramowanie diagnostyczne niezbędne do rozwiązania WSZYSTKICH problemów związanych z komputerem, od najprostszych do najbardziej złożonych...

MOŻEMY POMÓC! Gdy niezbędna jest:
Naprawa komputera
Naprawa laptopa
Odzyskiwanie i przesyłanie danych
Niestandardowe konstrukcje komputerów
Aktualizacje sprzętu komputerowego
Konfiguracja sieci domowej
Zdalne wsparcie techniczne
Zarządzane usługi pomocy technicznej

Zadzwoń do nas już dziś, a Twoje problemy z komputerem zostaną rozwiązane do jutra...
Rozwiązywanie problemów i naprawa komputerów stacjonarnych i laptopów
Jesteśmy w stanie zdiagnozować i naprawić praktycznie każdy problem związany z komputerem.

Zapobieganie, wykrywanie i usuwanie wirusów
Jesteśmy po prostu NAJLEPSI, jeśli chodzi o wykrywanie i skuteczne usuwanie wirusów i złośliwego oprogramowania.

Instalacja i szkolenie systemu operacyjnego
Możemy ponownie zainstalować lub zaktualizować istniejący system operacyjny i możemy przeprowadzić szkolenie.

Modernizacje komputerów
Możemy zaktualizować Twoją płytę główną, procesor, kartę graficzną, dyski twarde i pamięć. Możemy również wymienić Twój dysk twardy na dysk SSD.

Instalacja sprzętu i urządzeń peryferyjnych
Możemy zainstalować nowe urządzenia peryferyjne, takie jak nowe drukarki itp.

Rozwiązywanie problemów z komunikatami o błędach i awariami systemu
Dzięki naszemu oprogramowaniu diagnostycznemu, edukacji i ponad 25-letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie rozwiązać wszystkie komunikaty o błędach i awarie systemu.

Niebieski ekran śmierci (BSOD)
Jesteśmy w stanie określić pierwotną przyczynę wszystkich komunikatów o błędach niebieskiego ekranu śmierci.

Instalacje sieci bezprzewodowych
Pozwól nam zainstalować i odpowiednio skonfigurować router bezprzewodowy, aby każdy w Twoim domu lub miejscu pracy mógł cieszyć się szybkim i bezpiecznym dostępem do Internetu.

Podkręcanie komputera
Pozwól nam dostosować ustawienia rejestru Twojego komputera, aby poprawić zarówno wydajność, jak i stabilność systemu.

Kopie zapasowe danych
Pozwól nam zainstalować i odpowiednio skonfigurować urządzenie do tworzenia kopii zapasowych, aby Twoje dane były chronione.

Konserwacja zapobiegawcza
Zlecenie nam przeprowadzenia rutynowej procedury konserwacji zapobiegawczej na komputerze pomoże nam wykryć wszelkie drobne problemy, które mogą prowadzić do większych problemów z komputerem w przyszłości.

Nowa konfiguracja komputera i transfer danych
Możemy odpowiednio skonfigurować Twój nowy komputer i przenieść wszystkie pliki danych.

Recykling elektroniczny (e-ODPADY)
Przyjmujemy niepotrzebne laptopy do recyklingu.

Odzyskiwanie danych
Posiadamy sprzęt i oprogramowanie do odzyskiwania danych z większości uszkodzonych dysków twardych. Mając to na uwadze, że czasami dysk będzie wymagał bardziej zaawansowanego odzyskiwania i w takich przypadkach nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi labolatoriami, aby poprawić zarówno wydajność, jak i stabilność systemu.

Powolny — powolny komputer
Jesteśmy w stanie wykryć i rozwiązać przyczyny powolnego działania komputera
Problemy ze sprzętem?
Posiadamy wiedzę i oprogramowanie diagnostyczne potrzebne do rozwiązania nawet najtrudniejszych do wykrycia problemów ze sprzętem.

Naprawa komputerów stacjonarnych Stare Miasto Poznań

Czy Twój komputer stacjonarny sprawia Ci problemy, serwis komputerowy Poznań Stare Miasto Yeto jest tutaj, aby Ci pomóc. Nasze wielokrotnie nagradzane usługi pomogą Ci rozwiązać każdy problem. Oferujemy usługi takie jak usuwanie wirusów/złośliwego oprogramowania, wymiana sprzętu, modernizacja sprzętu, tuning komputera, instalacja oprogramowania i wiele innych. Każdy system oceniamy indywidualnie, aby mieć pewność, że każdy problem jest znany i za każdym razem rozwiązany za pierwszym razem. Ponadto serwis komputerów Yeto.pl oferuje również usługi zakupów komputerów stacjonarnych, w ramach których pomożemy Ci znaleźć najlepszy komputer stacjonarny do Twojej sytuacji, pomożemy go zamówić, a następnie przeniesiemy dane ze starego komputera na nowy.

Naprawa laptopa Stare Miasto Poznań

Jeśli masz problem z laptopem, serwis laptopów Poznań Stare Miasto Yeto jest tutaj, aby pomóc nam zaoferować różnorodne usługi dotyczące laptopów, w tym dostrajanie systemu, wymianę pękniętych lub uszkodzonych ekranów, wymianę baterii lub klawiatury, usuwanie wirusów/złośliwego oprogramowania, wymianę/uaktualnienia sprzętu oraz wiele innych usług serwisowych laptopów. Ponadto serwis laptopów Yeto oferuje również usługi zakupów laptopów, w ramach których pomożemy Ci znaleźć najlepszy laptop do Twojej sytuacji, pomożemy Ci go zamówić, a następnie przeniesiemy dane ze starego komputera na nowy.

 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu