Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Usługi informatyczne Poznań
Kontakt
 • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung, Xiaomi, Microsoft, Gigabyte, Razer, LG, Huawei, PEAQ. Sklep komputerowy: akcesoria, laptopy, zasilacze, baterie. Ul. Stablewskiego 3 60-224 Poznań (wjazd między garażami) lub od Łukaszewicza 44 (vis a vis Biedronki-parking) Od 10.30 do 19.30.
  NIP: 7792533766
 • E-mail:serwis@yeto.pl
 • Telefon732-900-555
 • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 10.30 - 19.30. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 10.30 do 19.30 Darmowy parking przed serwisem lub pod Biedronką na Łukaszewicza 44 vis a vis serwisu. Przyjmujemy także w weekendy po informacji telefonicznej

Usługi informatyczne Poznań

Usługi informatyczne

Usługi informatyczne Poznań Łazarz, Grunwald, Rataje, Winogrady, Wilda, Debiec, Piątkowo, Jeżyce, Stare Miasto, Nowe Miasto, Luboń:
Specjalistyczny serwis Dell, serwis HP, serwis lenovo, serwis Asus, serwis Acer, serwis MSI, serwis Toshiba, serwis Samsung

 

Kompleksowa obsługa informatyczna w Poznaniu - Yeto Serwis komputerowy

Yeto Serwis komputerowy oferuje szeroki zakres usług informatycznych na terenie Poznania. Od napraw sprzętu i konfiguracji oprogramowania po instalacje sieciowe i usługi ratownicze — mamy wszystko, czego potrzebujesz. Przeglądaj naszą stronę, aby dowiedzieć się więcej.
Yeto Serwis komputerów to Twój zaufany partner w zakresie kompleksowych usług IT we wszystkich dzielnicach Poznania, w tym Łazarz, Grunwald, Rataje, Winogrady, Wilda, Dębiec, Piątkowo, Jeżyce, Stare Miasto, Nowe Miasto, Naramowice, Winiary, Sołacz, Górczyn i Luboń.
Jako wyspecjalizowany dostawca usług dla najlepszych marek, takich jak Dell, HP, Lenovo, Asus, Acer, MSI, Toshiba i Samsung, specjalizujemy się w świadczeniu usług naprawczych dla laptopów, ultrabooków, komputerów, tabletów i smartfonów. Zapraszamy do kliknięcia podanych linków w celu dokładniejszego zapoznania się z naszą szeroką gamą usług.
W obliczu cyberzagrożeń oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie usuwania wirusów oraz zabezpieczania komputerów i sieci. Znany potocznie jako „komputerowy muł”, nasz zespół jest wyposażony w najnowsze narzędzia i techniki, aby zapewnić Twoje cyfrowe bezpieczeństwo.
Poza naprawami i bezpieczeństwem oferujemy również pogotowie komputerowe z bezpłatnym dojazdem do klienta, zaspokajając pilne potrzeby techniczne w dogodnym dla Ciebie czasie. Ponadto nasze usługi odzyskiwania i archiwizacji danych mają na celu ochronę cennych informacji.
Yeto Serwis komputerowy specjalizuje się w konfiguracji systemów i oprogramowania oraz instalacji urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki i skanery. Dostarczamy również sprzęt komputerowy, części, akcesoria, baterie i zasilacze, aby zapewnić, że Twój ekosystem technologiczny zawsze działa najlepiej.
Jako dostawca kompletnych rozwiązań informatycznych ułatwiamy instalacje internetowe i sieciowe, w tym konfiguracje LAN, Wi-Fi dla sieci domowych i firmowych. Mamy doświadczenie z różnymi łączami internetowymi, takimi jak Inea, Tele2, Netia i sieci osiedlowe, a także z usługami internetu bezprzewodowego, takimi jak T-Mobile, PLUS, ORANGE, PLAY, POLSAT.
Nasze usługi obejmują również konfiguracje routerów i komputerów, podłączanie innych urządzeń do Internetu (np. telewizory, dekodery TV) oraz konfigurowanie połączeń telefonii internetowej (bramki VoIP).
Jeśli nie widzisz usługi odpowiadającej Twoim potrzebom, nie wahaj się do nas zadzwonić lub napisać. W Yeto naprawa komputerów dokładamy wszelkich starań, aby dostosować nasze usługi do Twoich unikalnych potrzeb IT. Czekamy na Ciebie!

Internet i sieci
 • instalacja sieci LAN, WI-Fi w domu i firmie
 • podłączenie internetu Inea, Tele2, Netia, sieć osiedlowa
 • internet bezprzewodowy T-Mobile, PLUS, ORANGE, PLAY, POLSAT
 • konfiguracja routera i komputerów
 • podłączanie innych urządzeń do internetu np. telewizora, dekodera TV
 • podłączenie telefonii internetowej (bramki VoIP)
Nie ma usługi odpowiedniej dla Ciebie ? Zadzwoń lub napisz.

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu