Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Serwis laptopów Lenovo Poznań
Kontakt
  • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung Stablewskiego 3 60-224 Poznań Od 10.30 do 19.30.
    NIP: 7792533766
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 8.00 - 20.00. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 10.30 do 19.30

Serwis laptopów Lenovo Poznań

Prawie 40 lat na rynku sprawia, że Lenovo to firma, która zdobyła uznanie nie tylko użytkowników domowych, lecz przede wszystkim biznesowych. Ich świetnej jakości laptopy idealnie nadają się do pracy w różnych warunkach. Nie są niestety bezawaryjne. Lista możliwych usterek i awarii jest bardzo długa. Nie ma jednak obaw – dobry sprzęt to taki, który można szybko naprawić. Nasz autoryzowany serwis Lenovo w Poznaniu zajmuje się kompleksowym rozwiązywaniem problemów z urządzeniami tej marki. Świadczymy zarówno opiekę gwarancyjną, jak i pogwarancyjną.

Autoryzowany serwis Lenovo – naprawa laptopów


Jednymi z najczęściej spotykanych przypadków awarii są zalania spowodowane przypadkowym wylaniem wody, kawy, herbaty, a czasami również alkoholu na powierzchnię laptopa. Jako profesjonalny serwis laptopów Lenovo, w takich przypadkach zalecamy szybkie odcięcie zasilania i odłączenie baterii, a następnie udanie się do nas – czas ma znaczenie.

Równie częstym przypadkiem są naprawy układów chłodzenia, które nieczyszczone i zaniedbane, zapychają się kurzem. Wymieniamy wówczas również pastę termoprzewodzącą na procesorze laptopa.

Warto również wspomnieć o uszkodzeniach mechanicznych obudów i zawiasów. Niestety wiele komputerów przenośnych wykonanych jest ze słabych materiałów. To skutkuje koniecznością regeneracji i klejenia, a niejednokrotnie wymiany zawiasów i całych obudów w naszym warsztacie w Poznaniu.

Uszkodzenia gniazd komputerów Lenovo


Pęknięcia, zagięcia pinów, a nawet złamania końcówek, skutkujące zakleszczeniem się w gnieździe komputera to częste usterki związane z gniazdami słuchawkowymi i HDMI. Niejednokrotnie mamy też do czynienia z wyłamaniem portu USB. Radzimy sobie z tym, wymieniając porty na nowe przy pomocy specjalistycznych urządzeń lutowniczych.

Problemy z zasilaniem w laptopach – serwis 


Laptop nie ładuje prawidłowo baterii albo nie uruchamia się na samym zasilaczu? Ruszanie wtykiem powoduje, że ikonka ładowania raz się zapala, a innym razem przygasa? Te wszystkie symptomy oznaczają problemy z zasilaniem. Nasz serwis Lenovo na terenie Poznania pomaga uporać się z tymi usterkami. Często pomagają drobne zabiegi, np. poprawa zimnych lutów albo wymiana końcówki. Nierzadko jednak kończy się na wymianie zasilacza, baterii bądź całego układu zasilania laptopa.

Serwis matryc i kart graficznych – Lenovo 


Przypadkowe uderzenia i ugięcia klapy są najczęstszymi powodami awarii ekranów i matryc w laptopach. Polegają one na wyświetlaniu się pasków zamiast właściwego obrazu albo na permanentnym jego braku. Zazwyczaj jedynym wyjściem jest wymiana matrycy na nową. Nasz autoryzowany serwis Lenovo równie często otrzymuje komputery z problemami wyświetlania obrazu takimi, jak artefakty, zacinanie się obrazu, albo po prostu „czarny ekran”. Są to efekty uszkodzenia karty graficznej związane z jej przegrzewaniem. Często pomaga po prostu kompleksowy przegląd i czyszczenie wnętrza urządzenia.

Obsługa awarii laptopów – Poznań


Jeżeli jesteś z Poznania i poszukujesz profesjonalnego serwisu biznesowych laptopów marki Lenovo, to świetnie trafiłeś! Przypadkowe upadki komputerów przenośnych i zaniedbania wynikające z intensywnego użytkowania powodują często złożone awarie, które szybko, sprawnie i tanio pomożemy usunąć.
Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu