Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Serwis laptopów HP Poznań
Zmiana języka
PolskiAngielski
Kontakt
  • Yeto Services - Poznań Stablewskiego 3 60-224 Poznań (DOSTARCZANIE SPRZĘTU DO ZAKŁADU PO TELEFONICZNYM UZGODNIENIU TERMINU Z UWAGI NA STAN EPIDEMIOLOGICZNY)
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 8.00 - 20.00. Z uwagi na stan epidemiologiczny wysyłani są po sprzęt nasi kurierzy ( nie informatycy) Przyjęcia sprzętu w zakładzie - po uzgodnieniu telefonicznym terminu. W wypadku przyjazdu pod zakład bez umówienia prosimy dzwonić - dojście obsługi ok 5 min
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Serwis laptopów HP Poznań

Amerykańska firma Hewlett-Packard ma aż 80 lat tradycji w branży informatycznej. Nie bez powodu więc ich urządzenia przenośne cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem z uwagi na solidność, funkcjonalność i atrakcyjną cenę. Również rozwiązania stacjonarne są często spotykane w domach i biurach. Nasz serwis HP w Poznaniu zajmuje się, m.in. naprawą laptopów, a także komputerów Sprout i Compaq tej marki. Wykwalifikowany zespół serwisantów i specjalistyczne wyposażenie warsztatu pozwala zdiagnozować i naprawić każdą usterkę w atrakcyjnej cenie.

Zalania, awarie obudowy i układu chłodzenia – serwis HP


Podczas pracy niejednokrotnie mamy obok kubek z kawą lub herbatą albo po prostu szklankę wody. W trakcie oglądania filmu z przyjaciółmi laptopy HP narażone są z kolei na zalanie alkoholem lub napojami gazowanymi. Jeżeli dojdzie już do wylania cieczy, należy niezwłocznie odciąć zasilanie i odłączyć baterię. Nie wolno używać suszarki, lepiej położyć komputer klawiaturą w dół.

Zaniedbania związane z zakurzeniem powodują mniej sprawne działanie wentylatorów, przegrzewanie się, a w konsekwencji awarię układu chłodzenia. Niezbędne okazuje się czyszczenie przez serwis. Często realizujemy również naprawę obudów i pękniętych zawiasów. Ciągłe otwieranie i zamykanie klapy, a także przenoszenie komputera zwiększa ryzyko takich wypadków. Czasem można próbować kleić i regenerować elementy, ale zwykle konieczna jest ich wymiana.

Autoryzowany serwis HP – naprawa gniazd laptopów


Często spotykanym problemem przez nasz serwis w Poznaniu są uszkodzenia gniazd. Dotyczy to nie tylko laptopów, lecz również komputerów HP Sprout i Compaq. Zawsze staramy się wykonać ich naprawę w atrakcyjnej cenie.

Zazwyczaj jest to związane z zagięciami pinów, złamaniami końcówki wewnątrz gniazda albo po prostu wyłamaniem portu. Nierzadko niedziałający port USB czy HDMI to efekt zalania, braku reakcji i późniejszej powolnej korozji.

Kompleksowa naprawa zasilania laptopów – Poznań


Bateria nie ładuje albo laptop nie chce się włączyć? Lekkie poruszenie wtyczki czasem pomaga, ale wystarczy jeden ruch, by komputer się wyłączył? Ewidentnie problem tkwi w zasilaniu!

Awarie układów zasilania to bardzo częsty objaw. Nierzadko mamy z nim również do czynienia w przypadku stacjonarnych komputerów HP Compaq, a także Sprout. Związane jest to z zalaniem, zimnymi lutami, a czasem też z wadami fabrycznymi – to najczęściej problem puchnących kondensatorów. Jedynym wyjściem jest zazwyczaj wymiana zasilacza na nowy.

Problem z matrycą i kartą graficzną laptopa HP


Niefrasobliwość użytkowników jest częstym powodem uszkodzeń ekranów. Zbita matryca laptopa HP nadaje się jedynie do wymiany. Niestety trudno ją w inny sposób naprawić.

Nie zawsze jednak paski i artefakty związane są z uszkodzeniem matrycy. Często do naszego serwisu w Poznaniu trafiają komputery, w których przegrzewają się karty graficzne. Pomaga czyszczenie, ale nierzadko kończy się na przelutowaniu całego układu.
 
Przejdź do strony głównej