Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Odwirusowanie komputera
Zmiana języka
PolskiAngielski
Kontakt
  • Yeto Services - Poznań Stablewskiego 3 60-224 Poznań (DOSTARCZANIE SPRZĘTU DO ZAKŁADU PO TELEFONICZNYM UZGODNIENIU TERMINU Z UWAGI NA STAN EPIDEMIOLOGICZNY)

  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 8.00 - 20.00. Z uwagi na stan epidemiologiczny wysyłani są po sprzęt nasi kurierzy ( nie informatycy) Przyjęcia sprzętu w zakładzie - po uzgodnieniu telefonicznym terminu. W wypadku przyjazdu pod zakład bez umówienia prosimy dzwonić - dojście obsługi ok 5 min
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Odwirusowanie komputera

Wiele awarii komputerowych spowodowanych jest wszechobecnymi wirusami, które krążą w internecie. Przeróżne ich rodzaje wywołują mniejsze lub większe problemy z działaniem systemu operacyjnego a czasami nawet i samego sprzętu. Brak programu antywirusowego lub posiadanie nieskutecznego narzędzia prowadzi często od uciążliwej, spowolnionej pracy na zawirusowanym laptopie do nawet utraty danych, lub szybszego zużycia się sprzętu.
 

Najczęstszą  odmianą są wirusy, które generują reklamy, przekierowują  nas na różne strony a tym samym zamulają naszego laptopa, ultrabooka,  komputer stacjonarny lub tablet.
 

Wiemy jak temu zaradzić!
 

Jak wygląda odwirusowanie komputera w naszym serwisie?

1. Możemy dojechać i wykonać czynności na miejscu, lub w ramach darmowego transportu zabrać sprzęt komputerowy na warsztat, a po naprawie odwieźć..

2. W pierwszej kolejności oczyszczamy komputer ze zbędnych śmieci (niepotrzebne programy, pliki tymczasowe, oraz wiele innych z miejsc gdzie gromadzą się bez wiedzy użytkownika). Usługa ta nazywana jest często „odmulanie komputera„.

3. Czyścimy rejestr systemu, naprawiamy

4. Przeglądamy usługi startowe (usługi, programy, które uruchamiają się przy starcie systemu).

5. Badamy obciążenie sprzętu, pod kątem poprawności pracy procesora, pamięci RAM lub dysku twardego co w dużym stopniu ma wpływ na płynność działania całego systemu.

7. Sprawdzamy przeglądarki internetowe (Firefox, Opera, Chrome, Internet Explorer, Microsoft Edge) pod względem złośliwych dodatków.

6. Teraz dopiero przystępujemy kilkustopniowej fazy odwirusowania komputera.

7. W końcowej fazie zabezpieczamy komputer programem antywirusowym.
 

Praktycznie w 70% przypadków istnieje możliwość wykonania usługi na miejscu, bez instalacji systemu na nowo, z pełnym zachowaniem ustawień i danych zawartych w komputerze.

Zabezpieczenie dla Windows 7 przed wirusem WannaCry !
Ściągnij i zainstaluj Tutaj


Przejdź do strony głównej