Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Serwis laptopów Asus Poznań
Kontakt
  • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung, Xiaomi, Microsoft, Gigabyte, Razer, LG, Huawei, PEAQ. Sklep komputerowy: akcesoria, laptopy, zasilacze, baterie. Ul. Stablewskiego 3 60-224 Poznań (wjazd między garażami) lub od Łukaszewicza 44 (vis a vis Biedronki-parking) Od 10.30 do 19.30.
    NIP: 7792533766
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 10.30 - 19.30. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 10.30 do 19.30 Darmowy parking przed serwisem lub pod Biedronką na Łukaszewicza 44 vis a vis serwisu. Przyjmujemy także w weekendy po informacji telefonicznej

Serwis laptopów Asus Poznań

Tajwańskie przedsiębiorstwo Asus od lat dostarcza świetne rozwiązania w segmencie budżetowych urządzeń przenośnych. Ich laptopy i tablety są użytkowane przez setki tysięcy osób na całym świecie. Duża popularność to także konieczność ich serwisowania. Solidny i profesjonalny serwis to podstawa. Nasza firma z siedzibą w Poznaniu zajmuje się naprawą i pomocą techniczną również dla użytkowników tej azjatyckiej marki.

Likwidacja usterek spowodowanych zalaniem i uderzeniem – Asus Poznań

Kompleksowa naprawa laptopów Asus po zalaniu to jedno z najczęściej wykonywanych przez nas zleceń. Trudno się dziwić. Spożywanie różnego rodzaju napojów – kawy, herbaty, wody, wina czy piwa – przy jednoczesnym korzystaniu z komputera przenośnego, to częste zachowanie użytkowników. Trzeba mieć na uwadze, że teoretycznie część urządzeń jest zabezpieczona. Jednakże warto odłączyć od razu zasilacz i baterię, jeżeli doszło do wylania się cieczy.

Kolejnym częstym problemem są niesprawności układów chłodzenia. Wynikają one z różnych przyczyn. Kurz zbierający się w obudowie nigdy nie jest pożądany. Z drugiej strony nie mamy wpływu na zużycie się warstwy pasty termoprzewodzącej, którą okresowo trzeba wymienić. Oczywiście likwidacja przyczyn przegrzewania się komputerów to jedna z naszych usług.

Równie często jak zalania zdarzają się upadki. Wypuszczenie z rąk urządzenia przenośnego nie od razu musi skutkować uszkodzeniem. Jednakże często kończy się to zarówno pęknięciami obudowy, jak i samej matrycy. Wtedy najczęściej w grę wchodzi tylko wymiana ekranu na nowy.

Naprawa gniazd słuchawkowych, HDMI, USB i DC – laptopy marki Asus

W naszym serwisie tabletów i laptopów Asus w Poznaniu często spotykamy się z problemami dotyczącymi gniazd i portów urządzeń przenośnych. Brak zasilania i ładowania to zazwyczaj konieczność naprawy gniazda DC. Z kolei trzaski lub brak dźwięku w słuchawkach są związane niejednokrotnie z korozją wewnątrz portu audio albo jego mechanicznym uszkodzeniem poprzez złamanie wtyczki. Naprawiamy wszystkie te usterki przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Uszkodzenia portów USB czy HDMI to również zadania dla nas.

Pomoc w przypadku awarii zasilania laptopów – Asus Poznań

Brak ładowania, iskrzenie albo brak możliwości prawidłowego uruchomienia samego komputera. To najczęstsze problemy z zasilaniem laptopów Asus, a także komputerów stacjonarnych. Wynikają one z różnych zdarzeń losowych – zalanie wodą, narażanie na wilgoć, upadek na beton, a także podłączenie do gniazdka będącego elementem niesprawnej instalacji elektrycznej. Niezależnie od tego, co jest przyczyną nieprawidłowego działania układów zasilających, z przyjemnością pomożemy Ci w naprawie Twojego komputera lub tabletu.

Naprawa matryc i układów graficznych laptopów

Bardzo często trafiają do naszego serwisu w Poznaniu laptopy Asus, które uległy awarii wskutek upadku z dużej wysokości. Wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne wynikające z obić i zderzeń są najczęstszymi przyczynami wyświetlania się pasków na ekranie. Niestety jedyny sposób naprawy to zazwyczaj wymiana matrycy albo karty graficznej. Czasem pomaga również przelutowanie układu graficznego.

Laptopy Asus – najlepszy, autoryzowany serwis w Poznaniu

Nasz profesjonalny warsztat świadczy usługi naprawcze zarówno hardware’u, jak i software’u. Jeżeli więc potrzebna Ci pilna reinstalacja systemu w urządzeniu marki Asus, to również możemy się tym zająć. Nasz zespół profesjonalistów i wieloletnie doświadczenie pozwalają dać Ci gwarancję na każde wykonane zlecenie.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu