Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Serwis laptopów Acer Poznań
Kontakt
  • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung, Xiaomi, Microsoft, Gigabyte, Razer, LG, Huawei, PEAQ. Sklep komputerowy: akcesoria, laptopy, zasilacze, baterie. Ul. Stablewskiego 3 60-224 Poznań (wjazd między garażami) lub od Łukaszewicza 44 (vis a vis Biedronki-parking) Od 10.30 do 19.30.
    NIP: 7792533766
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 8.00 - 20.00. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 10.30 do 19.30 Darmowy parking przed serwisem lub pod Biedronką na Łukaszewicza 44 vis a vis serwisu

Serwis laptopów Acer Poznań

Tajwańska marka laptopów i palmptopów Acer jest niezwykle popularna wśród użytkowników domowych, studentów, a także odbiorców komercyjnych. Stosunkowo niskie ceny, a zarazem całkiem niezła wydajność i ciekawy design sprawiają, że mają one miliony fanów na całym świecie.

Czasem jednak przychodzi moment, gdy komputer przenośny przestaje działać zgodnie z oczekiwaniami albo po prostu się nie włącza. Wtedy przydaje się zaufany i dobry serwis laptopów i tabletów Acer. Realizujemy naprawy dla użytkowników z Poznania i okolic. Jeżeli masz problem z urządzeniem tej marki, to nie zwlekaj, chętnie Ci pomożemy.

Najpopularniejsze usterki laptopów – serwis Acer


Herbata, kawa i woda to najczęstsi wrogowie urządzeń przenośnych. Przypadkowe zalanie może skutkować nieodwracalną awarią. Warto więc od razu odciąć zasilanie i wyjąć baterię, a następnie udać się do nas. Naprawa laptopów Acer po zalaniu to jedna z naszych usług.

Przegrzewające się obudowy są najczęściej skutkiem nagromadzenia się kurzu w układzie chłodzenia. Nasz serwis zajmuje się również kompleksową pomocą i czyszczeniem wnętrz laptopów z popularnej rodziny Aspire.

Nierzadkim problemem jest upadek komputera z dużej wysokości albo przypadkowe uderzenie. Uszkodzenia mechaniczne są o tyle trudne w naprawie, że ze względu na brak drobnych elementów i części zamiennych zazwyczaj konieczna jest wymiana całej obudowy.

Wymiana gniazd audio, USB, HDMI – Acer Poznań


Brak obrazu na telewizorze podłączonym za pomocą kabla HDMI? Trzaski podczas słuchania muzyki, mimo że słuchawki wydają się sprawne? Brak zasilania, a może niemożność wykrycia pamięci przenośnej, która jeszcze przed chwilą działała?

Wyłamania portów USB, uszkodzenia pinów w gniazdach czy korozja ich wnętrza po zalaniach to najczęstsze przyczyny wspomnianych usterek. Nasz serwis laptopów Acer Aspire na terenie Poznania często pomaga w takich przypadkach. Nie są to skomplikowane naprawy, więc śmiało możesz się do nas zgłosić.

Diagnostyka układów zasilania laptopów – Poznań


Przepięcia w gnieździe zasilania, iskry albo brak prawidłowego ładowania baterii to niezbyt komfortowe zdarzenia, często uniemożliwiające dalsze korzystanie z urządzenia. Wynikają one z różnych przyczyn: z zalania cieczą, uszkodzenia mechanicznego gniazd i zasilaczy, puszczenia zimnych lutów lub puchnących kondensatorów.

Zajmujemy się również naprawą i tych usterek, nie tylko w laptopach Acer Aspire, lecz również w komputerach stacjonarnych. Zregenerujemy albo wymienimy Twój zasilacz na nowy – szybko i tanio.

Wymiana matryc i kart graficznych – laptopy Acer


Artefakty, paski na matrycach albo po prostu rozbity ekran. Często ludzie zgłaszają się do nas z tymi problemami. Na szczęście mamy duże doświadczenie w ich rozwiązywaniu. Nie straszne są nam rozbite palmtopy Acer i klasyczne komputery przenośne. Jeżeli szukasz dobrego serwisu w Poznaniu – zapraszamy.

Zajmujemy się również naprawą kart graficznych. Tutaj najczęściej mamy do czynienia albo z koniecznością kompleksowego czyszczenia ze sfilcowanego kurzu, albo też ponownym lutowaniem układu z użyciem specjalistycznych stacji lutowniczych BGA.

Najlepszy serwis laptopów Acer – Poznań i okolice


Awaria laptopa lub palmtopa Acer zazwyczaj wiąże się z brakiem dostępu do ważnego narzędzia pracy. Zalania, uszkodzenia układów zasilania czy rozbite matryce to najczęstsze powody awarii. Zgłaszacie się do nas również w przypadku problemów z gniazdami USB, HDMI, audio i innymi portami. W każdym przypadku nasz serwis w Poznaniu służy kompleksowym wsparciem i pomocą techniczną.

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu