Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Instalacja Windows 10 Poznań
Kontakt
  • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung, Xiaomi, Microsoft, Gigabyte, Razer, LG, Huawei, PEAQ. Sklep komputerowy: akcesoria, laptopy, zasilacze, baterie. Ul. Stablewskiego 3 60-224 Poznań (wjazd między garażami) lub od Łukaszewicza 44 (vis a vis Biedronki-parking) Od 10.30 do 19.30.
    NIP: 7792533766
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 10.30 - 19.30. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 10.30 do 19.30 Darmowy parking przed serwisem lub pod Biedronką na Łukaszewicza 44 vis a vis serwisu. Przyjmujemy także w weekendy po informacji telefonicznej

Instalacja Windows 10 Poznań

Zainstaluj ponownie system operacyjny Windows 10, aby naprawić problemy z uruchamianiem lub naprawić inne możliwe problemy z oprogramowaniem. Instalacja Windows 10 Poznań w Yeto serwis komputerowy to odpowiednie miejsce na naprawę systemu operacyjnego.

 
instalacja windows 10 poznan
 

Tworzymy kopię zapasową Twoich plików osobistych, nawet jeśli komputer się nie uruchamia
Po potwierdzeniu, że miejsce na dysku twardym jest w dobrym stanie, usuwamy jego zawartość i rozpoczynamy czystą instalację systemu Windows 10 w Poznaniu.
Proces instalacji trwa 3 godziny, przywracanie danych do 1 dnia
Zawsze upewniamy się, że wszystkie sterowniki są poprawnie zainstalowane i pobieramy najnowsze aktualizacje systemu Windows
Twój laptop się nie uruchamia, system Windows działa wolno lub wcale?
Jeśli często widzisz błędy niebieskiego ekranu, jeśli system Windows 10 nie ładuje się, ciągle się restartuje, jeśli dysk twardy wymaga wymiany lub komputer działa bardzo wolno, najlepszym rozwiązaniem jest całkowita ponowna instalacja systemu Windows. W dzisiejszych czasach zdecydowanie zalecamy korzystanie z najnowszego systemu Microsoft Windows 10 / Windows 10 Pro, który istnieje na rynku od ponad 5 lat i jest najbezpieczniejszą edycją systemu Windows do tej pory.
Pamiętaj, że podstawowa, świeża instalacja systemu Microsoft Windows 10 Poznan oznaczałaby, że Twój komputer będzie wyglądał jak ze sklepu: wszystkie Twoje aplikacje, zapisane hasła i pliki osobiste zostaną utracone. Jeśli nie masz nic przeciwko, chodźmy dalej, w przeciwnym razie czytaj dalej.

Zanim cokolwiek zrobimy, prosimy o wykonanie kopii zapasowej plików osobistych, aplikacji, z których korzystasz, zwłaszcza tych z osobnym kluczem licencyjnym (Microsoft Office, Adobe Photoshop, AutoCAD, itp.) oraz wszelkich innych, które musisz zainstalować ponownie (Skype, Chrome , iTunes, Spotify itp.). Jeśli potrzebujesz zainstalować oprogramowanie drukarki, daj nam znać. Każde z tych specjalnych wymagań spowoduje dodanie kosztów, ale zanim rozpoczniemy pracę, przedstawimy Ci wycenę.
System Windows może zacząć powodować problemy z czasem, w którym go używasz. Zależy to od instalowanego oprogramowania, sposobu jego wyłączania lub częstotliwości instalowania i odinstalowywania oprogramowania. System Windows został zaprojektowany tak, aby był odświeżany mniej więcej co roku i tylko wtedy będzie działał z optymalną prędkością.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu