Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Laptop nie włącza się
Zmiana języka
PolskiAngielski
Kontakt
  • Yeto Services - Poznań Stablewskiego 3 60-224 Poznań (DOSTARCZANIE SPRZĘTU DO ZAKŁADU PO TELEFONICZNYM UZGODNIENIU TERMINU Z UWAGI NA STAN EPIDEMIOLOGICZNY)
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 8.00 - 20.00. Z uwagi na stan epidemiologiczny wysyłani są po sprzęt nasi kurierzy ( nie informatycy) Przyjęcia sprzętu w zakładzie - po uzgodnieniu telefonicznym terminu. W wypadku przyjazdu pod zakład bez umówienia prosimy dzwonić - dojście obsługi ok 5 min
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Laptop nie włącza się

Sytuacje, gdy laptop nie reaguje na wciskanie przycisku zasilania, należą do bardzo częstych, a ich przyczyny są zwykle bardzo zróżnicowane. Nieusunięte skutki zalania, nieaktualny BIOS, jak i wiele innych powodów sprawiają, że notebook nie chce się włączyć. W takiej sytuacji najrozsądniej będzie skorzystać z pomocy profesjonalnego serwisu – Yeto jest jednym z nich.

Jeśli masz problem z laptopem, który się nie włącza, wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Po dostarczeniu sprzętu do nas lub wezwaniu fachowca, ustalimy, co stanowi prawdopodobną przyczynę awarii i natychmiastowo przystąpimy do usunięcia usterki. Warto przy tym pamiętać, że każdy z powodów wymaga innego nakładu pracy, a czasem nawet wymiany części. To zaś oznacza, że koszt naprawy może się różnić w zależności od przyczyn. Dbamy jednak o przejrzystość działania, dlatego po zdiagnozowaniu usterki, a także jej skali, dowiesz się, jaka jest cena jej usunięcia.

Skorzystaj z pomocy fachowców. Wyjaśnimy, czemu laptop nie włącza się i szybko poradzimy sobie z tym problemem, gwarantując atrakcyjną stawkę za naprawę.
Przejdź do strony głównej