Twój koszyk jest pusty ...
» Cennik

Zmiana języka

PolskiAngielski

Kontakt

  • BIURO - Poznań Klaudyny Potockiej 45 (DOSTARCZANIE SPRZĘTU DO BIURA PO TELEFONICZNYM UZGODNIENIU TERMINU)
  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 8.00 - 20.00 Przyjęcia sprzętu w biurze - po uzgodnieniu telefonicznym terminu.

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Cennik

Usługi komputerowe mają to do siebie, że ciężko określić dokładnie cenę póki nie wiadomo, co tak naprawdę stało się z Twoim komputerem.

Czasem poważnie wyglądająca usterka, w naprawie okazuje się być drobną, do naprawienia od ręki, na miejscu, w niewielkiej cenie. Np.: komputer nie włącza się, czarny ekran – GROZA ! – Spokojnie, wiele przypadków to proste zawieszenie. Całkowity koszt – 40zł.

Cena usługi podawana jest przed rozpoczęciem naprawy. Klient decyduje czy naprawiamy.

Jeśli wiesz dokładnie, co dolega laptopowi, komputerowi lub jesteś pewny z jakich usług chciałbyś skorzystać, to postaramy się wycenić usługę już na etapie rozmowy telefonicznej.

Jeśli usterka będzie naprawiana przez nasz serwis, diagnozę masz za darmo, mimo iż czasami wymaga, to sporo czasu i nakładu pracy. Jeśli zgłaszasz tylko diagnozę a  naprawę chcesz wykonać samodzielnie lub zlecić innym, wówczas koszt samej diagnostyki, to 60zł.

Jeśli mieszkasz na terenie Poznania, Lubonia, Swarzędza, to dojazd masz gratis.


Przejdź do strony głównej