Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Serwis laptopów Lenovo Poznań
Kontakt
  • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung, Xiaomi, Microsoft, Gigabyte, Razer, LG, Huawei, PEAQ. Sklep komputerowy: akcesoria, laptopy, zasilacze, baterie. Ul. Stablewskiego 3 60-224 Poznań (wjazd między garażami) lub od Łukaszewicza 44 (vis a vis Biedronki-parking) Od 10.30 do 19.30.
    NIP: 7792533766
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 10.30 - 19.30. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 10.30 do 19.30 Darmowy parking przed serwisem lub pod Biedronką na Łukaszewicza 44 vis a vis serwisu. Przyjmujemy także w weekendy po informacji telefonicznej

Serwis laptopów Lenovo Poznań

Serwis, naprawa laptopów Lenovo Poznań

Lenovo jest uważane za jedną z największych, odnoszących sukcesy firm technologicznych, która projektuje, rozwija, produkuje i sprzedaje komputery osobiste słynące z linii notebooków ThinkPad i Yoga. W 2015 roku Lenovo było największym na świecie dostawcą komputerów osobistych pod względem sprzedaży jednostkowej.

Jeśli szukasz eksperta, a jednocześnie najtańszej naprawy i serwisu Lenovo w Poznaniu, to trafiłeś we właściwe miejsce. Yeto serwis komputerowy oferuje specjalistyczne i dedykowane usługi naprawy produktów Lenovo z najbardziej opłacalnymi rozwiązaniami naprawczymi dla wszystkich modeli, zarówno starych, jak i nowych. Zadzwoń do nas pod numer 732 900 555 i umów się na konsultację z jednym z naszych ekspertów ds. napraw.

Yeto Services to jedno z wiodących centrów naprawy laptopów Lenovo w Poznaniu, z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży. Z siedzibą w centrum Poznania świadczymy usługi naprawy laptopów na terenie całej Polski. W Yeto Services mamy jeden z najlepszych zespołów w branży, składający się z profesjonalnych inżynierów sprzętu i wyszkolonych techników, którzy używają najbardziej zaawansowanych narzędzi do naprawy Twojego niesprawnego laptopa Lenovo po bardzo konkurencyjnych cenach. Zapewniamy szybką realizację usług, szczególnie jeśli nasi klienci znajdują się w Poznaniu, a usługi diagnozy następnego dnia po odebraniu przesyłki dla innych klientów w Polsce.

Doświadczanie problemów, takich jak spowolnienie, niestabilność i awarie systemu; uruchomienie lub wznowienie pracy komputera zajmuje znacznie więcej czasu; Twoja przeglądarka nagle zamyka się lub przestaje odpowiadać; brak wyświetlania wideo na wyświetlaczu LCD; niezadowalający obraz wideo na wyświetlaczu LCD; zniekształcone lub zakodowane wideo na ekranie laptopa; rozlana woda lub płyn uszkodzony laptop Lenovo, wiele obrazów lub losowe znaki na ekranie; przegrzanie laptopa; system może się zawieszać lub blokować z przerwami, system w ogóle nie jest zasilany lub laptop Lenovo nie uruchamia się do normalnej konfiguracji. Od najbardziej skomplikowanych problemów na poziomie komponentów i problemów z płytą główną i dyskiem twardym, możemy poradzić sobie z prawie wszystkimi problemami, które dotyczą Twojego laptopa Lenovo.
 

 

Nasze oferty naprawy komputerów Lenovo w Poznaniu

Naprawa gniazda DC Lenovo – laptopy Lenovo są często podatne na problem z luźnym gniazdem DC. Jeśli mocno obciążasz gniazdo DC i nie będzie się już ładować, rozważ jego naprawę lub wymianę. Yeto serwis laptopów oferuje naprawy gniazd Lenovo DC, a także inne naprawy i usługi w Poznaniu.

Naprawa płyty głównej Lenovo — awaria płyty głównej może spowodować, że cały komputer przestanie działać. Przynieś do nas komputer, a my sprawdzimy i naprawimy Twoją płytę główną.

Naprawa i wymiana LCD Lenovo – Czy Twój laptop ma uszkodzony ekran lub wielokolorowe linie blokujące części ekranu? Czas na naprawę ekranu LCD! Aby uzyskać najlepsze naprawy Lenovo w Poznaniu, zadzwoń do Yeto Services naprawa komputerów.

Naprawa i wymiana podświetlenia Lenovo – Podświetlenie LCD jest odpowiedzialne za to, aby ekran był jasny i wyraźny. Jeśli podejrzewasz, że Twój wyświetlacz LCD nie działa dobrze, nasi eksperci mogą go naprawić lub wymienić, w zależności od sytuacji.

Naprawa i wymiana klawiatury laptopa Lenovo – Brakujące klawisze klawiatury? Zepsuta i niereagująca klawiatura? Zadzwoń do nas i napraw to! Oferujemy wyłącznie najlepsze naprawy komputerów Lenovo w Poznaniu.

Wymiana touchpada Lenovo – Czy touchpad przeskakuje podczas przewijania? Touchpad zawiesza się i przestał działać? Możemy wymienić touchpad, dzięki czemu będziesz mógł bezproblemowo korzystać z laptopa.

Wymiana falownika, świetlówki Lenovo – wyblakłe obrazy na ekranie? Może to być wskazówka, że ​​twój falownik wymaga naprawy lub wymiany. Zadzwoń do Yeto Poznań serwis laptopów, a nasi eksperci naprawią to.

Usuwanie wirusów i programów szpiegujących Lenovo – Oferujemy najlepsze usuwanie wirusów i programów szpiegujących w Poznaniu. Nasi eksperci wiedzą, jak skutecznie identyfikować wszelkiego rodzaju złośliwe oprogramowanie i jak je usuwać. Dla Yeto Services Poznań nie ma skomplikowanego usuwania wirusów komputerowych.

 

Aktualizacje komputerów stacjonarnych i laptopów Lenovo – Nasze dedykowane aktualizacje Lenovo gwarantują 100% zgodność z Twoimi systemami komputerowymi.

 

Nie zadowalaj się tanią, ale zawodną usługą naprawczą. Yeto Services naprawa komputerów zapewnia najwyższą wartość dla czasu i pieniędzy naszych klientów. Nasi technicy są certyfikowani i mają duże doświadczenie we wszelkiego rodzaju naprawach komputerów i są w stanie wykonać to dobrze za pierwszym razem. Zawsze możesz sprawdzić, co nasi zadowoleni klienci mają do powiedzenia o naszych usługach w ogólnie dostępnych opiniach klientów.

Profesjonalna naprawa notebooków Lenovo i przystępne ceny

W ramach naszych specjalistycznych usług naprawy laptopów w Poznaniu udostępniamy również wyjątkowe usługi modernizacji i wymiany laptopów Lenovo. Oferujemy także w sprzedaży tanie laptopy poleasingowe. W naszym asortymencie posiadamy pełny zapas oryginalnych części zamiennych i urządzeń peryferyjnych Lenovo. Usługi, które oferujemy w ramach naszych usług naprawy i modernizacji laptopów Lenovo w Poznaniu,  obejmują między innymi:

 

Przeformatowanie komputera

Instalacja i aktualizacja oprogramowania komputera

Optymalizacja komputera

Przyspieszenie wydajności

Instalacja systemu operacyjnego

Dostrajanie Lenovo

Konfiguracja Internetu i sieci Lenovo — Jeśli szukasz pomocy w konfiguracji połączenia internetowego, poczty e-mail lub naprawianiu problemów sieciowych z komputerem Lenovo, zadzwoń do nas, a naprawimy to za Ciebie.

 

Odzyskiwanie danych i plików Lenovo – Bardzo często zdarza się, że ludzie zapominają hasła logowania do komputera i przypadkowo usuwają pliki i inne dane ze swojego komputera. Nie panikuj! Nadal może istnieć sposób na odzyskanie tego, co straciłeś . Zadzwoń do nas pod numer 732 900 555, a zobaczymy, co możemy zrobić.

 

Inne naprawy laptopów Lenovo

 

Przegrzewanie laptopa Lenovo

Ekran LCD laptopa Lenovo jest bardzo przyciemniony lub ciemny

Wyświetlacz jest widoczny tylko na monitorze zewnętrznym, ale nie jest widoczny na monitorze laptopa Lenovo

Ekran LCD laptopa Lenovo się nie włącza

Ekran LCD laptopa Lenovo jest pęknięty

Problem z GPU lub kartą graficzną laptopa Lenovo i zniekształcony wyświetlacz

Naprawa zasilaczy laptopów Lenovo

Wymiana luźnych lub uszkodzonych zawiasów Lenovo

Wymiana żarówek Lenovo LED i CCFL

Aktualizacja i wymiana napędu optycznego Lenovo (DVD-RW - nagrywarki DVD)

Naprawy gniazd zasilania AC/DC Lenovo

Wymiana w Lenovo uszkodzonych lub pękniętych części plastikowych (osłona LCD i pokrywa dolna)

Naprawy wycieków płynów Lenovo (cola, woda, kawa, herbata, wino itp.)

Wewnętrzne czyszczenie Lenovo z kurzu i cząstek

Naprawy płyt głównych na poziomie komponentów Lenovo

Inne naprawy oprogramowania Lenovo

 

Usługi tworzenia kopii zapasowych danych i plików z laptopa Lenovo

Przenoszenie danych na nowy dysk twardy lub nowy laptop Lenovo

Rozwiązania dla wolno działających laptopów Lenovo

Rozwiązania i naprawy niebieskiego ekranu zgonów (BSOD) i objawów zamrażania

Instalacja sterownika laptopa Lenovo

 

Niestandardowy komputer Lenovo – Nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego komputera lub laptopa Lenovo? Oferujemy najlepsze usługi i naprawy komputerów Lenovo w Poznaniu. Obejmuje to komputery budowane na zamówienie. Wszystko, co musisz zrobić, to podać nam specyfikacje, a w mgnieniu oka otrzymasz swój własny komputer.

 

Zawsze możesz odwiedzić nasz warsztat i przywieźć do nas swoje komputery Lenovo. Nasz serwis komputerowy przyjmuje zgłoszenia telefoniczne 7 dni w tygodniu od 8:00 do 19:00, a nawet w święta. Zadzwoń do nas pod numer 732 900 555 lub napisz serwis@yeto.pl , a zaplanujemy dla Ciebie naprawę. Możesz również skorzystać z usługi dojazdu do klienta, dzięki czemu nie będziesz już musiał przynosić do nas komputera, my dostarczymy Ci nasze usługi. Gwarantujemy, że nasz serwis na miejscu będzie wolny od opłat za wezwanie i podróż i ewentualny transport komputera do zakładu.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu