Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Bing Chat
Kontakt
  • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung, Xiaomi, Microsoft, Gigabyte, Razer, LG, Huawei, PEAQ. Sklep komputerowy: akcesoria, laptopy, zasilacze, baterie. Ul. Stablewskiego 3 60-224 Poznań (wjazd między garażami) lub od Łukaszewicza 44 (vis a vis Biedronki-parking) Od 10.30 do 19.30.
    NIP: 7792533766
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 10.30 - 19.30. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 10.30 do 19.30 Darmowy parking przed serwisem lub pod Biedronką na Łukaszewicza 44 vis a vis serwisu. Przyjmujemy także w weekendy po informacji telefonicznej

Bing Chat

Czym jest nowy Bing? Oto wszystko, co musisz wiedzieć
Chatbot AI firmy Microsoft trafił na pierwsze strony gazet ze względu na swoje zaawansowane możliwości i dziwne zachowania, ale w ten sposób możesz teraz bezpłatnie korzystać z GPT-4.

bing chat
 

Co to jest czat Bing?

Na początku lutego Microsoft zaprezentował nową wersję Bing – a jej wyróżniającą się funkcją jest integracja z ChatGPT.
Nowy Bing ma funkcję czatu obsługiwaną przez wersję nowej generacji dużego modelu językowego OpenAI, dzięki czemu jest „ potężniejszy niż ChatGPT ”, według Microsoftu.
Dzięki nowemu Bing możesz zadawać pytania chatbotowi AI i uzyskiwać szczegółowe odpowiedzi przypominające ludzkie z przypisami odsyłającymi do oryginalnych źródeł. Chatbot może również pomóc w kreatywnych potrzebach, takich jak napisanie wiersza, opowiadania, piosenki itp.

Kiedy ogłoszono nowy Bing firmy Microsoft?

7 lutego 2023 r. Microsoft ogłosił nowy Bing, który od daty premiery jest dostępny dla ograniczonej liczby użytkowników. To ogłoszenie pojawiło się dzień po tym, jak Google ogłosił swojego chatbota AI, Google Bard .

Z jakiego modelu językowego korzysta nowy Bing firmy Microsoft?

Kiedy Microsoft ogłosił chatbota Bing w lutym, powiedział, że chatbot będzie działał na dużym modelu językowym OpenAI nowej generacji, dostosowanym specjalnie do wyszukiwania.

Microsoft powiedział, że model dużego języka nowej generacji (LLM) zasilający nowy Bing jest szybszy, dokładniejszy i „bardziej wydajny” niż ChatGPT lub GPT-3.5, LLM stojący za ChatGPT.

Pięć tygodni po uruchomieniu Microsoft ujawnił, że Bing Chat działa na najnowszym modelu językowym Open AI, GPT-4.  W tej chwili jedynym darmowym sposobem uzyskania dostępu do GPT-4 jest Bing Chat. GPT-4 jest bardziej niezawodnym, inteligentnym i wydajnym modelem niż jego poprzednik, GPT-3.5.

Jaki jest limit czatu Bing AI chatbota?

13 marca Yusuf Mehdi, wiceprezes firmy Microsoft i dyrektor ds. marketingu konsumenckiego, ogłosił na Twitterze , że nowy limit czatu Bing wyniesie 15 czatów na sesję, czyli łącznie 150 czatów dziennie.

To ogłoszenie było jeszcze większym rozszerzeniem w porównaniu z poprzednią zmianą limitu z 9 marca, która wynosiła 10 czatów na sesję, łącznie 120 czatów dziennie, czyli dwukrotnie więcej niż poprzedni limit.

Kiedy Microsoft po raz pierwszy obniżył limit chatbota, był on ograniczony do pięciu tur czatu na sesję i 50 dziennie. Wkrótce potem został rozszerzony do ostatniego limitu, sześciu tur czatu na sesję i łącznie 60 czatów dziennie.
Kto ma dostęp do nowego Binga Microsoftu?
Chatbot Bing jest obecnie w ograniczonym trybie podglądu, podczas gdy Microsoft testuje go publicznie, ale istnieje lista oczekujących, do której możesz dołączyć, aby uzyskać wcześniejszy dostęp. Niektóre wskazówki, jak szybciej usunąć się z listy oczekujących, obejmują instalację Edge'a, ustawienie go jako domyślnej przeglądarki i ustawienie Bing jako domyślnej wyszukiwarki. Możesz także zainstalować aplikację mobilną Bing.
Yusuf Mehdi, wiceprezes firmy Microsoft i dyrektor ds. marketingu konsumenckiego, mówi, że „wiele milionów” już dołączyło do listy oczekujących – w porównaniu z nieco ponad milionem dwa dni po premierze.

„Priorytetowo traktujemy te z Bing i Edge jako domyślną wyszukiwarką i przeglądarką, a także zainstalowaną aplikacją Bing Mobile, aby zoptymalizować początkowe wrażenia. Z czasem zamierzamy udostępnić ją we wszystkich przeglądarkach” – napisał Mehdi.

Jakie jest zaangażowanie firmy Microsoft w ChatGPT?

Microsoft był zaangażowany w ChatGPT przed włączeniem go do swojej przeglądarki Bing. Gigant technologiczny był wczesnym inwestorem w OpenAI, firmie badawczej AI stojącej za ChatGPT, jeszcze zanim ChatGPT został udostępniony publicznie.

Pierwsze zaangażowanie Microsoftu w OpenAI miało miejsce w 2019 roku, kiedy Microsoft zainwestował 1 miliard dolarów, a następnie 2 miliardy dolarów w kolejnych latach. W styczniu Microsoft rozszerzył współpracę z OpenAI poprzez wieloletnią, wielomiliardową inwestycję .

Żadna z firm nie ujawniła wartości inwestycji, ale anonimowe źródła poinformowały Bloomberga, że ​​w ciągu wielu lat wyniesie ona 10 miliardów dolarów. W zamian usługa Azure firmy Microsoft będzie wyłącznym dostawcą chmury obliczeniowej OpenAI, obsługującym wszystkie obciążenia OpenAI w zakresie badań, produktów i usług API.
Jakie były kontrowersje wokół nowego Binga Microsoftu?
Wybrani użytkownicy otrzymali wcześniejszy dostęp do chatbota i nie wahali się dzielić swoimi doświadczeniami. Wielu z tych użytkowników postawiło sobie za cel przetestowanie możliwości chatbota i ujawnienie jego wad, których było wiele.

Od ujawnienia swojego poufnego kryptonimu używanego wewnętrznie przez programistów, przez wyznanie miłości pisarzowi z New York Timesa i poproszenie go o opuszczenie żony , po życzenie, by żyła, chatbot działał bez kontroli.
W związku z tym Microsoft zdecydował się wprowadzić chatbota z nowym limitem sesji, zmieniając sesje czatu z nieograniczonej sesji na limit pięciu pytań i limit 50 rozmów na czacie dziennie. Limit ten został następnie rozszerzony do sześciu tur czatu na sesję i łącznie 60 czatów dziennie, czyli wciąż mniej niż pierwotni użytkownicy.

Microsoft zauważa, że ​​zawiłe, długie sesje czatu nie były czymś, co testował wewnętrznie, więc wykorzystanie opinii publicznej i opinie były rzeczywiście przydatne w zdobywaniu wiedzy o chatbocie.

„Właściwie powodem, dla którego testujemy nowy Bing na otwartej przestrzeni z ograniczoną liczbą testerów wersji zapoznawczych, jest właśnie znalezienie tych nietypowych przypadków użycia, z których możemy się uczyć i ulepszać produkt” — mówi Microsoft.
Czy Bing Chat jest lepszy niż ChatGPT?
Przetestowaliśmy zarówno chatbota Microsoft Bing, jak i ChatGPT Open AI. Odkryliśmy, że wersja Bing rozwiązała kilka problemów, które mieliśmy z ChatGPT , w tym znajomość bieżących wydarzeń za pośrednictwem dostępu do Internetu i przypisów z linkami do źródeł z pobranych informacji.
Czat Bing to także jedyny sposób na bezpłatny dostęp do najnowszego LLM OpenAI, GPT-4. Z tych powodów Bing Chat jest dla mnie bardziej popularną aplikacją niż ChatGPT.

Jak wydanie nowego Bing wpłynie na Microsoft?

Wyszukiwarka Microsoftu przechodzi bezprecedensowy bieg w centrum uwagi po tym, jak przez ostatnie 14 lat była w cieniu wyszukiwarki Google.

Dyrektor generalny Microsoftu, Satya Nadella, powiedział, że ChatGPT „fundamentalnie zmieni” całe oprogramowanie, zaczynając od „największej kategorii ze wszystkich – wyszukiwania”. Microsoft twierdzi, że dodanie do Bing nowej generacji GPT OpenAI doprowadzi do „największego skoku znaczenia od dwóch dekad”. W tym celu opracowano „Microsoft Prometheus”, zastrzeżony model, który łączy się z modelami OpenAI w celu generowania bardziej trafnych wyników.
Jeśli szum wokół ChatGPT przeniesie się na Bing jako wyszukiwarkę, Microsoft może znacznie zwiększyć liczbę użytkowników. ChatGPT zyskał 100 milionów użytkowników w ciągu zaledwie dwóch miesięcy, stając się najszybciej rozwijającą się „aplikacją” wszechczasów .

Według Statista, Bing ma 1,2 miliarda użytkowników. Ale Bing ma również tylko około 4% światowego rynku wyszukiwania, w porównaniu do 92% Google, według Statcounter GlobalStats.

Mehdi udostępnił na Twitterze , że w ciągu zaledwie 30 dni zaangażowanie użytkowników Bing Chat było dość znaczące. W ciągu miesiąca od premiery na platformie odbyło się w sumie 45 milionów czatów, a jedna trzecia użytkowników wersji zapoznawczej była zupełnie nowa w Bing.
Gdzie można uzyskać dostęp do czatu Bing?
Po wybraniu do wczesnej wersji zapoznawczej ChatGPT Bing możesz uzyskać dostęp do chatbota na swoim komputerze, pobierając przeglądarkę Microsoft Edge i ustawiając Bing jako domyślną stronę główną.
22 lutego Microsoft udostępnił ją również w nowej aplikacji mobilnej Bing, dostępnej zarówno na iOS, jak i na Androida. Firma Microsoft zdecydowała się wprowadzić nową usługę Bing na urządzenia mobilne, aby ułatwić wyszukiwanie w ruchu, ponieważ według firmy  Microsoft „64% wyszukiwań odbywa się na telefonach komórkowych”.

Czat Bing jest teraz dostępny na pasku bocznym przeglądarki Microsoft Edge.

Oto dlaczego jest to wielka sprawa
Dzięki tej aktualizacji będziesz mieć dostęp do pomocy Bing Chat w dowolnym miejscu w sieci.
Microsoft Edge ma teraz przycisk skrótu na pasku bocznym do czatu Bing, który umożliwia korzystanie z jego pomocy na dowolnej stronie w Internecie. Pasek boczny będzie zawierał zwykły pokój rozmów i kartę Utwórz, aby generować pisanie na Twoje potrzeby.
Po wejściu na kartę Redagowanie możesz wybrać spośród pięciu różnych tonów, czterech różnych formatów tekstu i trzech różnych długości, aby wygenerować tekst idealny dla Twoich potrzeb.
Na przykład, jeśli piszesz służbową wiadomość e-mail, wystarczy kliknąć pasek boczny, wpisać monit, wybrać opcję tonu profesjonalnego, format wiadomości e-mail i średnią długość, a tekst zostanie wygenerowany przy użyciu wszystkich kryteria. Będzie gotowy do skopiowania i wklejenia do wiadomości e-mail.
Ta funkcja pisania może być pomocna w wielu innych zastosowaniach, takich jak tworzenie podpisów do postów w mediach społecznościowych, aktualizacje LinkedIn, programy spotkań, pisanie stron internetowych i nie tylko.

Umieszczenie czatu na pasku bocznym może ułatwić udzielanie świadomych odpowiedzi i uzyskiwanie jasności w trudnych tematach. Jeśli przeglądasz artykuł i widzisz słowo lub temat, którego tak naprawdę nie rozumiesz, zamiast otwierać nową kartę, możesz po prostu kliknąć pasek boczny.
Ta funkcja to wielka sprawa, ponieważ obejmuje to, co robią inne aplikacje w jednym miejscu. Na przykład integracja Slacka z ChatGPT pozwoli użytkownikom na redagowanie wiadomości do współpracowników, ale jest ograniczona do aplikacji. Jednak w Microsoft Edge możesz używać ChatGPT do tworzenia wiadomości w dowolnej witrynie internetowej otwieranej w przeglądarce Edge.
Ten podgląd jest nadal dostępny tylko dla użytkowników z wcześniejszym dostępem , ale możesz dołączyć do listy oczekujących.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu