Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Laptop zawiesza się
Zmiana języka
PolskiAngielski
Kontakt
  • Yeto Services - Poznań Stablewskiego 3 60-224 Poznań (DOSTARCZANIE SPRZĘTU DO ZAKŁADU PO TELEFONICZNYM UZGODNIENIU TERMINU Z UWAGI NA STAN EPIDEMIOLOGICZNY)
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 8.00 - 20.00. Z uwagi na stan epidemiologiczny wysyłani są po sprzęt nasi kurierzy ( nie informatycy) Przyjęcia sprzętu w zakładzie - po uzgodnieniu telefonicznym terminu. W wypadku przyjazdu pod zakład bez umówienia prosimy dzwonić - dojście obsługi ok 5 min
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Laptop zawiesza się

Każdy użytkownik laptopa oczekuje od swojego urządzenia płynnej pracy. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy sprzęt zawiesza się, mogłoby się wydawać, bez przyczyny. Jeśli sytuacja się powtarza, warto skontaktować się z profesjonalistami, którzy wiedzą, co zrobić, by temu problemowi zaradzić.

Serwis komputerowy Yeto podejmuje się diagnozy i napraw różnych awarii notebooków. Nasi serwisanci to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści z branży IT, dzięki czemu każdy Klient zyskuje pewność, że jego sprzęt jest w najlepszych rękach. Gwarantujemy, że wybierając naszą pomoc, szybko odzyskasz sprawny komputer.

Możliwe przyczyny zawieszania się laptopa

Co zazwyczaj stoi za tym kłopotem? Zawieszanie się wynika m.in. z problemów systemowych. Niekiedy pojawiają się one podczas aktualizacji systemu lub przy nieumiejętnym dokonywaniu zmian w rejestrze. Wówczas może dojść do zawieszania się pracy. Z drugiej strony BSOD, czyli tzw. niebieski ekran, wyświetlany przy błędach systemowych, często wynika z nieprawidłowego działania sterowników. Więcej – laptop często zawiesza się również w momencie przegrzania. Np. w czasie gry, kiedy urządzenie nagrzewa się do wysokich temperatur i zadziałają systemy zabezpieczające wrażliwe podzespoły przed uszkodzeniem, komputer zatrzymuje pracę i wyłącza się lub wymaga „twardego” zresetowania. W najgorszym przypadku zawieszanie się laptopa należy wiązać z uszkodzeniem dysku twardego lub karty graficznej.

Zajmiemy się Twoim notebookiem

Nasi serwisanci doskonale wiedzą, jak rozpoznać każdy z tych problemów. Dysponują umiejętnościami, informacjami, a także narzędziami pomagającymi precyzyjnie zdiagnozować usterkę. W niektórych sytuacjach wymagana jest tylko reinstalacja systemu lub zainstalowanie właściwych sterowników, dopasowanych do posiadanych podzespołów. W przypadku, gdy laptop się przegrzewa, zazwyczaj pomaga oczyszczenie układu chłodzenia. Jeśli jednak zawieszanie się wynika z uszkodzenia jednego z podzespołów – konieczna będzie ich wymiana.
Przejdź do strony głównej