Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Serwis komputerowy, naprawa laptopów Naramowice Poznań
Kontakt
  • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung, Xiaomi, Microsoft, Gigabyte, Razer, LG, Huawei, PEAQ. Sklep komputerowy: akcesoria, laptopy, zasilacze, baterie. Ul. Stablewskiego 3 60-224 Poznań (wjazd między garażami) lub od Łukaszewicza 44 (vis a vis Biedronki-parking) Od 10.30 do 19.30.
    NIP: 7792533766
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 8.00 - 20.00. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 10.30 do 19.30 Darmowy parking przed serwisem lub pod Biedronką na Łukaszewicza 44 vis a vis serwisu

Serwis komputerowy, naprawa laptopów Naramowice Poznań

Serwis, naprawa laptopów i komputerów Naramowice Poznań
Naramowice – część miasta Poznania i jednocześnie jednostka obszarowa w Systemie Informacji Miejskiej, położona w północnej części miasta na osiedlu samorządowym Naramowice, dla której naprawy komputerów i laptopów oferuje serwis komputerowy Naramowice Poznań Yeto.

 
serwis komputerowy naramowice poznań


Według Systemu Informacji Miejskiej jednostka obszarowa Naramowice znajduje się w granicach:
od północy i wschodu: torami kolejowymi a następnie rzeką Wartą;
od południa: ulicą Lechicką do Umultowskiej wyłączając teren Wilczego Młyna;
od zachodu: ulicą Umultowską ku torom kolejowym.
Graniczy z takimi jednostkami obszarowymi Systemu Informacji Miejskiej jak: Umultowem na północy i północnym wschodzie, Piątkowem na zachodzie (poprzez lasy komunalne Żurawiniec), Winogradami, Wilczym Młynem i Szelągiem na południu oraz poprzez rzekę Wartę z Główną i Karolinem na wschodzie. Teren Naramowic otacza dookoła teren obszaru SIM Osiedle Władysława Łokietka

Nasz serwis laptopów Naramowice specjalizuje się w naprawie laptopów i komputerów stacjonarnych. 

Dzięki bogatemu doświadczeniu w tej dziedzinie naprawiamy i rozwiązujemy każdy problem z laptopem i komputerem, niezależnie od tego, czy jest to awaria oprogramowania (poprawa błędów i aktualizacja systemu Windows lub innych systemów operacyjnych, wirusy, konie trojańskie, konfiguracja poczty e-mail itp.), czy awaria sprzętu. (Komputer się nie włącza, nadmierne przegrzanie, awaria układu graficznego, awaria dysku twardego, błędy sieci itp.).
Posiadamy własne laboratorium techniczne do obsługi Twojego komputera, niezależnie od tego, czy jest to komputer dla graczy (stacje robocze do projektowania graficznego, edycji wideo, aplikacji i serwerów danych), czy laptopy do domowego biura.
Bogate doświadczenie we wszystkich formatach komputerów PC (komputery, notebooki, netbooki i All In One).

Jeśli Twój laptop nie działa prawidłowo i wymaga naprawy, zdaj się na naszą wiedzę.

Oferujemy usługę naprawy laptopów w doskonale wyposażonym laboratorium dla wielu typów laptopów, w tym wiodących marek takich jak: lenovo , Toshiba, Asus, HP, Acer, Sony, DELL, Xiaomi, Razer, Gigabyte, Microsoft, Huawei itp., niezależnie od usterki.

Zapytaj nas o ekspresową wycenę naprawy (na miejscu) w Poznaniu, lub telefonicznie 732 900 555.

Naprawa laptopów — wycena naprawy laptopa jest zawsze bezpłatna.
Naprawa laptopów - Główne naprawy laptopów i serwis techniczny wykonujemy w Poznaniu:
Naprawy laptopów - Najlepszy serwis naprawy płyt głównych lub płyt głównych.

Serwis podzespołów elektronicznych, które mogą ulec awarii w Twoim systemie (takie jak na przykład diody lub mosfety), a także wymiana układów scalonych i chipsetów, przepisanie BIOS-u itp., idealna usługa naprawy płyt głównych notebooków, dzięki korzystaniu z najlepszych narzędzi i doskonałego profesjonalizmowi.

Naprawa notebooków – PC Gamer lub PC Technical Service z dedykowanym wideo – Naprawa kart graficznych do laptopów.
Jeśli komputer jest włączony, ale nie wyświetla wideo, może to oznaczać problemy z układem graficznym umieszczonym na płycie bazowej lub zamkniętym w obudowie zwanej procesorem graficznym (Graphics Processing Unit). Zajmujemy się również naprawą układów graficznych laptopów MacBook .

Naprawa laptopów i obsługa techniczna czyszczenie wewnętrzne wentylatorów i chłodnic laptopów .
Czynności naprawcze, czy konserwacyjne jako sposób na uniknięcie awarii w przyszłości. Jeśli Twój komputer bardzo się nagrzewa lub hałasuje, czas wyczyścić system wentylacji, w wersji rozproszonej z technologią powietrzną lub wodną. Konserwacja zapobiegawcza jest wysoce zalecana w przypadku systemów o wysokiej wydajności lub użytkowania 24-godzinnego.

Naprawa notebooka – Serwis techniczny notebooka w Poznaniu Naramowice do wymiany Jack Power, zgłos się do Yeto.
Jego złącze zasilania mogło się zepsuć. Nasz wyspecjalizowany serwis komputerów może pomóc w prawidłowej diagnostyce, rozwiązaniu tego problemu poprzez naprawę lub wymianę złącza zasilania w dowolnej marce i modelu płyty głównej, abyś mógł bez zwłoki ponownie korzystać ze swojego sprzętu.

Naprawa laptopów w Poznaniu Naramowice – Serwis techniczny naprawy i wymiany ekranów laptopów .
Jeśli uszkodziłeś ekran, możemy pomóc! Mamy szybkie rozwiązania, wymieniamy ekrany LCD - LED - TFT laptopów, które zostały uszkodzone przez wstrząsy, upadki lub awarie elektroniki.

Naprawa notebooka – Aranżacja notebooka – Serwis techniczny PC przeprowadza naprawy zawiasów.
Opracowanie części z tworzyw sztucznych, przywrócenie podparcia gwintu, wymiana lub naprawa zawiasów. Wiedza i doświadczenie w zakresie naprawy części metalowych, osłon, ramek, drutów i tworzyw sztucznych . Darmowa konsultacja i wycena.

Naprawa notebooków – Naprawa notebooków – Naprawa wszystkich marek dla Poznania i całego kraju, dzięki usłudze kurierskiej..

Naprawa laptopa z wymianą uszkodzonego dysku twardego . Zamień na dysk twardy o większej pojemności lub szybkości, skorzystaj z naszego specjalistycznego serwisu naprawy laptopów. Przynieś swoje laptopy, aby sprawdzić indeks SMART i dowiedzieć się o stanie zdrowia dysku twardego.

Obsługa techniczna zwiększenia pamięci . Pamięci wszystkich typów DDR2 – DDR3 – DDR4 i DDR5 , Od najbardziej prestiżowych producentów. Lokalna naprawa laptopów. Wysokiej klasy części zamienne.

Serwis techniczny wymiany klawiatury . Wymiana klawiatury w laptopie dowolnej marki. Różnorodne markowe klawiatury do laptopów: Lenovo - Dell - Asus - Acer - Samsung - HP. Zadzwoń, aby znaleźć potrzebną klawiaturę do laptopa w najniższej cenie w Polsce.

Serwis techniczny naprawy akumulatorów . Wymiana baterii w laptopach wszystkich marek. Duży zapas akumulatorów: Lenovo – Toshiba – Dell – HP – Asus – Acer. Najlepsza cena za wymianę baterii. Usługa wymiany baterii zewnętrznej odbywa się na miejscu, sprawdź stan magazynowy. Bezpłatna wycena. Informacje na temat akumulatorów dostępnych w magazynie można znaleźć w przypadku ekspresowych napraw.

Serwis techniczny dotyczący wymiany napędu optycznego Czy zauważyłeś błąd odczytu lub zapisu w nagrywarce? Nasz zespół może pomóc, oferując usługi wymiany dla wszystkich modeli urządzeń, a także instalację w razie potrzeby. (DVD-RW, DVD+CDRW i Blue-ray)

Naprawa Aplikacji Laptopa – Jako Główny Serwis Oprogramowania wykonujemy:
Serwis techniczny specjalizujący się w eliminowaniu wirusów, koni trojańskich, oprogramowania szpiegującego i złośliwego oprogramowania. Najlepszym sposobem na uniknięcie złośliwego oprogramowania na komputerze jest użycie rozwiązania antywirusowego. . Jeśli okaże się, że są zainstalowane wirusy, reklamy lub inne programy bez zgody właściciela użytkownika, nadszedł czas, aby zrobić głębokie czyszczenie i użyć odpowiedniego oprogramowania antywirusowego, które może zagwarantować ochronę przed cyberzagrożeniami.

Serwis techniczny laptopów w zakresie naprawy, optymalizacji i reinstalacji systemu operacyjnego (Windows 11/10/8/7) w Poznaniu. Jeśli Twój system operacyjny ma poważne problemy i nie działa prawidłowo, wszystkie dane zostaną zapisane przed ponowną instalacją. Instalacje na PC, notebookach i All in One itp. Na życzenie instalujemy specjalne aplikacje.

Naprawa laptopów - Naprawa laptopów Poznań Naramowice

Dlaczego warto wybrać Yeto Sp. Z o.o. do naprawy laptopów w Poznaniu?
Całkowicie wolny budżet. Bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.
Oryginalne części zamienne. Współpracuje z wysokiej klasy komponentami. Produkty na miarę. Akcesoria komputerowe.
Własne laboratorium. Wyposażony do obsługi wszystkich marek i modeli.
Przejrzyste ceny, bez drobnego druku. Ceny napraw są jasne.
Niska cena. Z dumą oferujemy najbardziej konkurencyjne ceny w mieście!
Specjalizacja personelu. Jesteśmy firmą oferującą wysokiej jakości usługi naprawy wszystkich typów komputerów. Nasi certyfikowani technicy mają wieloletnie doświadczenie, więc możesz mieć pewność, że Twój sprzęt otrzyma od nas uwagę, na jaką zasługuje!
Prędkość! Jeśli potrzebujesz szybkiej naprawy swojego laptopa, dobrze, że są wyszkoleni profesjonaliści, którzy mogą wykonać pracę w jak najkrótszym czasie, w niektórych przypadkach w ciągu jednego dnia!
Pisemna gwarancja! Gwarantujemy wykonaną naprawę przez minimum 6 miesięcy lub zwrot wpłaconych kwot.
Elastyczne metody płatności. Wybierz metodę płatności. Akceptujemy wszystkie karty debetowe lub kredytowe, płatności rynkowe, przelewy bankowe i inne, skonsultuj się.

Krótko mówiąc, jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy doskonałą obsługę klienta, oferując szybki czas reakcji i doskonałą jakość naprawy Twojego ulubionego gadżetu (PC - All In One - Notebook – NetBook, laptop i inne).
Przywieź już dziś do nas swój komputer, wyślij kurierem, lub zamów wizytę domową z bezpłatnym dojazdem na terenie Poznania, w tym Naramowic.

 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu