Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Cennik
Zmiana języka
PolskiAngielski
Kontakt
  • Yeto Services - Poznań Stablewskiego 3 60-224 Poznań (DOSTARCZANIE SPRZĘTU DO ZAKŁADU PO TELEFONICZNYM UZGODNIENIU TERMINU Z UWAGI NA STAN EPIDEMIOLOGICZNY)

  • E-mail:serwis@yeto.pl
  • Telefon732-900-555
  • Godziny działania sklepuZgłoszenia napraw domowych codziennie 8.00 - 20.00. Z uwagi na stan epidemiologiczny wysyłani są po sprzęt nasi kurierzy ( nie informatycy) Przyjęcia sprzętu w zakładzie - po uzgodnieniu telefonicznym terminu. W wypadku przyjazdu pod zakład bez umówienia prosimy dzwonić - dojście obsługi ok 5 min
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Cennik

Usługi komputerowe mają to do siebie, że ciężko określić dokładnie cenę póki nie wiadomo, co tak naprawdę stało się z Twoim komputerem.

Czasem poważnie wyglądająca usterka, w naprawie okazuje się być drobną, do naprawienia od ręki, na miejscu, w niewielkiej cenie. Np.: komputer nie włącza się, czarny ekran – GROZA ! – Spokojnie, wiele przypadków to proste zawieszenie. Całkowity koszt – 40zł.

Cena usługi podawana jest przed rozpoczęciem naprawy. Klient decyduje czy naprawiamy.

Jeśli wiesz dokładnie, co dolega laptopowi, komputerowi lub jesteś pewny z jakich usług chciałbyś skorzystać, to postaramy się wycenić usługę już na etapie rozmowy telefonicznej.

Jeśli usterka będzie naprawiana przez nasz serwis, diagnozę masz za darmo, mimo iż czasami wymaga, to sporo czasu i nakładu pracy. Jeśli zgłaszasz tylko diagnozę a  naprawę chcesz wykonać samodzielnie lub zlecić innym, wówczas koszt samej diagnostyki, to 60zł.

Jeśli mieszkasz na terenie Poznania, Lubonia, Swarzędza, to dojazd masz gratis.


Przejdź do strony głównej