Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Serwis komputerów do gier, naprawa komputerów gamingowych Poznań
Kontakt
  • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung, Xiaomi, Microsoft, Gigabyte, Razer, LG, Huawei, PEAQ. Sklep komputerowy: akcesoria, laptopy, zasilacze, baterie. Ul. Stablewskiego 3 60-224 Poznań (wjazd między garażami) lub od Łukaszewicza 44 (vis a vis Biedronki-parking) Od 10.30 do 19.30.
    NIP: 7792533766
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 10.30 - 19.30. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 10.30 do 19.30 Darmowy parking przed serwisem lub pod Biedronką na Łukaszewicza 44 vis a vis serwisu. Przyjmujemy także w weekendy po informacji telefonicznej

Serwis komputerów do gier, naprawa komputerów gamingowych Poznań

Naprawa komputerów do gier. Serwis komputerów gamingowych Poznań.
Naprawy komputerów do gier to nasz żywioł od 1999 roku — jeśli masz komputer do gier lub laptop wykonany na zamówienie lub z półki, możemy pomóc przywrócić jego działanie.
Yeto serwis komputerów gamingowych oferuje ogólnokrajową naprawę komputerów do gier . Oferujemy wiele usług, w tym usuwanie wirusów i programów szpiegujących, sprzedaż i instalację sprzętu, ogólne rozwiązywanie problemów technologicznych, odzyskiwanie danych po awarii i danych, konfigurację i konfigurację poczty e-mail i wiele innych. Uzyskaj profesjonalną pomoc dotyczącą komputera do gier od doświadczonych techników w domu lub w pracy. Skontaktuj się z nami już dziś pod numerem 732 900 555

 
Serwis komputerów gamingowych Poznań


Jakie usługi naprawy komputerów do gier oferuje Yeto Sp. Z o.o.?

Bezpieczeństwo komputerów do gier i sieci. Chroń swoje cenne dane finansowe, zdjęcia z wakacji, e-maile i inne prywatne dane przed internetowymi złodziejami tożsamości, pozwalając nam zabezpieczyć Twój komputer do gier.
Konfiguracja, aktualizacja i instalacja komputera do gier. Przyjedziemy do Ciebie w dogodnym dla Ciebie czasie i skonfigurujemy Twoją nową maszynę na miejscu w Poznaniu. Dostarcz swój komputer gamingowy do naszego punktu lub wyślij kurierem, aby zajęli się nim profesjonaliści.

Usługi rozwiązywania problemów z komputerami do gier.

Komputer do gier robi dziwne rzeczy? Ponieważ większość zestawów do gier to wysoce dostrojone i wydajne urządzenia, często coś może pójść nie tak i bardzo trudno jest ustalić, gdzie leży problem. Możemy pomóc w znalezieniu źródła problemu i przywróceniu gry w mgnieniu oka.


Usługi tuningu komputerów do gier.

Komputer do gier działa wolno? Przyjrzyjmy się mu raz jeszcze i dostosuj, a będzie szybszy niż wtedy, gdy go kupiłeś!


Usługi tworzenia kopii zapasowych i przesyłania danych.

Nie narażaj cennych danych na nieodwracalną utratę! Poproś naszego informatyka o skonfigurowanie kopii zapasowej wszystkich ważnych plików danych, zdjęć, domowych filmów wideo i nie tylko.


Odzyskiwanie danych.

Wiemy, że nie ma gorszego dnia niż ten, w którym myślisz, że straciłeś wszystkie swoje dane. Zadzwoń pod numer 732 900 555, aby uzyskać bezpłatną poradę – jesteśmy skonfigurowani z najnowocześniejszą technologią, aby pomóc Ci odzyskać pieniądze za najlepszą cenę i czas!


Konfiguracja poczty e-mail i wsparcie.

Przetrwanie w dzisiejszych czasach bez e-maili jest niepewne. Możemy przyjść pomóc założyć konto pocztowe, odzyskać utracone konto pocztowe i pokazać, jak z niego korzystać, aby to się więcej nie powtórzyło!


Rozwiązywanie problemów z komputerem do gier.

Możemy naprawić wszystko! Następnym razem, gdy nie uda ci się uruchomić tego irytującego programu lub urządzenie nie zsynchronizuje się prawidłowo, pozwól nam się tym martwić – problem rozwiązany.

Instalacje sprzętu i usługi aktualizacji komputerów do gier. Potrzebujesz zainstalować nowy, lśniący sprzęt? Komputer działa tak wolno i myślisz, że nadszedł czas na aktualizację? Możemy pomóc!

Naprawa sprzętu komputerowego do gier .
Spalona płyta główna? Wymienimy to. Czy martwe sektory pamięci RAM spowalniają komputer PC ? Zaktualizujemy to. Yeto nie przestraszysz – oni robią wszystko!


Raporty ubezpieczenia naprawy komputera do gier.
Uszkodzenie cieczy? Szkody po burzy? Dokonamy dokładnej diagnozy i sporządzimy szczegółowy raport dla Twojej firmy ubezpieczeniowej. Zadbajmy o wszystko, aby proces reklamacji był znacznie prostszy!


Instalacja i naprawa systemu operacyjnego.
Czy Twój system operacyjny widział lepsze dni? Możemy pomóc w utworzeniu kopii zapasowej wszystkich danych i ponownej instalacji systemu operacyjnego na komputerze PC lub laptopie gamingowym.


Konfiguracja i instalacja oprogramowania.
Na rynku są miliony programów. Pomożemy Ci zainstalować i skonfigurować większość z nich. Dzwoni do nas, aby dowiedzieć się, czy możemy Ci pomóc.


Ustawienia sieci.
Sieci stają się coraz szybsze i bardziej złożone. Pozwól, aby lokalny serwis komputerów gamingowych Poznań pomógł Ci skonfigurować najlepszą technologię dla Twoich potrzeb sieciowych.

Skonfiguruj bezprzewodową sieć domową. Wi-Fi jest wszędzie; polegamy na nim codziennie bardziej niż kiedykolwiek. Możemy pomóc upewnić się, że jest skonfigurowany we właściwy sposób, a także doradzić, czy masz najlepsze urządzenia do swoich potrzeb.
Udostępnianie i przesyłanie strumieniowe w sieci. Twój serwis komputerów do gier Poznan może skonfigurować bezpieczną sieć, dzięki czemu możesz udostępniać lub przesyłać strumieniowo wszystko między dowolną liczbą komputerów do gier lub telewizorów w domu lub biurze.

Konfiguracja drukarki.
Właśnie kupiłeś nową drukarkę? Pomożemy Ci skonfigurować go do bezprzewodowego drukowania, skanowania i udostępniania wszystkim komputerom do gier i urządzeniom w Twojej sieci.

Szkolenie komputerowe do gier.   Pozwól nam pomóc Ci dowiedzieć się więcej o Twojej technologii i jej możliwościach dzięki naszym przyjaznym szkoleniom indywidualnym, aby zapewnić Ci najwyższy zwrot z inwestycji w technologię!

Usuwanie wirusów, programów szpiegujących i złośliwego oprogramowania.
Twój pulpit działa tak wolno? Czy bliskie kontakty narzekają na otrzymywanie od Ciebie e-maili, których nigdy nie wysłałeś? Twój komputer do gier mógł „złapać” paskudnego wirusa! Niech twój lokalny serwis PC sprawdzi to i usunie go bezpowrotnie – zostałeś „odwirusowany”!


Profesjonalna, przyjazna naprawa komputerów do gier w Twoim domu lub w siedzibie serwisu. Szukasz nowego, świeżego podejścia do pomocy dotyczącej komputerów do gier? Yeto zapewnia profesjonalne usługi naprawy komputerów do gier dla całej Polski.

Dlaczego warto wybrać Yeto Sp. Z o.o. dla wszystkich potrzeb związanych z rozwiązywaniem problemów i naprawą komputerów do gier?

Nasi doświadczeni technicy mogą rozwiązać problemy z komputerem do gier i zaoferować szereg opcji naprawy komputera stacjonarnego lub laptopa do gier, dzięki czemu możesz wrócić do gry tak szybko, jak to możliwe. Nie ma nic bardziej frustrującego niż problemy z komputerem do gier, dlatego oferujemy usługi naprawy komputerów do gier i laptopów w dni powszednie, wieczorami i w weekendy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz naprawy komputera do gier na miejscu, czy usług wsparcia technicznego w salonie firmy, gwarantujemy, że technik naprawy komputera do gier znajdzie rozwiązanie Twojego problemu. A jeśli tego nie zrobimy, nie płacisz – to takie proste!

Możemy rozwiązać szeroki zakres problemów we wszystkich głównych markach
Jako wiodący i wysoce polecani eksperci od naprawy komputerów do gier w Polsce, Yeto Serwis komputerów PC serwisuje wszystkie główne urządzenia. Tylko niektóre z głównych marek, które obsługujemy, to Dell Alienware , Metabox , Acer Predator i Dell XPS itp. Serwisujemy również Asus ROG i GPU Mining Rigs .Wszyscy nasi technicy zajmujący się komputerami do gier mają duże doświadczenie w różnych kwestiach technicznych, dlatego nasze usługi wsparcia obejmują zarówno podstawowe usuwanie wirusów, jak i kompleksowe odzyskiwanie danych. Mając to na uwadze, oferujemy szeroki zakres usług naprawy komputerów, aby spełnić Twoje specyficzne potrzeby. Pomożemy Ci skonfigurować urządzenie lub sieć, dostroić komputer, zainstalować nowy sprzęt lub oprogramowanie komputera do gier i wiele więcej! Zadzwoń pod numer 732 900 555 lub wypełnij nasz internetowy formularz zapytania, aby umówić się na spotkanie z technikiem zajmującym się naprawą komputerów do gier.

Dlaczego warto wybrać Yeto Serwis Gamingowy do naprawy komputera do gier?
Yeto zapewnia specjalistyczną pomoc w zakresie komputerów do gier, naprawy i usługi wsparcia.
Spotkania, przyjęcia sprzętu w dni powszednie, wieczorne i weekendowe w określonych godzinach.
Usługa tego samego dnia jest dostępna! Jeśli zadzwonisz przed 10 rano w dni powszednie, możesz rozwiązać swoje problemy w niektórych przypadkach do końca dnia.
Wysyłka kurierska komputera do naprawy pozwala przywrócić i uruchomić technologię bez względu na to, gdzie jesteś w Polsce.

Możemy naprawić komputery stacjonarne, laptopy i inne powiązane urządzenia komputerowe.
Dlaczego nasi klienci uwielbiają usługę naprawy komputera Yeto Gaming Poznań?
Zasługujemy na naszą reputację bycia przyjaznym, profesjonalnym i skutecznym.
Wyspecjalizowani technicy Yeto przyjeżdżają do Ciebie o określonej godzinie – i mogą przyjechać nawet tego samego dnia, w którym dzwonisz!

Rezerwacja jest łatwa, a ceny są uczciwe i konkurencyjne.
Zadzwoń pod numer 732 900 555, napisz maila serwis@yeto.pl lub wypełnij nasz formularz zapytania online już dziś, aby umówić się na spotkanie z technikiem naprawy komputerów do gier w Twojej okolicy, dostarczyć, lub przesłać do nas swój komputer.

Często zadawane pytania dotyczące naprawy komputerów do gier.

Jak naprawić komputer do gier?
Załóżmy, że masz paskudne problemy z komputerem do gier. W takim przypadku kilka wskazówek dotyczących rozwiązywania problemów obejmuje uruchomienie podstawowego skanowania antywirusowego (jeśli masz oprogramowanie antywirusowe), przetestowanie połączenia Wi-Fi na innym urządzeniu i sprawdzenie, czy komputer do gier wymaga aktualizacji oprogramowania. Jeśli to nie rozwiąże problemu, najlepiej wezwać ekspertów. Próba samodzielnej naprawy komputera do gier może spowodować więcej szkód niż pożytku — zadzwoń więc do Yeto Serwis Poznań, a nasi technicy zajmujący się naprawą komputerów do gier pomogą naprawić Twoje gry lub komputer gamingowy. Jak uzyskać pomoc dotyczącą komputera do gier? Istnieją problemy, które możesz rozwiązać samodzielnie, korzystając z pomocy online (na przykład korzystając z pomocy Google!), ale jeśli chcesz, aby zostało to zrobione na czas z dodatkowymi wskazówkami ekspertów, zawsze najlepiej jest zadzwonić do nas. Yeto serwis komputerów i laptopów gamingowych ma wysoko wykwalifikowanych techników dla całej Polski, którzy szybko przygotują Cię do pracy. Jak zresetować, ponownie uruchomić komputer do gier? Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania na komputerze do gier przez około 10 sekund. Sygnał dźwiękowy komputera do gier zostanie wyłączony. W pobliżu przycisku zasilania nie powinny znajdować się żadne światła. Jeśli kontrolki nadal się świecą, możesz odłączyć przewód zasilający od wieży komputera do gier.
Poczekaj 60 sekund.
Naciśnij przycisk zasilania, aby ponownie włączyć komputer do gier. Jeśli Twój sprzęt do gier jest nieopłacalny pod względem naprawy, a Ty pragniesz zakupić nowy, zalecamy poddanie go recyklingowi zamiast wyrzucania go na wysypisko śmieci. W sprawie recyklingu komputerów i laptopów w Polsce możesz skontaktować się również z nami.

 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu