Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Serwis laptopów Asus Poznań
Zmiana języka
PolskiAngielski
Kontakt
  • Yeto Services - Poznań Stablewskiego 3 60-224 Poznań (DOSTARCZANIE SPRZĘTU DO ZAKŁADU PO TELEFONICZNYM UZGODNIENIU TERMINU Z UWAGI NA STAN EPIDEMIOLOGICZNY)
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 8.00 - 20.00. Z uwagi na stan epidemiologiczny wysyłani są po sprzęt nasi kurierzy ( nie informatycy) Przyjęcia sprzętu w zakładzie - po uzgodnieniu telefonicznym terminu. W wypadku przyjazdu pod zakład bez umówienia prosimy dzwonić - dojście obsługi ok 5 min
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Serwis laptopów Asus Poznań

Tajwańskie przedsiębiorstwo Asus od lat dostarcza świetne rozwiązania w segmencie budżetowych urządzeń przenośnych. Ich laptopy i tablety są użytkowane przez setki tysięcy osób na całym świecie. Duża popularność to także konieczność ich serwisowania. Solidny i profesjonalny serwis to podstawa. Nasza firma z siedzibą w Poznaniu zajmuje się naprawą i pomocą techniczną również dla użytkowników tej azjatyckiej marki.

Likwidacja usterek spowodowanych zalaniem i uderzeniem – Asus Poznań

Kompleksowa naprawa laptopów Asus po zalaniu to jedno z najczęściej wykonywanych przez nas zleceń. Trudno się dziwić. Spożywanie różnego rodzaju napojów – kawy, herbaty, wody, wina czy piwa – przy jednoczesnym korzystaniu z komputera przenośnego, to częste zachowanie użytkowników. Trzeba mieć na uwadze, że teoretycznie część urządzeń jest zabezpieczona. Jednakże warto odłączyć od razu zasilacz i baterię, jeżeli doszło do wylania się cieczy.

Kolejnym częstym problemem są niesprawności układów chłodzenia. Wynikają one z różnych przyczyn. Kurz zbierający się w obudowie nigdy nie jest pożądany. Z drugiej strony nie mamy wpływu na zużycie się warstwy pasty termoprzewodzącej, którą okresowo trzeba wymienić. Oczywiście likwidacja przyczyn przegrzewania się komputerów to jedna z naszych usług.

Równie często jak zalania zdarzają się upadki. Wypuszczenie z rąk urządzenia przenośnego nie od razu musi skutkować uszkodzeniem. Jednakże często kończy się to zarówno pęknięciami obudowy, jak i samej matrycy. Wtedy najczęściej w grę wchodzi tylko wymiana ekranu na nowy.

Naprawa gniazd słuchawkowych, HDMI, USB i DC – laptopy marki Asus

W naszym serwisie tabletów i laptopów Asus w Poznaniu często spotykamy się z problemami dotyczącymi gniazd i portów urządzeń przenośnych. Brak zasilania i ładowania to zazwyczaj konieczność naprawy gniazda DC. Z kolei trzaski lub brak dźwięku w słuchawkach są związane niejednokrotnie z korozją wewnątrz portu audio albo jego mechanicznym uszkodzeniem poprzez złamanie wtyczki. Naprawiamy wszystkie te usterki przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Uszkodzenia portów USB czy HDMI to również zadania dla nas.

Pomoc w przypadku awarii zasilania laptopów – Asus Poznań

Brak ładowania, iskrzenie albo brak możliwości prawidłowego uruchomienia samego komputera. To najczęstsze problemy z zasilaniem laptopów Asus, a także komputerów stacjonarnych. Wynikają one z różnych zdarzeń losowych – zalanie wodą, narażanie na wilgoć, upadek na beton, a także podłączenie do gniazdka będącego elementem niesprawnej instalacji elektrycznej. Niezależnie od tego, co jest przyczyną nieprawidłowego działania układów zasilających, z przyjemnością pomożemy Ci w naprawie Twojego komputera lub tabletu.

Naprawa matryc i układów graficznych laptopów

Bardzo często trafiają do naszego serwisu w Poznaniu laptopy Asus, które uległy awarii wskutek upadku z dużej wysokości. Wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne wynikające z obić i zderzeń są najczęstszymi przyczynami wyświetlania się pasków na ekranie. Niestety jedyny sposób naprawy to zazwyczaj wymiana matrycy albo karty graficznej. Czasem pomaga również przelutowanie układu graficznego.

Laptopy Asus – najlepszy serwis w Poznaniu

Nasz profesjonalny warsztat świadczy usługi naprawcze zarówno hardware’u, jak i software’u. Jeżeli więc potrzebna Ci pilna reinstalacja systemu w urządzeniu marki Asus, to również możemy się tym zająć. Nasz zespół profesjonalistów i wieloletnie doświadczenie pozwalają dać Ci gwarancję na każde wykonane zlecenie.


Przejdź do strony głównej