Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Laptop przegrzewa się
Zmiana języka
PolskiAngielski
Kontakt
  • Yeto Services - Poznań Stablewskiego 3 60-224 Poznań (DOSTARCZANIE SPRZĘTU DO ZAKŁADU PO TELEFONICZNYM UZGODNIENIU TERMINU Z UWAGI NA STAN EPIDEMIOLOGICZNY)
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 8.00 - 20.00. Z uwagi na stan epidemiologiczny wysyłani są po sprzęt nasi kurierzy ( nie informatycy) Przyjęcia sprzętu w zakładzie - po uzgodnieniu telefonicznym terminu. W wypadku przyjazdu pod zakład bez umówienia prosimy dzwonić - dojście obsługi ok 5 min
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Laptop przegrzewa się

Gdy podczas pracy na laptopie, ten niekontrolowanie się wyłącza, może to wzbudzić niepokój. Przyczyny zwykle są prozaiczne – wentylator, jak i radiator w czasie pracy wciągają i przepuszczają nie tylko powietrze, ale i wszelkie zanieczyszczenia, jakie się w nim znajdują. Najczęściej więc dochodzi do zapchania się układu chłodzenia, którego wydajność w takiej sytuacji spada.

Można to poznać także po tym, że laptop mocno się przegrzewa, wywołując przy tym dyskomfort w czasie pracy. Z drugiej strony – wyraźnie słychać, że wentylator działa cały czas na najwyższych obrotach, głośno hałasując. Spada również wydajność podzespołów i pojawia się zjawisko throttlingu, czyli wymuszonego obniżenia taktowania procesora czy układu graficznego. Przegrzewający się laptop jest jednak nie tylko uciążliwy, ale może również ulec awarii. Wysokie temperatury bowiem doprowadzają do szybszego zużycia podzespołów.

Jeśli więc zauważyłeś, że Twój notebook mocno się grzeje, wentylator działa bardzo głośno, a komputer ostatecznie zaczyna się wyłączać – nie zwlekaj! Skorzystaj z usług naszego serwisu, w którym sprawdzimy, co jest przyczyną nadmiernego nagrzewania się. W przypadku zabrudzenia szybko usuniemy kurz i inne pyłki z układu chłodzenia i najpóźniej na drugi dzień będziesz mógł cieszyć się swoim sprzętem.
Przejdź do strony głównej