Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Serwis komputerowy, naprawa laptopów Górczyn Poznań
Kontakt
  • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung, Xiaomi, Microsoft, Gigabyte, Razer, LG, Huawei, PEAQ. Sklep komputerowy: akcesoria, laptopy, zasilacze, baterie. Ul. Stablewskiego 3 60-224 Poznań (wjazd między garażami) lub od Łukaszewicza 44 (vis a vis Biedronki-parking) Od 10.30 do 19.30.
    NIP: 7792533766
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 10.30 - 19.30. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 10.30 do 19.30 Darmowy parking przed serwisem lub pod Biedronką na Łukaszewicza 44 vis a vis serwisu. Przyjmujemy także w weekendy po informacji telefonicznej

Serwis komputerowy, naprawa laptopów Górczyn Poznań

Serwis, naprawa laptopów i komputerów Górczyn Poznań
 

Górczyn to część miasta Poznania, w jego zachodniej części. W 2010 r. w Poznaniu przeprowadzono reformę funkcjonalną jednostek pomocniczych i zdecydowano o połączeniu z dniem 1 stycznia 2011 roku osiedli administracyjnych Górczyn, Górczynek i os. ks. Ignacego Skorupki w jedno osiedle Górczyn. Serwis komputerowy Poznań Górczyn od lat z satysfakcją obsługuje jego mieszkańców oferując naprawy laptopów i komputerów stacjonarnych.
Potrzebujesz szybkiej i wygodnej naprawy laptopa w okolicy Poznań Górczyn ?
Nasi superbohaterowie IT to profesjonaliści na miejscu, którzy zajmują się naprawą i serwisem laptopów.
Niezależnie od tego, czy Twój laptop to Asus, Toshiba, HP, Lenovo, Acer, MSI czy Dell, nie ma laptopa, którego nie moglibyśmy naprawić.
Gdziekolwiek nie spojrzysz, znajdziesz laptopa, a my pomożemy w jego naprawie
Laptopy od dawna wybierają profesjonaliści w biznesie. Jednak wraz z pojawieniem się tańszej technologii koszt laptopów drastycznie spadł w ciągu dekady.
Laptopy stoją teraz na kuchennych blatach, biznesmeni pospiesznie wrzucają laptopy do futerałów, a studenci trzymają je na kolanach, pijąc kawę podczas nauki. Laptopy są teraz wszędzie i stały się ważne w naszym codziennym życiu.
Do kogo więc możesz się zwrócić, gdy twoja duma i radość przestaną działać?
Niezależnie od tego, czy przypadkowo zmiażdżyłeś coś podczas zamykania pokrywy laptopa, niebieski ekran śmierci pojawia się podczas uruchamiania, aktualizacja oprogramowania zabija dźwięk lub litera „E” na klawiaturze uparcie przestaje działać, musisz to naprawić .
Tutaj na ratunek przychodzą nasi superbohaterowie z naprawą laptopów!
Na szczęście dla Ciebie mamy wykwalifikowanych serwisantów w Poznaniu. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, aby rozwiązać każdy problem z laptopem, który możesz mieć w domu lub biurze.
Więc niezależnie od tego, czy jesteś w Poznaniu na Górczynie, Grunwaldzie, Ratajach, Winogradach, Piątkowie, Podolanach, Dębcu, Chartowie, Swierczewie, Wildzie czy Łazarzu , mamy w pobliżu techników komputerowych!
Komputery są jak samochody. Jeśli nie wymienisz oleju, filtra, opony i nie wykonasz innych regularnych czynności konserwacyjnych, w końcu się zepsuje i będzie cię kosztować więcej niż konserwacja.
Dlatego wszyscy od czasu do czasu potrzebujemy technika komputerowego. W Yeto Sp. z o.o. umozliwiamy naprawy lub pomoc techniczną dla Twojego laptopa, PC, ultrabooka, bez względu na to, gdzie jesteś w Polsce. Skontaktuj się z nami już dziś pod numerem 732 900 555 , aby zarezerwować z kimś z naszego przyjaznego zespołu udanie się do Twojego domu lub miejsca pracy, lub wysyłkę komputera z dalszych części kraju !

Co obejmuje zakres usług technika komputerowego?
Nasi technicy są dostępni, aby przeprowadzić przeglądy konserwacyjne na komputerze PC lub Mac. Takie zadania mogą obejmować sprawdzanie, czy oprogramowanie zabezpieczające jest aktualne, czy kopie zapasowe systemu działają poprawnie i czy są w stanie przywrócić dane, a także zapewnianie, że poprawki zabezpieczeń i aktualizacje systemu operacyjnego są rutynowo wykonywane. Co najważniejsze, jeśli coś pójdzie nie tak, nasi technicy będą mogli odzyskać Twoje dane z uszkodzonego komputera.
Nasz zespół to eksperci w swojej dziedzinie, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z szeroką gamą marek komputerowych. Oznacza to, że możesz nam zaufać, że zapewnimy wyjątkową usługę za przystępną cenę. Dlatego jesteśmy znani jako eksperci komputerowi w  Poznaniu, Swarzędzu, Luboniu, Tarnowie Podgórnym i nie tylko!

Dlaczego powinieneś wybrać naszych techników komputerowych ?
Spójrzmy prawdzie w oczy. Niewiele osób jest wystarczająco obeznanych z technologią, aby naprawiać komputerowe usterki. Wielu właścicieli domów lub firm chce wynająć usługę komputerową na miejscu, aby naprawić lub zarządzać swoimi komputerami i sieciami w sposób sprawny i ciągły.
Jedną z wielu korzyści zatrudnienia technika komputerowego w Twojej okolicy jest zmniejszenie wydatków. Zlecając outsourcing technikowi PC, zatrudniasz osobę lub zespół wykwalifikowanych osób, które zajmują się utrzymaniem i działaniem Twoich systemów. Z biznesowego punktu widzenia to o jeden pracownik mniej do rozważenia. Zatrudnienie technika komputerowego do usług komputerowych na miejscu pomaga skoncentrować się na podstawowej działalności lub odzyskać czas osobisty.
Właśnie kupiłeś nowy komputer PC lub Mac, ledwo uchodząc ze szponów finansowych lokalnego sprzedawcy elektroniki. Czujesz się podekscytowany powrotem do domu i uruchomieniem nowej zabawki. Jak większość z nas, decydujesz się nie czytać instrukcji, zanurzasz się od razu, a potem zdajesz sobie sprawę, że czujesz się nieswojo.
I tu właśnie wkraczamy. Nasi komputerowi maniacy są ekspertami technicznymi, jeśli chodzi o pomoc w konfiguracji i maksymalne wykorzystanie możliwości nowego domowego komputera lub urządzenia elektronicznego.
To tak proste, jak skontaktowanie się z nami. Możesz wypełnić formularz lub skontaktować się za pośrednictwem naszego numeru 732 900 555. Zadamy kilka pytań i wyślemy technika, aby przyjechał do Ciebie, bez dodatkowych opłat lub opłat za podróż.
Z profesjonalnymi technikami we wszystkich głównych obszarach Poznania, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci poprawnie zainstalować komputer lub urządzenie.
Dlaczego warto wybrać nasz zespół do instalacji komputera w domu?
Jeśli chodzi o naszą szeroką gamę usług IT , jesteśmy przystępni cenowo i oferujemy w zamian rozwiązania w dobrej cenie. Obejmuje to zdalne wsparcie , konfigurację drukarki i usuwanie wirusów. Jeśli więc czujesz się zagubiony i potrzebujesz pomocy w skonfigurowaniu nowego komputera domowego lub masz problem z jednym ze swoich urządzeń, nie szukaj dalej niż Yeto Sp. z o.o., renomowany operator od 30 lat, zdolny do konfigurowania wszystkich marek i modeli .
Migracja i odzyskiwanie danych
Wielu naszych klientów polega na naszej usłudze przesyłania danych podczas konfigurowania nowego komputera. Zajmujemy się migracją Twoich programów, Twoich danych osobowych, które mogą zawierać zdjęcia lub dokumenty oraz poczty e-mail na Twój nowy komputer.

Pomyśl o starym komputerze. Bezpieczna i bezpieczna utylizacja komputera to coś, w czym mogą pomóc również nasi technicy.

I żeby wszystko zapiąć na ostatni guzik
Na samym końcu podłączymy Twoją drukarkę, skonfigurujemy harmonogram ciągłego tworzenia kopii zapasowych i utworzymy dyski przywracania systemu. Na wypadek, gdyby stało się coś złego!
​A jeśli jest czas, możemy nawet przyjrzeć się pomocy w konfiguracji sieci lub poprawie sygnału Wi-Fi w całym domu.
​Więc
jeśli nie znasz się na technologii i potrzebujesz nowego komputera lub zainstalowania urządzenia, zadzwoń do nas, aby uzyskać spokój ducha.​

 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu