Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Serwis laptopów Toshiba Poznań
Kontakt
  • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung, Xiaomi, Microsoft, Gigabyte, Razer, LG, Huawei, PEAQ. Sklep komputerowy: akcesoria, laptopy, zasilacze, baterie. Ul. Stablewskiego 3 60-224 Poznań (wjazd między garażami) lub od Łukaszewicza 44 (vis a vis Biedronki-parking) Od 10.30 do 19.30.
    NIP: 7792533766
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 10.30 - 19.30. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 10.30 do 19.30 Darmowy parking przed serwisem lub pod Biedronką na Łukaszewicza 44 vis a vis serwisu. Przyjmujemy także w weekendy po informacji telefonicznej

Serwis laptopów Toshiba Poznań

Japońska firma technologiczna Toshiba ma 80-letnią tradycję i zatrudnia ponad 200 tysięcy wykwalifikowanych specjalistów na całym świecie. Jako że nasze przedsiębiorstwo to autoryzowany serwis laptopów tej marki na terenie Poznania, często przychodzi nam zmierzyć się z różnego rodzaju awariami i usterkami tychże urządzeń przenośnych. Zalania, uszkodzenia portów, wewnętrzne korozje i problemy z zasilaniem, a także pęknięcia matryc to najczęstsze przypadki. Ze wszystkimi awariami radzimy sobie w profesjonalny sposób. Dowodem wysokiej jakości usług świadczonych przez nasz warsztat są tysiące zadowolonych klientów.

Naprawa laptopów – autoryzowany serwis Toshiba Poznań

Praca przy komputerze często wiąże się z trzymaniem na biurku również kubka z kawą, szklanki wody, a nawet jedzenia w pudełku. To wszystko stwarza duże ryzyko zalania urządzenia, co może skutkować awarią i uszkodzeniem podzespołów komputera. Jeżeli jednak dojdzie do wylania się cieczy, należy reagować szybko. Wyłączamy laptop, wyciągamy zasilacz i baterię. Szybka naprawa i serwis komputerów Toshiba po zalaniu są kluczowe. Brak reakcji może skutkować nieodwracalnym uszkodzeniem.

W naszej firmie zajmujemy się również rozwiązywaniem problemów związanych z układami chłodzenia oraz regeneracją i wymianą pękniętych obudów i niesprawnych zawiasów.

Częste awarie gniazd peryferyjnych laptopów Toshiba

Nie działa jedna słuchawka, a po lekkim ruszeniu kablem słychać muzykę w obu? Dźwięk jest zniekształcony i wkradają się do niego trzaski? To ewidentnie problem z gniazdem audio. Nasz serwis laptopów Toshiba zajmuje się również takimi usterkami. Najczęściej wynikają one z zabrudzeń, zawilgoceń, korozji wnętrza gniazda albo po prostu – uszkodzeń mechanicznych, takich jak złamanie wtyczki w porcie słuchawkowych.

Oczywiście gniazda słuchawek to nie jedyne obszary, które naprawiamy. Zasilanie, USB czy też HDMI – tutaj również mamy duże doświadczenie.

Wymiana układów zasilania – laptopy Poznań

Problemy z zasilaniem komputerów stacjonarnych i przenośnych to bardzo częsty problem. Wynikają one ze złego użytkowania – działanie cieczy, korozja, zbyt wysokie napięcie – ale również z błędów projektowych. Późno ujawnione wady fabryczne to zjawisko, które dotyka użytkowników zasilaczy wielu marek. Na szczęście nasz serwis laptopów Toshiba w Poznaniu zajmuje się również diagnostyką i naprawą tych układów.

Wymieniamy zasilacze w każdym typie komputera. Jeżeli więc gniazdo nie kontaktuje, laptop się nie włącza, a bateria jest rozładowana – nie wahaj się do nas zgłosić!

Szybka naprawa i wymiana ekranów laptopów – Toshiba

Upadek z wysokości często kończy się źle dla obudowy laptopa, dysku twardego, a przede wszystkim matrycy komputera. Zdarzenia losowe, wynikające z braku zachowania podstawowych zasad bezpieczeństwa przez użytkowników, to najczęstsza przyczyna tych zdarzeń.

Zajmujemy się wymianą zbitych i posiadających paski matryc. Jeżeli masz natomiast problem z kartą graficzną – widzisz artefakty albo rozpadający się obraz – to również jesteśmy w stanie Ci pomóc. Naprawa układów graficznych to jedna z naszych usług.

Specjalistyczny, autoryzowany serwis laptopów marki Toshiba

Laptop to dzisiaj często jedno z podstawowych narzędzi pracy współczesnego człowieka. Ze względu na intensywność użytkowania jest ono narażone na wiele zagrożeń. Nasz poznański autoryzowany serwis laptopów Toshiba pomoże Ci szybko usunąć każdą usterkę.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu