Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Porady komputerowe » Klasyczny pasek zadań w Windows 11
Kontakt
  • Yeto Sp. z o.o. Serwis laptopów i komputerów Poznań. Serwis Lenovo, Dell, HP, Asus, Toshiba, Acer, MSI, Sony, Samsung, Xiaomi, Microsoft, Gigabyte, Razer, LG, Huawei, PEAQ. Sklep komputerowy: akcesoria, laptopy, zasilacze, baterie. Ul. Stablewskiego 3 60-224 Poznań (wjazd między garażami) lub od Łukaszewicza 44 (vis a vis Biedronki-parking) Od 07.30 do 19.30, także weekendy po uzgodnieniu tel.
    NIP: 7792533766
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 07.30 - 19.30. Przyjęcia sprzętu w zakładzie od 07.30 do 19.30 Darmowy parking przed serwisem lub pod Biedronką na Łukaszewicza 44 vis a vis serwisu. Przyjmujemy także w weekendy po informacji telefonicznej

Klasyczny pasek zadań w Windows 11

Data dodania: 01-02-2023


Jak przywrócić klasyczny pasek zadań w systemie Windows 11

 
Klasyczny pasek zadań
Klasyczny pasek zadań Windows 11
 

Przywróć pasek zadań systemu Windows 10 za pomocą aplikacji ExplorerPatcher.


Pasek zadań systemu Windows 11 pogarsza się z każdą wersją, a wyskakujące okienka widżetów i rozszerzony pasek wyszukiwania nie pomagają. Oto pomysł: A ​​co, jeśli zniszczysz całość? Co się stanie, jeśli przywrócisz pasek zadań systemu Windows 10, abyś mógł umieścić go na dowolnej krawędzi ekranu lub ponownie zobaczyć nazwy aplikacji o pełnej szerokości? Microsoft oczywiście nie pozwoli ci tego zrobić, ale zrobi to darmowe narzędzie typu open source, które nie wymaga majstrowania przy rejestrze ani wierszu polecenia: wszystko, co musisz zrobić, to pobrać i zainstalować ExplorerPatcher aplikacja.

Po uruchomieniu pasek zadań automatycznie powróci do starych dobrych czasów, nawet po ponownym uruchomieniu komputera. Samo to jest świetne, ale jest kilka poprawek, które możesz wprowadzić w to jeszcze lepiej. Przede wszystkim aplikacja domyślnie wyświetla menu Start systemu Windows 11, które pojawia się od środka, mimo że przycisk Start jest zadokowany po lewej stronie. Kliknij prawym przyciskiem myszy otwartą część paska zadań i kliknij „Właściwości”. Przejdź do Menu Start > Styl menu Start i wybierz opcję Windows 10. Menu Start będzie jednak nadal pojawiać się od środka, więc przejdź do Pozycja na ekranie i wybierz opcję Przy krawędzi ekranu
Z Pasek zadań > Lokalizacja podstawowego paska zadań na ekranie możesz zadokować pasek zadań u góry ekranu. W sekcji Pasek zadań możesz także ukryć niektóre przyciski i przesunąć cały pasek zadań, aby był wyśrodkowany (nadal zachowując się jak pasek zadań systemu Windows 10).

ExplorerPatcher rozwiązuje również cały problem z widżetami pogodowymi w systemie Windows 11. Jeśli chcesz widzieć pogodę przez cały czas na pasku zadań, ale nie chcesz, aby wszystkie widżety były nonsensowne po kliknięciu, przejdź do Pogoda > Pokaż pogodę na pasku zadań. Teraz stary widżet pogodowy powrócił.

 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady komputerowe
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu