Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Serwis laptopów Xiaomi Poznań
Kontakt
  • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung, Xiaomi, Microsoft, Gigabyte, Razer, LG, Huawei, PEAQ. Sklep komputerowy: akcesoria, laptopy, zasilacze, baterie. Ul. Stablewskiego 3 60-224 Poznań (wjazd między garażami) lub od Łukaszewicza 44 (vis a vis Biedronki-parking) Od 10.30 do 19.30.
    NIP: 7792533766
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 8.00 - 20.00. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 10.30 do 19.30 Darmowy parking przed serwisem lub pod Biedronką na Łukaszewicza 44 vis a vis serwisu

Serwis laptopów Xiaomi Poznań

Serwis, naprawa laptopów Xiaomi Poznań
 
Serwis laptopów Xiaomi

Xiaomi to stosunkowo nowy laptop na rynku w porównaniu do tradycyjnych laptopów Dell i HP. Nie oznacza to jednak, że brakuje im jakości i wydajności. Laptopy Xiaomi są na równi z resztą popularnych marek, a niektóre wręcz wyprzedzają, są smukłe, eleganckie i przyjazne dla użytkownika z funkcjami, które są całkiem nowe na rynku.

Niektóre z popularnych marek w Polsce to:

Xiaomi MI Notebook Air 13
Laptop do gier Xiaomi MI
Profesjonalny notebook Xiaomi MI
Notebook Xiaomi MI pro GTX, żeby wymienić tylko kilka

Naprawa laptopów Xiaomi
Ze względu na swój charakter do powszechnych napraw laptopów Xiaomi należą:

Uszkodzenie przez wodę i płyny Xiaomi Mi Notebook Pro

Naprawa i wymiana ekranu wyświetlacza Xiaomi Mi Notebook Pro

Naprawa i wymiana problemów z aparatem Xiaomi Mi Notebook Pro

Naprawa i wymiana płyty głównej Xiaomi Mi Notebook Pro

Problemy z baterią Xiaomi Mi Notebook Pro Naprawa i wymiana

Problemy z ładowaniem / naprawa gniazda ładowania Xiaomi Mi Notebook Pro

Naprawa przycisku Home Xiaomi Mi Notebook Pro

Problemy z głośnikiem/dźwiękiem Xiaomi Mi Notebook Pro Naprawa i wymiana

Naprawa i wymiana mikrofonu Xiaomi Mi Notebook Pro

Problemy / naprawa i wymiana anteny Xiaomi Mi Notebook Pro Wifi

Problemy z odblokowaniem Xiaomi Mi Notebook Pro

Problemy z awarią / ponownym uruchomieniem / ponownym uruchomieniem Xiaomi Mi Notebook Pro

Problemy z martwym paskiem Xiaomi Mi Notebook Pro       

Problemy z układem scalonym Xiaomi Mi Notebook Pro

Problemy z przegrzewaniem Xiaomi Mi Notebook Pro

Odzyskiwanie danych Xiaomi Mi Notebook Pro

Instalacja/aktualizacja oprogramowania Xiaomi Mi Notebook Pro OS

Naprawa uszkodzonej klawiatury laptopa Xiaomi

Naprawa ekranu dotykowego laptopa Xiaomi

Naprawa portu USB Laptopa Xiaomi

Usługa czyszczenia wentylatorów laptopa Xiaomi

Można również wykonać aktualizację pamięci RAM, wymianę dysku twardego i instalację ochrony ekranu dotykowego. Krótko mówiąc, każdy problem związany z laptopem Xiaomi można rozwiązać w naszym centrum serwisowym Poznań Yeto.
Serwis komputerowy Xiaomi
W Polsce jest sporo warsztatów i centrów naprawczych, które są uważane za autentyczne i niezawodne. Najlepszym specjalistą , do którego można się udać, jest nikt inny jak Yeto.pl

Koszt naprawy laptopa Xiaomi
Wbrew błędnemu przekonaniu, części zamienne do laptopów Xiaomi są łatwo dostępne w centrach serwisowych. Dostarczają produkt i w razie potrzeby instalują go za przystępną cenę robocizny. Ze względu na wyjątkowość laptopów, każda część sprzętowa ma określony duplikat, który pełni rolę zapasową, co jest zupełnie inne niż w tradycyjnych laptopach, w których część jednej marki może być używana w innej.

Inne usługi
Centrum serwisowe Xiaomi Yeto Poznań zapewnia również wytyczne lub samouczki dotyczące rozwiązywania drobnych problemów z naprawą. Potrzebne narzędzia i kroki, które należy wykonać, są wyraźnie podane, aby uniknąć pośpiechu związanego z podróżowaniem w celu uzyskania drobnej poprawki. Wytyczne te obejmują; mocowanie zawiasów, wymiana podkładki pod mysz, czyszczenie wentylatorów, aktualizacja programu i instalacja antywirusowa.


Z dużą mocą przychodzi duża odpowiedzialność. Xiaomi to potężna maszyna i należy ją serwisować lub upewnić się, że dostanie dobry zespół serwisowy do wszelkich napraw. Ważne jest, aby pamiętać, że niektóre problemy z laptopem są ukryte i zamanifestowanie się zajmuje trochę czasu. Wskazane jest, aby zawsze przeprowadzać diagnostykę i raz na jakiś czas oddawać ją do serwisu.
XIAOMI MI NOTEBOOK PRO NAPRAWA / SERWIS
Potrzebujesz naprawy Xiaomi Mi Notebook Pro? W naszym centrum serwisowym MI Yeto Poznań bezpłatnie diagnozujemy problem dotyczący Twojego notebooka Xiaomi Mi Pro i dokładamy wszelkich starań, aby rozwiązać problem. Niezależnie od tego, czy chodzi o naprawę, czy wymianę części, nasi biegli i doświadczeni technicy są w pełni zdolni i biegli w obsłudze Twojego urządzenia. Wszystkie nasze części zamienne są produktami wysokiej jakości i są oryginalne. Na nasze naprawy udzielamy gwarancji.

Dostępna jest bezpłatna opcja dojazdu do klienta w Poznaniu. Zadzwoń do nas pod numer 732 900 555 lub odwiedź nasze centrum serwisowe MI Yeto i napraw swój laptop Xiaomi. Wykonujemy usługi sprawnie i dokładnie.

Bezpłatna usługa domowa to najbardziej wyjątkowa funkcja naszej firmy. Do tej pory nie ma sobie równych! Koszty naszych usług są rozsądne, tanie i stosunkowo mniejsze niż w przypadku innych. Satysfakcja klienta jest kluczowa i ma na celu ułatwienie zapewnienia najlepszej obsługi klienta. 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu